رفتن به مطلب

راهنمایی و مشورت جهت تبدیل vb به IPS

Mohamad8794

ارسال‌های توصیه شده

آقای نامنی عزیز حرفتون کاملا درسته ی سری از محدودیت های هاست هم منو اذیت کرده تا این لحظه ولی اینقد باهاشون صحبت کردم ک دیگه محدوودیت دیتابیس ندارم ...

اینککه در مورد سبک سازی دیتابیس گفتم از روی وسواس خودم هست نمیخوام اصلا اثاری از دیتابیس قبلی بمونه ....بریدم از وی بی :bye2:

اگه پست های اولیه تاپیک رو نگاه کنید گفتم قبل از اینکه خوشم از IPS بیاد از فعال بودن مدیران و عزیزان این فروم خوشم اومد و بخاطر همین راغب شدم بیام سمت IPS ....

از دیشب تا حالا نشستم پای کانورت دیگه آخراشه بعدش ببینم چی مییشه خبرشو اعلام میکنم .

در 3 ساعت قبل، MrAhmad گفته است :

من خودم هاستینگ دارم، معمولاً محدودیت حجمی پایگاه داده رو روی فضای خریداری شده کاربر میزارمی، یعنی اینکه اگه شما هاست 500MB بگیرید فضای پایگاه دادتون هم تا همین اندازه هست، اصولاً دسترسی برای محدودیت ها به طور معمول روی تعداد پایگاه داده هست نه حجم اون، فضایی که خریداری کردید چقدر هست؟ اگه 500 مگ هست که طبیعی هست چون خودتون پلن پایین رو انتخاب کردید اما اگه بیشتر هست کمی جای تامل هست در این حالت سرویس رو توی پ.خ معرفی کنید تا کمی اون رو بررسی کنم.

احمد جان اطلاعات لازم رو برات خصوصی میفرستم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 55
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • بنیان گذار IPSFarsi
در 52 دقیقه قبل، Mohamad8794 گفته است :

از فعال بودن مدیران و عزیزان این فروم خوشم اومد و بخاطر همین راغب شدم بیام سمت IPS ....

شما لطف دارید و البته الان دوستان غیرمدیر از ما بیشتر فعالیت دارند. البته ما اگر زمانی هم فعالیت مون کم بشه حداقل اینقدر برای سایت و کاربران ارزش قائل هستیم که SSL رو روی سایت قرار بدیم و درست قرار بدیم (برعکس سایت های پشتیبان VB).

واقعیت اینه که ما سعی کردیم کاربر محور باشه IPSFarsi تا مدیر محور.

به هر حال امیدوارم که مشکلات تون زودتر برطرف بشه و فعالیت سایت تون رو از سر بگیرید.

لینک ارسال

همانطور که احمد آقا گفتند حجم دیتابیس با حجم فضایی که برای فایل میدن یکیه که برای شما که فقط اطلاعات کاربران رو میخواهید اصلا مهم نیست زیرا حجم اطلاعات کاربرا نسبت به تاپیک ها ، پست ها خیلی خیلی خیلی کم هست ، مثلا یک پست چند خطی حجمی معادل داشتن بین 300 تا 500 کاربر رو داره ! و همان اول کار هم گفتم که بجای تست آنلاین روی ومپ کارهاتون رو انجام بدید اگه روی ومپ نتونستید احتمال اینکه دیتابیس ویبولتین خراب یا ناقص شده باشه هست در غیر اینصورت خروجی دیتابیسی که بعد از کارتون میگیرد در حال فشرده شاید کمتر از 20 مگابایت باشه چون فقط اطلاعات کاربرا از ویبولتین کانورت شده با یه تعداد از جداول خود IPS که بدلیل تازه نصب شدن خالیه یا محتوای کمی در رابطه با تنظیمات سیستم داره

لینک ارسال

در 30 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

شما لطف دارید و البته الان دوستان غیرمدیر از ما بیشتر فعالیت دارند.

همتون عالی هستین 😍

خب دوستان به لطف شما و راهکارهاتون تا اینجای کار درست پیش رفته 

Untitledd.jpg.837424a8b2e6deeb483d970993f488d3.jpg

ممبرها همه موجودن با یکی دوتاشون هم لاگین کردم هیچ مشکلی توی لاگین نداشتن.

فقط الان پردازش های پس زمینه داره انجام میشه

Untitled.jpg.ef04d039d422337b1659f5031013fc63.jpg

این تبدیل موضوعات و آموزش هارو صرفا برا تست زدم بینم چی ازش در میاد بعدش ک تموم شد فقط اون جدول  مربوط به کاربرهارو نیاز دارم.

