رفتن به مطلب

راهنمایی و مشورت جهت تبدیل vb به IPS

Mohamad8794

ارسال‌های توصیه شده

ممنونم از راهنماییت همین کار رو میکنم ولی باید تکلیف sql مشخص بشه قبلش ک با خیال راحت انجام بدم و ریستور کنم بازم با پشتیبانی هاست تماس میگیرم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 55
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

شما به صورت ساده در یکی از فولدر ها IPS رو نصب کنید ببینید اصلا نصب میشه یا نه ؟! پس از نصب وارد پنل مدیریت بشید و از صفحه پشتیبانی روی بررسی سیستم بزنید شاید همه موارد تیک سبز خورده باشه !

لینک ارسال

من یه بک آپ از دیتابیس تهیه کنم بعدش اگه میتونین و مقدوره براتون با همکاری هم نصب IPS رو انجام بدیم... من هیچ تجربه ای از IPS ندارم.با quick assist مشکلی نداری؟

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام مجدد خدمت دوستان و اساتید...

آقایون من تصمیم قطعی گرفتم ک IPS نصب کنم.

حالا چندتا سوال دارم ک ممنون میشم به ترتیب و بصورت کامل راهنماییم کنید.

بصورت کلی میخوام از همون شرکتی ک هاست گرفتم ی پلن دیگه بگیرم یه دیتابیس جدید بسازم و ساب دامین ادرس فعلی انجمنم رو بهش وصل کنم.به مرور مطالب رو از دیتابیس قدیمی به جدید منتقل کنم...(بخش بندی سایت و چینش و افزودن بخش های لازم و ....منظورم هست نه ایمپورت کردن جدول های دیتابیس)

من الان IPS 4.4.10 رو روی لوکال هاست نصب کردم بسته فارسی ساز رو هم نصب کردم ولی پنل ادمین کلا انگلیش هست بعنوان دیفالت هم انتخابش کردم زبان فارسی رو و طبق آموزش توی پنل مدیر هم زبان فارسی رو انتخاب کردم!

مورد بعدی اینکه من با پشتیبان هاستم صحبت کردم در مورد انتقال کاربر هام به دیتا بیس جدید....گفتن ک با متخصص انجمن سازت تماس بگیر جدول مربوط به یوزرهارو توی دیتابیس بک آپ بگیرن اگه لازمه کانورت کننن (چون گفتم از vb به IPS میخوام کوچ کنم)بعدا ما برات ایمپورت میکنیم و....از نظر شما این کار شدنیه بدون دردسر؟

اینکه تصمیم گرفتم کلا دیتابیس جدید بسازم واسه خیلی مسائل هست ک من چندوقته درگیرشم دیتابیس قبلیم خیلی شلخته و شلوغ شده با توجه ب اینکه ی سری بخشا رو پاک کردم مشکل ایندکس و سئو و ....دارم حجمش خیلی بالا رفته و من مجبورم یه هاست گرون قیمت اجاره کنم ک فعلا میشه خرج اضافه

حالا از شما دوستان متخصص میخوام مرحله ب مرحله راهنماییم کنید تا من با موفقیت IPS رو نصب کنم و به خانواده IPS ملحق بشم

لینک ارسال

فقط باید تبدیل کرد باقی موارد بسیار بسیار زمان گیر هست حتی اگر 1000 تا پست هم داشته باشید به همین سادگی ها نیست و کدهای ادیتور ویبولتین با IPS فرق داره که برای IPS استاندارد جهانی هستش که همانند وردپرس هستش ، کاربران رو هم نمی شه به این سادگی ها و بدون داشتن تجربه با دیتابیس MySQL کانورت یا حتی ایمپورت کرد ! در مورد راهنمایی هم تاپیک های آموزشی زیادی در رابطه با تبدیل هست که می تونید مطالعه کنید. اگر هم براتون مقدور نیست و خواستید هزینه ای کنید با من در پیغام خصوصی در ارتباط باشید که از طریق آی دی تلگرامم مراحل رو انجام بدم !

لینک ارسال

ممنونم دوست عزیز بابت پاسخگوییتون ...

ببینید من اصلا قصدم کانورت نیست نمیخوام IPS روو وی بی نصب کنم. همونطور ک گفتم من یک دیتابیس جدید میخوام بسازم و این دیتابیس جدای از هاست فعلیمه و روی ی پلن دیگه از همون شرکتی ک هستم میخوام دیتابیس جدید بسازم روش انجمن ساز IPS نصب کنم و ساب دامین انجمن فعلیم ک الان ازاده بهش وصل کنم....بعد میخوام دسته بندی هامو مثل انجمن قدیمیم توی دیتابیس جدید انجام بدم و ی سری قسمت هارو کپی past کنم....تا اینجای کار ن نیازی ب برنامه نویسی هست ن کار دیگه فقط تیتر و متن کپی کنم ....

