رفتن به مطلب

راهنمایی و مشورت جهت تبدیل vb به IPS

Mohamad8794

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

در 9 ساعت قبل، Mohamad8794 گفته است :

یه جدول sql میخوام روی دیتابیس ایمپورت کنم پیغام زیر میاد

حجم آپلود شما زیاده، بهتره که از خط فرمان اون رو Import کنید و اگر دسترسی به خط فرمان ندارید به پشتیبان سرور بگید. چرا که با مقادیری که بالا گذاشتید باز هم Max execution time کمه!

ولی اگر مجبورید از طریق وب این کار رو انجام بدید در خود cpanel بخش php.ini editor می تونید این متغیرها رو تغییر بدید.

در 9 ساعت قبل، Mohamad8794 گفته است :

قبلا یوزرهامو از وی بی به IPS تبدیل کردم و ازشون بک آپ گرفتم ولی الان ک اون بک آپ رو ریستور میکنم مثلا نشون میده که 1000 ممبر دارم اما توی لیست ممبرها اصلا بالا نمیان

قبلا در زمان همون تبدیل نمایش داده می شدن؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 55
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

تشکر آقای نامنی

در مورد اون فایل sql سپردم به هاست که آپلود کنن. 

در مورد اون مقادیر متاسفانه نمیدونم توی کدوم فایل باید ست کنم.. توی وی بی معمولا داخل فایل config.php این کارا رو میکردم... توی IPS کجا باید مقادیر رو ست کنم؟ 

یوزرهارو هم بعد از تبدیل داشتم و توی پنل مدیریت IPS بخش ممبر همه رو میدیدم بعدش اقدام به بک آپ کردم.... الان بعد ریستور بالا نمیان تو لیست ممبر ها 

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، Mohamad8794 گفته است :

و مورد آخر من قبلا یوزرهامو از وی بی به IPS تبدیل کردم و ازشون بک آپ گرفتم ولی الان ک اون بک آپ رو ریستور میکنم مثلا نشون میده که 1000 ممبر دارم اما توی لیست ممبرها اصلا بالا نمیان

سلام در مورد تبدیل بزارین اساتید جوابتونو بدن. 

ولی در مورد ایمپورت کاربران منم همین مشکل رو داشتم که آخر سر بیخیال شدم و مجبور شدم دستی ۳۵۰۰ تا کاربر رو وارد کنم که سه روز تموم وقتمو گرفت. این مشکل فک کنم بخاطر باگ هستش. 

اگرم میخواین ایمپورت کنین قبلش یکی دوتا کاربر دستی بسازین و اونا رو اکسپورت کنین و طبق الگوی که اون داره کاربران جدیدتون رو ایمپورت کنین.

لینک ارسال

در 54 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام در مورد تبدیل بزارین اساتید جوابتونو بدن. 

ولی در مورد ایمپورت کاربران منم همین مشکل رو داشتم که آخر سر بیخیال شدم و مجبور شدم دستی ۳۵۰۰ تا کاربر رو وارد کنم که سه روز تموم وقتمو گرفت. این مشکل فک کنم بخاطر باگ هستش. 

اگرم میخواین ایمپورت کنین قبلش یکی دوتا کاربر دستی بسازین و اونا رو اکسپورت کنین و طبق الگوی که اون داره کاربران جدیدتون رو ایمپورت کنین.

مشکل اینجاست داداش من اگه بخوام دستی وارد کنم فکر کنم یک سال طول بکشه.....

تعداد کل کاربرانی ک دارم: 342426 

دقیقا طبق همون الگو اقدام کردم 

لینک ارسال

@Mohamad8794

|:::.. از فرمول برق استفاده کن محمد عزیز..:::| :biggrin1:

خب جدا از شوخی باید از ادمین پنل بری به قسمت تبدیل و از اونجا عملیات تبدیل رو انجام بدی که می تونی فقط گزینه اطلاعات سیستم و کاربران رو انتخاب کنی که بعدش وارد صفحه بعدی که بشی اطلاعات دیتابیس ویبولتینت رو میخواد که باید قبل از عملیات تبدیل اون دیتابیس ویبولتین رو ایمپورت کرده باشی و اطلاعات رو که تکمیل کردی مراحل تبدیل آغاز میشه که شاید ازت در مورد مسیر آواتار و عکس نمایه کاربران ازت سوال کنه که آدرس اونو به صورت home/site باید وارد کنید که در ابتدای آغاز فعالیتم در اینجا راه حلش رو مفصل توضیح دادم

