رفتن به مطلب

راهنمایی و مشورت جهت تبدیل vb به IPS

Mohamad8794

ارسال‌های توصیه شده

در 4 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

اگه امکانش هست یه آموزش کلی از نحوه رفع خطاها و کارایی که انجام دادین و به نتیجه رسیدین رو تو تاپیک جدیدی قرار بدین تا بقیه هم استفاده کنن.

حتما داداش بقیه کارای انجمن رو انجام بدم اگه چیز دیگه ای هم بود اضافه کنم و یه آموزش کلی میذارم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
  • پاسخ 55
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید.

مجدد با کوله باری از مشکلات اومدم .نمیدونم کار درستی باشه یا ن ک کل سوالتم رو توی یک پست مطرح کنم یا نه؟!

به هر حال به ترتیب مطرح میکنم اگه مشکلی بود بگید تا ویرایش کنم.👀

مشکل اول:

پرفیکس ها به اندازه طول موضوع تاپیک کشیده شدن.توی قالب پیش فرض و چند قالب دیگه هم تست کردم و همچنان مشکل پابرجاست.(این مشکل فقط مربوط به آخرین ارسال ها هستش و بقیه جاها درست نمایش داده میشن)(توی همه قالب هایی ک ذکر کردم)(قالب اصلیم یونی فرم هست)

پرفیکس ها مربوط به دوران ویبولتین هستن.همچنین توی IPS چطور میشه پرفیکس درست کرد؟؟تنظیمات برچسب داره اما چیزی برا ساخت پرفیکس ندیدم.

1.jpg.042557ec4417867e737a1038be1d278f.jpg

در ادامه مشکل بالا وقتی میرم توی ویرایش پست کافیه پرفیکس تاپیک جامع رو پاک کنم!!

2.jpg.0f7d95c1c52b6da653f8e56855e70b72.jpg

و مثل عکس زیر کلا گزینه پرفیکس (پیشوند)میپره و دیگه خبری از پیشوند نیست.

3.jpg.a2c5047c61a48e26122ba215aae76fff.jpg

مشکل دوم:

توی تنظیمات IPS مسیری به اسم گروه های ثانویه نتونستم پیدا کنم که بتونم ویرایش یا اضافه کنم.عینا گروه های کاربری رو ب عنوان گروه ثانویه نشون میده(البته توی ویبولتین داشتم).

حالا جدای از اینکه تنظیماتی برای ویرایش یا افزودن گروه های ثانویه نتونستم پیدا کنم مشکل دیگه اینه ک اگه ناخواسته برای کسی یکی از این گزینه های گروه ثانویه رو انتخاب کنی دیگه هیچ جوره نمیشه از شرش خلاص شد!!!راهکار بدید لطفا

4.jpg.cfa462bb53bdd4d78703b4e71a88659a.jpg

مشکل سوم:

نام کاربریم رو با یه نام کاربری قدیمی که داشتم و هر دو هم توی گروه کاربری مدیریت سایت بودن ادغام کردم.بعد از ادغام حدود 1000 تا از نوشته هام به شکل زیر در اومدن و کنارشون نوشته مهمان و دیگه جز نوشته های خودم حساب نمیشن.

5.jpg.b1f1b311f01d6d7a4da54fab71ee9d12.jpg

مشکل چهارم:

میخوام این زیر مجموعه ها به صورت آبشاری (زیر هم)باشه

و اینکه امکانش هست به جای این علامت دایره و فلش کنارشون یه ایکن دیگه جایگزین کنم؟

6.jpg.36fa600fa1589cc321fb638ffe1916bb.jpg

مشکل پنجم:

آیکن هایی که برای بخش هام انتخاب کردم توی مرورگر های فایرفاکس ، اج ،اکسپلور،سافاری و.... بصورت رنگی(رنگ واقعی خودشون) نشون داده میشن

color.jpg.fbacc3e509cf144c520e61f345fefaa5.jpg

فقط با مرورگر کروم بصورت بی رنگ (خاکستری) مثل تصویر زیر نشون داده میشه.با یک قالب توی تمام مرورگرهایی ک گفتم تست کردم..

7.jpg.267851bcba8fae9128c57d793e422a95.jpg

مشکل ششم:

نام کاربری ها رو میخوام توی این دو قسمتی ک علامت زدم به رنگ گروه کاربریشون باشه الان واسه همه گروه ها توی این دو قسمت به رنگ سفید نشون داده میشه!این مشکلل رو توی همین پوسته یونیفرم دارم و توی حالت پیشفرض درست نشون میده.

