رفتن به مطلب

راهنمایی و مشورت جهت تبدیل vb به IPS

Mohamad8794

ارسال‌های توصیه شده

تشکر از همه دوستان ک یاری کردن منو 

وحید نامنی@

CHRIS-7@

MrAhmad@

Arash.Ranjbar@

دوستان من همه جوره تست کردم  و آسفالت شدم و نشد ک این یوزر هارو ایمپورت کنم.

تا این مرحله فدای سرتون با پشتیبانی هاست صحبت کردم دیتابیس قدیمی رو برام کپی کرد روی این سرویس جدیدم.منم ی کپی دیگه از این دیتابیس گرفتم مطابق عکس زیر

Untitled.jpg.241c09ead0c691b45c93449a0299023b.jpg

دیتابیس اول با حجم 458.6 کل دیتابیس قدیمیم هست که وی بی روش نصب بوده 

دومی با حجم 523.8 همون دیتابیس اولیه مجدد کپی کردم و IPS رو روش نصب کردم.

تا اینجا هیچ مشکلی نیست.الان هم توی تنظیمات پنل ادمین IPS زدم یوزرها و تاپیک ها داره کانورت میشه.

UntitledD.jpg.7240bb4cdd7e2d0788ce426f6ea233d4.jpg

دوستان من توی استارت این تاپیک هم گفتم اصلی ترین دلیل من ک دارم IPS نصب میکنم اینه ک میخوام انجمنم مرتب و تر تمیز باشه و این دیتابیس ک الان داره میشه نزدیک به 600 مگابایت یا شایدم بیشتر بعد از اتمام این کانورت من چطور جدول های وی بی رو توی دیتابیس شناسایی و پاک کنم ک باز دردسر برام درست ننشه؟؟(کلا ممنظورم اینه یه کلین آپ بکنم از دیتابیس و جدولای الکی و بی نیاز رو پاک کنم)

پلنی ک من اجاره کردم محدودیت حجم دیتابیس داره (500 مگابایت)اگه قرار باشه از همین اول ک هیچی روش نیست بالای 500 مگ حجم داشته باشه ک نمیشه.....چون باید برم مثلا سالی 1.5 بدم هاست با حجم دیتابیس 1 گیگ.ببخشید بازم تکرار میکنم من فقط ب خاطر این حجم دیتابیس بالا ک میدوونم نباید اینقد باشه (جدای از کش)دارم از نو انجمن میسازم فقط لنگ یوزرهامم.امیدوارم دیگه کاملا قصد و نیت من  رو بدونین.

از کل متخصصین و کاربران جامعه IPS انتظار دارم حتی اگه شده خارج از انجمن بهم کمک کنین تا این مورد اوکی بشه و انجمنم بالا بیاد...

واقعا از عید تا الان خسته شدم اینقد با وی بی لعنتی ور رفتم از هر چی اسم ویبولتین هست خسته شدم...اگه هم راهی نداره و قراره با IPS هم همین مصیبت هارو تجربه کنم بهم بگید تا برم تختش کنم بزنم همه چی پاک کنم...

بازم عذرخوواهی میکنم بابت حرفام من هیچ مشکلی با هیچ کدوم از عزیزان این انجمن ندارم فقط عصبی شدم از اینکه کلا ی مشکل دارم ولی 2 ماه و خوورده ایه ک حل نشده و مدام یک سوال رو توی چندین و چند انجمن دارم تکرار میکنم.

ممنون میشم این یبار رو بصورت حرفه ای پیگیر مشکلم بشین و این دغدغه من رو برطرف کنین

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 55
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

سلام مجدد. 

دوست عزیز من تا حالا با وی بی کار نکردم و کلا از ساختار جدولهاش سر در نمیارم. 

ولی اگه دیتابیس IPS رو نگا کنید در بخش cor_members شما میتونید لیست کاربران رو ببینید و ازشون اکسپورت بگیرید یا اگه اکسپورت شده کاربران رو داشته باشین میتونید اونجا ایمپورتش کنین. نه تنها کاربدان بلکه میتونید محتوا و پستهاتون رو هم ایمپورت کنین. 

حالا اگه شما تو ویبی همچین قسمتی رو بتونین پیدا کنین ازش اکسپورت بگیرین و تو IPS ایمپورتش کنین. 

این راحترین روش برای منتقل کردن کاربراتون به IPS هستش. 

لینک ارسال

@Mohamad8794

محمد جان ، اگه میخوای من برات انجام میدم ، البته فقط فقط بک آپ دیتابیس ویبولتین رو لازم دارم (در قالب فایل فشرده بفرست مثلا پسوند 7z یا rar روی حالت ultra یا best ) تا برات اوکی کنم بعدش که تموم شد برات می فرستم ، خواستی در تلگرامم پیام بده !

لینک ارسال

Arash.Ranjbar@

و

CHRIS-7@

عزیز بازم ممنون از راهنماییتون.

CHRIS-7 داداش این روشی ک آرش جان گفتن رو بعد کانورت انجام میدم اگه اوکی شد ک شکر خدا اگه ن دیگه خودت باید زحمتش رو بکشی به جای دیتابیس اگه خواستی دسترسی هاست رو بهت میدم ک دیگه نیازی ب آپلود و دانلود هم نباشه

فعلا تو این مرحلم

UntitledDD.jpg.e014ee95624a783afe8e50facdd7fc67.jpg

لینک ارسال

باشه به هر صورت موفق باشی ، ضمنا دسترسی رو تو تلگرام بفرست !

