رفتن به مطلب

قوانین

توجه داشته باشید این سایت برای حمایت از شما کاربر محترم ایجاد شده است و به صورت غیرانتفاعی مدیریت می شود.

 

در صورتی که تاپیک شما از قوانین زیر پیروی نکند علاوه بر اینکه به آن پاسخ داده نمی شود از انجمن نیز حذف می گردد.

 

---------------------------------------

-----| قوانین ارسال موضوع |----

---------------------------------------

- قبل از ارسال حتما در انجمن جستجو کنید
- مناسب ترین انجمن را برای ارسال خود انتخاب کنید. (در صورتی که با IPS مشکلی دارید در انجمن سوالات و مشکلات مطرح کنید.)
- حتما عنوان تاپیک خود را مناسب و گویا انتخاب کنید.(عناوین نامناسب: یک مشکل، کمک ، کمک کنید ، IPS کار های حرفه ای و ...)
- ایجاد موضوعات های تبلیغاتی به هر گونه ای چه مصارف شخصی و چه تبلیغات برای سایت و ... برای کاربران در هر قسمتی از انجمن ممنوع میباشد.
 

-----------------------------

-----| قوانین کاربری |----

-----------------------------

- از تصاویر مستهجن و برهنه در آواتار،امضا و دیگر بخش ها استفاده نکنید. - این انجمن ها یک مکان عمومی می باشد لطفا با احترام کامل با دیگران برخورد کرده و با لحن مناسبی صحبت بفرمایید. - به هیچ وجه سوالات خود را از طریق پیغام خصوصی با مدیران مطرح نکنید. بعد از ارسال تاپیک نیز لینک آن را برای مدیران ارسال نکنید (چه در پیام خصوصی چه در نمایه و چه در بخش های دیگر). - به فارسی صحبت کنید و از حروف فارسی استفاده کنید.

--------------------------------------

-----| یادآوری برای کاربران ( مخصوصا زیر 21 سال) |----

--------------------------------------

- لطفا مدیران و دیگر کاربران را با الفاظی مثل داداش و غیره خطاب نکنید و از شوخی با آنها پرهیز کنید. - احترام و ادب در کلام خود را حفظ نمایید و با دیگران با احترام برخورد نمایید.

--------------------------------------

-----| قوانین مالکیت |----

--------------------------------------

- با ارائه هر گونه متن، تصویر، طرح، ویدیو یا صدا به IPSFarsi  شما موافقت می کنید که حق استفاده از آن را به صورت مجانی به IPSFarsi منتقل نمایید و IPSFarsi به هر صورتی که بخواهد (از جمله با تغییر و تنظیم آن به دلایل عملیاتی و سردبیری) آن را استفاده کند. در شرایط خاصی، ای پی اس فارسی ممکن است محتوای ارائه شده توسط شما را به درخواست نهادهای قانونی جمهوری اسلامی ایران به اشتراک بگذارد.

- حق نشر در محتوای ارائه شده توسط شما، نزد شما باقی می ماند و این اجازه انحصاری نیست بنابر این شما می توانید همچنان از محتوایی که به IPSFarsi فرستاده اید، به هر صورتی که بخواهید استفاده کنید از جمله اینکه به دیگران اجازه دهید آن را استفاده کنند.

- مسئولیت محتوای ارسالی به عهده کاربر ارسال کننده می باشد و IPSFarsi مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی در صورت مغایرات با قوانین را ندارد ولی IPSFarsi تا حد امکان مطالب را با توجه به قوانین ج.ا ایران پالایش می نماید تا موجبات نقض قوانین در سایت فراهم نگردد.

- همچنین تمامی فایل های قرار داده شده در سایت توسط گروه IPSFarsi تماما حقوق آن در اختیار IPSFarsi بوده و هر گونه به اشتراک گذاری و یا تغییر یا فروش و هر گونه تغییری در آن ممنوع می باشد.

اگر شما محتوایی را برای سایت IPSFarsi بفرستید که توهین آمیز، نامناسب یا اعتراض برانگیز باشد یا اینکه اقدامات اخلالگرانه در سایت IPSFarsi انجام دهید، ممکن است ما از اطلاعات فردی شما برای توقف چنین اقداماتی استفاده کنیم.

-----| به روز رسانی |----

هرچند وقت یک‌بار، ممکن است تغییراتی در سیاست‌های حریم خصوصی اعمال نماییم. این امر ممکن است به دلیل تغییرات اعمال ‌شده در قانون، رویه‌های کاری ما و یا تغییر در نوع خدمات ما باشد. این نوع تغییرات در این بیانیه منعکس خواهند شد و بنابراین شما باید هرچند وقت یک‌بار آن را مطالعه نماید.

--------------------------
این سایت تابع قوانین مدنی کشورمان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

--------------------------

نسخه ۷.۸ - تابستان ۱۴۰۲

×
×
  • اضافه کردن...