1470806923_color2.jpg.2e7fbcbcff9ac9478864b9279355d31b.jpg

عذرخواهیی میکنم بابت طولانی شدن سوالاتم.

از دوستان خواهش میکنم هر کدوم از مشکلات رو میتونید حل کنید به ترتیبی ک خودم مطرح کردم (مشکل اول=>راه حل اول)😘اشاره کنید که باعث نشه یه سوال رو چندین بار مطرح کنم.

لینک ارسال

سلام.

مشکل اول: 

اگر مشکل طولانی بودن پرفیکسها فقط تو آخرین ارسالی ها هست از افزونه های دیگه که برای این کار طراحی شدن استفاده کنید. 

یا اگر از افزونه استفاده میکنید از طریق ابزارکها خوراک موضوع رو به صفحه اضافه و تست کنید.

برای استفاده از پرفیکسها تو هر گروه کاربری اجازه دسترسی به پیشوندها و پسوندها رو فعال کنید. 

در ضمن من با این توضیحاتتون نفهمیدم منظورتون برچسبه یا پیشوند چون کلی باهم فرق دارن 😂

مشکل دوم:

توی بخش کاربران روی یه کاربر کلیک کن و از ستون سمت راستی از گزینه عملیات خاص گروه رو تغییر بده

مشکل سوم:

اون اسم کاربری رو میون لیست کاربرات پیداش کن و موقعی که بخوای اون کاربر رو حذف کنی ازت میپرسه که مطالب این کاربر بعد از حذف به مهمان تغییر پیدا کنه یا به اسم یه کاربر دیگه که تو به اسم کاربر خودت تغییرش میدی

مشکل چهارم:

تنظیمات خود قالب این امکان رو به شما میده که تعداد ستون ساب فرومها چند ستونه باشه. ولی اینکه آبشاری بشه با کدنویسی امکان داره.

برای تغییر آیکن به قسمت تالارهای گفتگو برید و آیکن مربوطشو تغییر بدید.

دستی و از طریق کد هم میشه اینکارو کرد که در این صورت باید برای تک تک زیر انجمن ها کد بنویسین. آموزشش تو انجمن موجود هست.

مشکل پنجم:

این آیکنها اگه فرمت تصویری دارن نباید مشکلی داشته باشن ولی نه اگه از تصاویر svg استفاده میکنین ممکنه این مشکل باشه

مشکل ششم:

به طور پیش فرض همه قالبها اسم کاربر رو به یه رنگ نشون میدن. ولی شما اگه بخواین رنگش رو میتونین عوض کنین که در این صورت رنگ همشون تغییر میکنه. اینکه شما بخواین برای هر گروه کاربری به یه رنگ باشه من ایده ای ندارم. 

.....................................................

من در حد دونسته های خودم نظراتمو دادم شاید بقیه دوستان نظر متفاوتی برای حل مشکلات شما ارایه بدن. 

لینک ارسال

@Mohamad8794 سلام - تاپیک جدید ایجاد میکردی بهتر بود ، تا همین جاش هم تاپیک تبدیل کردن که خیلی سادس هم خیلی طولانی شده. 😂

در رابطه با مشکل پرفیکس ها یا مورد های این چنینی باید انجمن رو از حالت تعمیر دربیاری تا کدهاش بررسی بشه!!!

@وحید نامنی سلام . یک پیشنهاد بنظرم تاپیک از دو پست قبل تقسیم بشه خیلی بهتره.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

لطفا سوال های خودتون رو در یک تاپیک جدید بیان کنید که خوندنش برای مخاطبین راحت باشه و قابل دنبال کردن.

باتشکر

لینک ارسال

با تشکر از 

CHRIS-7

وحید نامنی

عزیز  زحمت جداکردن پست هارو بکشید تا ادامه سوالات رو توی تاپیک جدید مطرح کنیم این تاپیک رو هم ببندین بی زحمت.(لطفا پست اصلی ک سوالا رو مطرح کردم به تاپیک زیر منتقل کنید)

CHRIS-7 داداش خودت میدونی حجم مطالب انجمن و ممبرهای فرومم بالاست و طبیعی ک یکم بیشتر اذیت میکنه(مشکلاتی با هاست داشتم ...ی سری مشکلات رو با خود وی بی داشتم و ....).از طرفی مرجع خوبی میشن این سوالات و پاسخ ها برای عزیزانی ک به تازگی یا در اینده میخوان به IPS کوچ کنن.خودمم راضی به این همه سوال و اذیت کردن عزیزان نیستم.♥️

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...