Arash.Ranjbar@

فقط جدوول core_member کافیه برای داشتن کاربرها؟

در 3 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

همانطور که احمد آقا گفتند حجم دیتابیس با حجم فضایی که برای فایل میدن یکیه که برای شما که فقط اطلاعات کاربران رو میخواهید اصلا مهم نیست زیرا حجم اطلاعات کاربرا نسبت به تاپیک ها ، پست ها خیلی خیلی خیلی کم هست ، مثلا یک پست چند خطی حجمی معادل داشتن بین 300 تا 500 کاربر رو داره ! و همان اول کار هم گفتم که بجای تست آنلاین روی ومپ کارهاتون رو انجام بدید اگه روی ومپ نتونستید احتمال اینکه دیتابیس ویبولتین خراب یا ناقص شده باشه هست در غیر اینصورت خروجی دیتابیسی که بعد از کارتون میگیرد در حال فشرده شاید کمتر از 20 مگابایت باشه چون فقط اطلاعات کاربرا از ویبولتین کانورت شده با یه تعداد از جداول خود IPS که بدلیل تازه نصب شدن خالیه یا محتوای کمی در رابطه با تنظیمات سیستم داره

داداش از دیتابیسم ده تا بک آپ گرفتم این کار رو (کانورت)دارم با یه کپی از دیتابیس اصلی و یه شاخه فرعی توی هاست انجام میدم....بعددا اگه تونستی کمکم کن میخوام کل سایت قدیمی رو روی xamp اجرا کنم ....میخوام از ی سری دسته بندی هاش کپی برداری کنم.هم بک آپ دیتابیس رو دارم هم فایلای پابلیک html .....

توی یه فروم خوندم برا بالا اومدن سایت روی لوکال هاست باید محتویات پوشه public html روی توی مسیر htdocs ریخت و دیتابیس رو ریستور کنی ....من این کارو چند بار انجام دادم ولی بالا نیومد 

لینک ارسال

دیدی بالا رفتی پایین اومدی و همینطور تکرار تکرار آخرش شد حرف ما که گفتیم باید تبدیل بکنی ، در سیستم های مشابه تیبل ها رو ایمپورت اکسپورت میکنند !

ضمنا نیازی به تبدیل پست ها ، تاپیک ها و... نبود زیرا پردازش شدن اینها احتمال تایم اوت یا کلا داون شدن سرور بشه چون حجم اطلاعات بالاست. اما به هر صورت نیازی هم نیست که پست ها و تاپیک ها رو پاک بکنی.

لینک ارسال

در 35 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

یدی بالا رفتی پایین اومدی و همینطور تکرار تکرار آخرش شد حرف ما که گفتیم باید تبدیل بکنی ، در سیستم های مشابه تیبل ها رو ایمپورت اکسپورت میکنند !

داداش یبار دیگه کانورت کردم من مخاطبین رو بعدش از توی خود IPS بک آپ گرفتم ک متاسفانه بعدش دیگه ایمپورت نشدن.

حالا در حال پردازش هست فعلا ک خدارو شکر مشکلی پیش نیومده ....میخوام همه چی از نو باشه:wacko1:

داداش نگفتی برای داشتن ممبرها و ریستور کردنشون همون جدول core_member کافیه؟

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، Mohamad8794 گفته است :

داداش نگفتی برای داشتن ممبرها و ریستور کردنشون همون جدول core_member کافیه؟

دقیق نمیدونم اما فکر کنم همه ممبرها تو همون core_member ذخیره میشن و همون تیبل کافیه!

لینک ارسال

با تشکر از همه دوستان عزیزی که منو یاری کردند برای تبدیل انجمن از وی بی به IPS ...

@وحید نامنی

CHRIS-7@

MrAhmad@

Arash.Ranjbar@

بصورت خلاصه تجربه خودم رو مینویسم برای کسانی که شاید بعدا به مشکل من بر بخورن یا بخوان مث من فقط کاربرهاشون رو کانورت کنن.

بعد از کلی پیگیری و دردسر های زیاد بهترین راه بنظر من اینه که از convertor خود IPS استفاده بشه یعنی IPS رو روی دیتابیس ویبولتین نصب کنید طبق آموزش های خوبی که توی انجمن موجوده و بخش های مد نظرتون رو به راحتی کانورت کنید.

در مورد بالا رفتن حجم دیتابیس هم بگم که جدول های دیتابیس IPS از لحاظ اسم گذاری کاملا با جدول های ویبولتین متفاوت هستن و من بعد از کانورت دیتابیسم حدد 900 مگابایت شده بود ک با پاک کردن جدول های مربوط به ویبولتین حجم دیتابیسم رو به 400 مگ رسوندم و هیچ مشکلی هم برای انجمنم ب وجود نیومد.

این ساده ترین راه هستش ممکنه راه های تخصصی تر هم باشه ولی این روش برای افرادی هم ک هیچ اطلاعاتی ندارن راحت جواب میده.

در در 12 خرداد 1399 در 14:56، Arash.Ranjbar گفته است :
در در 12 خرداد 1399 در 13:33، Mohamad8794 گفته است :

فقط جدوول core_member کافیه برای داشتن کاربرها؟

بله

آرش عزیز صرفا جدول core member ب تنهایی ممبرها رو اوکی نکرد و باید تمام جدول های مربوط به ممرهارو توی دیتابیسی ک میخوای ممبرها باشن ریستور کرد تا بالا بیان...core member ب تنهایی ممبر ها رو بالا اورد اما توی پنل مدیریت بخش ممبرها ی سری خطا و ارور ب وجود اومد ک با ریستور کردن بقیه جدول ها اوکی شد.

تا اینجای کار بازم قدردانی میکنم از همه دوستان ک ب من کمک کردن.

در حال حاضر در حال تنظیمات گروه های کاربری و .... هستم ک باز اگه به مشکلی برخوردم توی همین تاپیک مطرح میکنم.

با تشکر

لینک ارسال

اگه امکانش هست یه آموزش کلی از نحوه رفع خطاها و کارایی که انجام دادین و به نتیجه رسیدین رو تو تاپیک جدیدی قرار بدین تا بقیه هم استفاده کنن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...