رفتن به مطلب

پوسته بسیار زیبای Subway || فارسی

ارسال‌های توصیه شده

دوستان چرا برای من وقتی میخوام فایل مربوط به تصاویر رو ایمپورت کنم این ارور میاد

IP.Board Message

Import Failed: Nothing to import!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 157
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

فایل رو دوباره دانلود و سپس ایمپورت نمایید.

(فایلی که دانلود میکنید رو اکسترکت کنید.سپس با یه ادیتور فایل رو باز کنید مثل notepad++ که متون اون فایل باید با حروف انگلیسی و درست نمایش داده بشند.مطمئن بشید ازین مورد)یا با یه دانلود منیجر دیگه فایل رو دانلود نمایید و سپس چک کنید فایلی که دانلود کردید درست دانلود شده

پ.ن:بعضی مواقع با دیتابیس انجین myisam هم این مشکل پیش میاد. که با innodb همچین مشکلاتی وجود نداره..

.مورد اول رو دوباره چک کنید.

لینک ارسال

دوست عزیز دوباره دانلود کردم بازم نشد با  notepad++ باز کردم درست نمایش میده نمی دونم مشکل از کجاست

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

فایل ها رو از طریق فیلد های مربوطه شون اپلود میکنید؟ 3 تا فاییل هز کدوم از فیلد مربوط به خودشون اپلود میشن.

شما یه بار تو لوکال تست کنید ببینید اونجا میتونید ایمپورت کنید و درسته؟

--------------------------------

مورد اخر میرسه به هاست شما....

بالا رو تست کنید اگر نشد من روش دیگه ای رو ذکر کنم تا مشکلتون حل بشه.

لینک ارسال

بله دوست عزیز 3 تا فایل هستند 2 تاشون آپلود شدند فقط فایل مربوط به عکس ها اپلود نمیشه

رو لوکال هم امتحان کردم باز هم همین جوریه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این فایل رو در هاستتون اپلود کنید به ادرس زیر: روت محلیه که انجمنتون درونش نصب شده

root/public/style_images

سپس فایل فشرده رو اکسترکت کنید

اخر سر هم در پنل مدیریت پوسته از روبروی اسم پوسته روی پیکان به سمت پایین کلیک و edit settings رو کلیک کنیدو به تنظیماتش برید.و پوشه ی تصاویر رو به همین پوشه ای که اپلود کردید تغییر بدید.(Use image directory? رو به پوشه ای که اپلود کردید تغییر بدید)

subway_sn.zip

لینک ارسال

نام فایل: پوسته بسیار زیبای Subway

ارسال کننده: SaEeD

فایل ارسال شده: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۲ - ۱۲:۴۶

بخش فایل: پوسته های 3.4 فارسی

اطلاعیه پوسته های راستچین رایگان آی پی بی فارسی

با سلام.

پوسته ی بسیار زیبای Subway که از پوسته های ی سایت ipbfocus.com (اهرن) و توسط بنده کامل راستچین و هماهنگ شده هست.

بروز شده در تاریخ 1 اسفند 1392

نحوه ی تغییر لوگوی متنی:

در پنل ادمین روی LOOK & FEELS کلیک کنید.سپس پوسته رو انتخاب کنید.سپس در اون صفحه روی سر برگ template کلیک کنید (البته دیفالت بازه) سپس همون بالا ها روی فایل defaultheader کلیک کنید و اون متن رو به دلخواه تغییر بدید

نحوه ی تغییر پیام به مهمانها:

مانند بالا ولی اینبار فایل globaltemplate رو باز کنید و یه خورده از متن پیام فعلی رو سرچ کنید پیدا خواهید کرد و سپس پیام رو به دلخواه تغییر بدید.

نحوه ی فعال و غیر فعال کردن آپشن ها و تنظیمات پوسته:

برای فعال کردن و غیر فعال کردن بعضی از اپشن های این پوسته مانند بالا عمل کرده یعنی به اون مسر ها بروید ولی اینبار بالاتر از همه فایلی با اسم _ipbfsconfig میبینید.روش کلیک کنید.سپس هر لاین کدی که میبینید که هر کد تو هر خط مر بوط به تنظیمات یه اپشن هست.اگر در اون کد عبارت yes باشه یعنی اون اپشن فعال هست و تو انجمنتون نمایش داده میشه.اگر هم بذارید no غیرفعال میشه و نشون داده نخواهد شد

نحوه ی تغییر رنگ دیفالت پوسته رو طبق این آموزش میتونید انجام بدید هرچند خودش پنل تغییر رنگ داره:

http://ipsfarsi.com/topic/13270-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%AF%DB%8C%D9%81%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DB%8C-subway/

-----------

دموی آنلاین پوسته Subway

/* با کلیک روی این لینک به طور اتوماتیک انجمن دموی آی پی بی فارسی با همبن پوسته لود میشه

و نیازی به انتخاب پوسته از پایین (تغییر پوسته ی سایت) و گشتن در لیست پوسته ها برای پوسته ی مد نظر ندارید */

یه عکس هم گذاشتم برای نمایشگر هایی که کوچیک هستن و مشاهده میکنید هیچ مشکلی نیست.

تذکر

من به طور دیفالت در این پوسته مشخصات کاربری رو در کادر قرار دادم و گروه های کاربری رو هم رنگی کردم (بک گراند گذاشتم) برای فعال شدنشون:

برای مشخصات کاربری در تاپیک ها در کادر کافیه topicviewformat? برای هر ایتم در تنظیمات custom profie fields به صورت زیر بذارید:

<span class="IPBFarsi_Button">{title} : {content}</span>

برای گروه های کاربری هم کافیه طبق الگوی زیر در Group Formatting Prefix بگذارید.

<span class='IPBFarsiUsers IPBFarsiUsers_orange'>

برای رنگهای دیگه به جای orange در کد بالا میتونید اینها رو جایگزین کنید:طبق اسم رنگ

green

indigo

navy

deepblue

red

violet

blue

grey

lightgrey

purple

brown

در کادر پایینی یعنی Group Formatting Suffix فقط بنویسید : </span>

موفق باشید

برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

برای مشخصاتی که براش تصویر تعریف کردیم در قسمت custom profie fields چی باید بزاریم که بره داخل کادر

و سوال دیگه چرا برای من جنسیت رو تو مشخصات نشون نمیده با اینکه من انتخابش کردم

با تشکر

لینک ارسال

دوستان کسی نیست کمک کنه :shok1:

درود

در userInfoPane دنبال

<ul class='custom_fields'>

تبدیل کنید

<ul class='custom_fields IPBFarsi_Button'>

------------

برای جنسیت هم شما یه فیلد خودتون معرفی کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...