بعد از پایان عملیات باید از صفحه پیشخوان ادمین پنل IPS پردازش کاربران رو ببینی که کمی زمانبره

لینک ارسال

در 33 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

باشه به هر صورت موفق باشی ، ضمنا دسترسی رو تو تلگرام بفرست !

بعد از پایان عملیات باید از صفحه پیشخوان ادمین پنل IPS پردازش کاربران رو ببینی که کمی زمانبره

قربونت مرسی...باشه داداش ...آره خیلی زمان بر و طاقت فرسا هست....یبار دیگه این کارو انجام دادم کلی هم زمان برد اگه میدوونستم از طریق این روش ک آرش گفت اوکی میشه انجام میدادم این دفه زدم همه چی رو پاک کردم گفتم از نو اوکی کنم

در 2 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

ولی اگه دیتابیس IPS رو نگا کنید در بخش cor_members شما میتونید لیست کاربران رو ببینید و ازشون اکسپورت بگیرید یا اگه اکسپورت شده کاربران رو داشته باشین میتونید اونجا ایمپورتش کنین. نه تنها کاربدان بلکه میتونید محتوا و پستهاتون رو هم ایمپورت کنین. 

و اینکه آرش جان جدول کاربرهارو توی ویبی میدونم کجاست اما صرفا ایمپورت کردنشوون روی IPS جواب نمیده مگه اینکه تبیدل بشن اول بعد این روشی ک گفتی رو تست میکنم احتمال 99 درصد هم جواب میده

لینک ارسال

فقط باید تبدیل بشن ، ایمپورت کردن به این صورت کاملا اشتباهه حتی افراد فوق العاده حرفه ایی و برنامه نویس هم این جوری ایمپورت نمی کنند !

ستون های ویبولتین با IPS متفاوته یکی نیست که مثل تصویر نمونه زیر : مثل این میمونه که شما میخواهید موتور بنز یا هر قسمتی از قطعاتش رو روی خودروی دیگه ایی سوار کنید - ضمن اینکه فقط اکسپورت کاربرا نیست بلکه پسوردهاشون ، تاریخ عضویت و... بهم میریزه تازه ممکنه IP اونا هم بشه 127.0.0.0 که برای لوکال هست ، آواتارهاشون رو که نگم

ips.thumb.JPG.9c4e03c8dbd0c1ed45db4f61f99f6099.JPG

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

فقط باید تبدیل بشن ، ایمپورت کردن به این صورت کاملا اشتباهه حتی افراد فوق العاده حرفه ایی و برنامه نویس هم این جوری ایمپورت نمی کنند !

آره درسته بعد از تبدیل شدن اگه از جدول cor_members اکسپورت بگیرم و ایمپورت کنم دیگه مشکلی پیش نمیاد

و اینکه تبدیل رو من دارم روی هاست توی یک پوشه انجام میدم از لوکال هاست استفاده نمیکنم....لوکالهاستم ب اندازه کافی خون ب جگرمون کرده 😬

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 8 ساعت قبل، Mohamad8794 گفته است :

پلنی ک من اجاره کردم محدودیت حجم دیتابیس داره (500 مگابایت)اگه قرار باشه از همین اول ک هیچی روش نیست بالای 500 مگ حجم داشته باشه ک نمیشه.

در 8 ساعت قبل، Mohamad8794 گفته است :

واقعا از عید تا الان خسته شدم اینقد با وی بی لعنتی ور رفتم از هر چی اسم ویبولتین هست خسته شدم...اگه هم راهی نداره و قراره با IPS هم همین مصیبت هارو تجربه کنم بهم بگید تا برم تختش کنم بزنم همه چی پاک کنم...

محمد عزیز، شما به خاطر محدودیت هایی که از طرف هاست به شما تحمیل شده دارید اتفاقات بدی رو تجربه می کنید. چون دارید در اوج کمبود امکانات و فضا و محدودیت دارید عملیات تبدیل رو انجام میدید. حالا دوستان زحمت کشیدن و دارن کمک می کنند ولی مشکل پایه شما از هاست هست نه IPS و نه حتی VB!

این همه هاست خوب وجود داره، بی خیال اینی که استفاده می کنید بشید. دیتابیس های انجمن ساز ها مثل وردپرس و بقیه سیستم ها نیستن و حجیم می شن چه بخواید چه نخواید. مثلا الان بخش لاگ های IPS به خاطر ثبت رخداد ها، حجم دیتابیس رو می بره بالا که باید تنظیم کنید که هر چند وقت یکبار پاک بشه تا حجم دیتابیس کم بشه. ولی خب هاست شما محدودیت برای دیتابیس گذاشته که اصلا من فکر نمی کردم محدودیت توی دیتابیس هم توی هاست های اشتراکی هنوز که هنوزه بگذارن!!

به نظرم هزینه کنید و هاست رو عوض کنید وگرنه اول با این وضعیت هاست، اول دردسر هاتون خواهد بود.

موفق باشید

لینک ارسال

من خودم هاستینگ دارم، معمولاً محدودیت حجمی پایگاه داده رو روی فضای خریداری شده کاربر میزارمی، یعنی اینکه اگه شما هاست 500MB بگیرید فضای پایگاه دادتون هم تا همین اندازه هست، اصولاً دسترسی برای محدودیت ها به طور معمول روی تعداد پایگاه داده هست نه حجم اون، فضایی که خریداری کردید چقدر هست؟ اگه 500 مگ هست که طبیعی هست چون خودتون پلن پایین رو انتخاب کردید اما اگه بیشتر هست کمی جای تامل هست در این حالت سرویس رو توی پ.خ معرفی کنید تا کمی اون رو بررسی کنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...