خطا حین تبدیل از ویبولتین به IPS

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

.. از فرمول برق استفاده کن محمد عزیز

😂😂😂چشم داداش❤️

خب مشکل من همینه من تبدیلارو انجام دادم مخاطبینم اوکی بودن روی IPS هم بالا میومدن بعد ازشون بک آپ گرفتم روی هاست جدید IPS نصب کردم مخاطبین ریستور نمیشن... در واقع ریستور هم میشن اما تو لیست ممبر ها بالا نمیان... خواستم ی دیتابیس دیگه درست کنم جدول یوزرهای وی بی رو ایمپورت کنم توش ک مجدد کانورت کنم ک اونم ارور میده نمیذاره جدول رو ایمپورت کنم با اینکه حجم جدول کمتر از اون حجمیه ک خودش تعیین کرده 😭

لینک ارسال

کلا بخش ایمپورت کاربران IPS یا بیخوده یا کلا برای ما کار نمیکنه و سازنده هاش بهتر میدونن ، اگه تبدیل رو انجام دادی و الان اوکی هست از همون دیتابیس و فایل های IPS بک آپ بگیر بریز رو هاست و ریستور کن نیازی نیست تبدیل رو که انجام دادی دوباره بیایی IPS نصب کنی و دوباره مخاطبینی که اینور تبدیل کردی دوباره از اول اونم به صورت فایل خروجی که IPS میده ایمپورت کنی

به بیان واضح : تبدیل رو مثلا در لوکال انجام دادی و همه چیز اوکی شده ، خب از فایل هات یه فایل فشرده zip بساز و وارد php my admin شو و از قسمت سمت چپ دیتابیس IPS رو انتخاب و وارد که بشی از تب بالا نوشته EXPORT که با توجه به تصویر زیر و با تیک select all همه جداول رو انتخاب کرده تا خروجی رو به صورت فایل زیپ بده که حجم بک آپ دیتابیس به صورت sql خیلی زیاده اونم وقتی که هزاران کاربر داشته باشی ! بعد از خروجی گرفتن اونو در هاست ریستور کن و بعد فایل زیپ گرفته شده از فایل هاتو در فایل منیجر هاستت آپلود و در public_html استخراج کن ، البته قبلش باید هرچی هست رو درون اون پوشه پابلیک پاک کنی تا تداخل پیدا نکنه

localhost.thumb.jpg.2d69777203f0010126c2f3b474b9814e.jpg

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

به بیان واضح : تبدیل رو مثلا در لوکال انجام دادی و همه چیز اوکی شده ، خب از فایل هات یه فایل فشرده zip بساز و وارد php my admin شو و از قسمت سمت چپ دیتابیس IPS رو انتخاب و وارد که بشی از تب بالا نوشته EXPORT که با توجه به تصویر زیر و با تیک select all همه جداول رو انتخاب کرده تا خروجی رو به صورت فایل زیپ بده که حجم بک آپ دیتابیس به صورت sql خیلی زیاده اونم وقتی که هزاران کاربر داشته باشی ! بعد از خروجی گرفتن اونو در هاست ریستور کن و بعد فایل زیپ گرفته شده از فایل هاتو در فایل منیجر هاستت آپلود و در public_html استخراج کن ، البته قبلش باید هرچی هست رو درون اون پوشه پابلیک پاک کنی تا تداخل پیدا نکنه

مشکل منم همینه دیتابیس قدیمیم حجمش خیلی زیاده من این همه دردسر دارم میکشم کلا میخوام قید دیتابیس قدیمی رو بزنم اگه بخوام کلا اونو کانورتکنم ک باز همون آش و کاسه...حالا توصیه هایی ک کردی رو پیگیری میکنم...

مورد دیگه اینکه اون مقادیری ک آقای نامنی گفتن ست کنم برا فارسی کردن کامل توی چ فایلی باید ست کنم؟ 

مخفی کننده
مخفی کننده
مخفی کننده

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

ولی اگر مجبورید از طریق وب این کار رو انجام بدید در خود cpanel بخش php.ini editor می تونید این متغیرها رو تغییر بدید.

توضیح دادند

لینک ارسال

درود، مقادیری که آقای نامنی فرموندن باید توی php.ini Editor مربوط به cPanel اعمال بشه که اصولاً مدیرای هاستینگ این بخش رو غیر فعال می کنند.

حالا راه حل هاش، می تونید از .htaccess استفاده کنید یا به صورت php این کار رو انجام بدید (توی فایل کانفیگ باید تغییرات اعمال کنید که به هیچ عنوان این روش رو برای شما پیشنهاد نمی کنم)

یک روش دیگه هم هست که توی ریشه سایتتون یک فایل به اسم php.ini میسازید (اگه وجود نداشت) بعد همون مقادیر رو توش کپی می کنید. (این روش در بعضی مواقع به دلیل محدودیت هایی که از سوی مدیر هاستینگ اعمال می شه (به دلیل اولویت داشتن دستورات مدیر سرور) برای شما اعمال نخواهد شد، همه چیز بر میگرده به مدیر سرورتون که چطور کانفیگ هاشون رو انجام داده باشن)

من خودم هاستینگ دارم، هر کجاش مشکل داشتید بگید تا با تصویر بهتون نشون بدم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...