رفتن به مطلب

پوسته بسیار زیبای Subway || فارسی

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 157
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

لیست کاربران در بخش کاربران از کادر بیرون زده ، عکس زیر:

attachicon.gifلیست کاربران انجمن سایت وننو.png

تو استایل پوسته (دقیقا حضور ذهن ندارم کدوم فایل اگر اشتباه نکنم تو این فایل اضافه اش کرده بودم: ipb_rtl.css) این Id رو پیدا 

#mlist_content

و اینو بهش اضافه کنید:

height: 100% !important;
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو استایل پوسته (دقیقا حضور ذهن ندارم کدوم فایل اگر اشتباه نکنم تو این فایل اضافه اش کرده بودم: ipb_rtl.css) این Id رو پیدا 

#mlist_content

و اینو بهش اضافه کنید:

height: 100% !important;

#mlist_content تو ipb_styles یدا کردم ، همینجا کد مورد نظر اضاف کنم ؟

لینک ارسال

سلام. قالب خیلی خوبیه و وقتی انجمن هایی که از این قالب استفاده کردن و هیچ مشکلی ندارن رو می بینم حسرت می خورم :sad1:

وقتی این قالب رو نصب کردم کلا وحشتناک مشکل داشت برام!!! نمی دونم از چیه. فقط نصب کردمو دیدم این شکلیه!

این از ظاهرش : (البته جالب اینجاست وقتی زبان رو انگلیسی می کنم ظاهرش درست میشه. ولی چون چپ چین میشه سایدبار و مطالب میره چپ)

post-2864-0-98784900-1405012846_thumb.pn

کاش مشکل فقط ظاهرش بود! تو سورس هم کدهاش کلی ایراد داره! نمونه هم براتون گذاشتم. اونایی که قرمزه ایراد داره. یکیش هم های لایت کردم :

post-2864-0-06730000-1405012850_thumb.pn

و یه مشکل دیگه اینکه استایل های مربوط به rtl تو خود قالب اضافه شده. یعنی به صورت css فراخوانی نشده!

post-2864-0-25417300-1405012853_thumb.pn

ببخشید که یهو با این همه مشکل عجیب اومدم! یکی هم نمی دونم شاید به خاطر این مشکلات باشه سرعت لود رو خیلی پایین آورده.

لینک ارسال

من خیلی از این قالب راضی هستم و دست اقا سعید هم درد نکنه بابت این قالب و تاحالا هم برای من مشکلی نداشته و شما هم بهتر بود ادرس انجمنت رو میزاشتی با یهتر بتونیم راهنماییت کنیم...

لینک ارسال

بله. قالب رو تو انجمن شما و چندتا از انجمن های دیگه دیدم. واقعا محشره!

چون انجمنم آمارش کمی بالاست نمی تونم فعلا برای همه قالب رو قابل مشاهده کنم.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام. قالب خیلی خوبیه و وقتی انجمن هایی که از این قالب استفاده کردن و هیچ مشکلی ندارن رو می بینم حسرت می خورم :sad1:

وقتی این قالب رو نصب کردم کلا وحشتناک مشکل داشت برام!!! نمی دونم از چیه. فقط نصب کردمو دیدم این شکلیه!

این از ظاهرش : (البته جالب اینجاست وقتی زبان رو انگلیسی می کنم ظاهرش درست میشه. ولی چون چپ چین میشه سایدبار و مطالب میره چپ)

attachicon.gifUntitled.png

کاش مشکل فقط ظاهرش بود! تو سورس هم کدهاش کلی ایراد داره! نمونه هم براتون گذاشتم. اونایی که قرمزه ایراد داره. یکیش هم های لایت کردم :

attachicon.gifUntitled2.png

و یه مشکل دیگه اینکه استایل های مربوط به rtl تو خود قالب اضافه شده. یعنی به صورت css فراخوانی نشده!

attachicon.gifUntitled3.png

ببخشید که یهو با این همه مشکل عجیب اومدم! یکی هم نمی دونم شاید به خاطر این مشکلات باشه سرعت لود رو خیلی پایین آورده.

به علت روشن بودن safe mode هاستتون هست قالب خوب نمایش داده نمیشه

لینک ارسال

سلام به همگي

چطوري ميتونم به جاي اسم قشنگ آقا سعيد تو پايين فالب يه اسم ديگه بذارم

ممنون

اون کپی رایته دست نزنید. بزارید اسم آقا سعید قشنگ همون جای خودش باقی بمونه . :xo:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...