موردی ک من میخواستم برا استارت زدن بدونم و تو پست قبلی هم پرسیدم اینه ک رو لوکال هاست نصب کردم راحت نصب شد ولی متاسفانه 95 درصد بخش های پنل ادمین انگلیسی هست....یکی هم همین انتقال کاربر ها ....از پشتیبانی هاست پرسیدم گفت ما خودمون میتونیم از دیتابیس قدیمی به دیتابیس جدید منتقل کنیم ب شرطی ک دیتا بیس جدیدت هم به ویبولتین وصل باشه من ک گفتم میخوام IPS نصب کنم گفت باید اینو با متخصصین IPS مطرح کنی اگه لازمه از جدول کاربرهات اکسپورت بگیرن کانورت کنن و بعد بدی ب ما تا ایمپورت کنیم رو انجمن ساز جدیدت...به هر حال این کار شدنیه اما کار کیه ؟اگه کسی از دوستان اینجا میتونه کمک کنه ممنونش میشم هزینه ای هم داشته باشه پرداخت میکنم اگه هم ن کسی رو بهم معرفی کنید ک تسلط کافی به بخش دیتابیس داشته باشه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

اول در مورد فارسی نشدن. مشکل رو قبلا توضیح دادیم ولی دوباره هم می گم. چند تا پارامتر هست که باید تغییر داده بشن.

memory_limit = 512M
max_execution_time=300
post_max_size = 128M

علت اینکه تماما فارسی نمی شه به خاطر همین تنظیمات سرور هست، پس باید بدونید و بتونید این تنظیمات رو در php.ini مناسب محیط خودتون تنظیم کنید.

دوم تبدیل کردن. اگر درست فهمیدم شما الان قصد تون اینه که یک IPS جدید نصب کنید که همه چیز اون جدید هست به غیر از کاربران، که می خواید از انجمن قبلی به این جدیده منتقل بشه و به هیچ چیز دیگه ای از انجمن قبلی نیاز ندارید.

اولین نکته، آیا این پنل جدید کاملا با IPS سازگار هست؟ یعنی به صورت تستی یک IPS روش نصب کردید و دیدید که هیچ مشکلی نیست که می خواید تبدیل کنید؟

دومین نکته اینکه اگر مرحله اول رو پشت سر گذاشتید برای انتقال کاربران،‌ کافیه در هاست جدید، دیتابیس VB رو نصب کنید و یک IPS رو هم در یک پوشه جداگانه. حالا عملیات تبدیل VB رو انجام بدید ولی فقط بخش های کلیدی که پیش نیاز تبدیل کاربران هست رو convert کنید. بعدش می تونید از بخش کاربارن با انتخاب گزینه برون ریزی تمام کاربران رو Export بگیرید.

حالا در مکان اصلی سایت تون یک IPS جدید نصب کنید و اون کاربران رو درون ریزی کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

ممنون از پاسخ مفیدتون.. 

من IPS رو توی یه پوشه ریختم روی هاست و شروع ب نصب کردم. 

IMG_20200517_190454.thumb.jpg.fbeb70d680ad635471b94fe7f2342609.jpg

و در ادامه با ارور زیر مواجه میشم. لطفا در این مورد راهنماییم کنید. 

IMG_20200517_191202.thumb.jpg.e3910f6ec36c50d55fa217cf4f921ee1.jpg

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 39 دقیقه قبل، Mohamad8794 گفته است :

و در ادامه با ارور زیر مواجه میشم. لطفا در این مورد راهنماییم کنید. 

نسخه PHP رو روی 7.2 و یا 7.3 قرار بدید.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز .

اساتید یکی دوتا مشکل دارم

یه جدول sql میخوام روی دیتابیس ایمپورت کنم پیغام زیر میاد

Request Entity Too Large

The requested resource does not allow request data with POST requests, or the amount of data provided in the request exceeds the capacity limit.

حجم جدولی هم ک میخوام آپلود کنم از حداکثر مجازی ک تعریف شده کمتره.

مورد بعدی هم اینکه برای فارسی سازی کامل گفتین ک مقادیر زیر رو ست کنم

memory_limit = 512M
max_execution_time=300
post_max_size = 128M

این مقادیر رو توی کدوم فایل داخل هاست باید ست کنم.

و مورد آخر من قبلا یوزرهامو از وی بی به IPS تبدیل کردم و ازشون بک آپ گرفتم ولی الان ک اون بک آپ رو ریستور میکنم مثلا نشون میده که 1000 ممبر دارم اما توی لیست ممبرها اصلا بالا نمیان

ممنون میشم به ترتیب و دقیق راهنماییم کنید برای این موارد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...