رفتن به مطلب

پوسته بسیار زیبای Subway || فارسی

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خسته نباشید

من پرو منو نصب کردم بعد از قسمت Manage Applications & Modules خواستم اون گزینه هارو فارسیش کنم بعد انجمنم اینطوری شد!!!!

به حالت پیش فرض تغییردادم ولی بازم همینطوریه!

چیکارش باید بکنم؟؟؟؟

xy2hmfwpqddk9lbn61ly.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 157
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

آدرس سایتتون رو لطف کنید بنده نگاه بندازم .

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام من دوتا مشکل با قسمت مشخصات کاربری این پوسته دارم :

تو عکس واضحه 

1- فاصله و فضای خالی بینشون نیس (لکیشن و گروه ها)

2- قسمت های Location و Social Groups تو تنظیمات زبان ها فارسی شدن اما فارسی نشون نمیده 

پوسته رو هم از لحاظ کد ادیت نکردم اصلا

ممنون میشم راهنمایی کنید

attachicon.gifscreenshot-by-nimbus (1).png

تو custom profile fields میتونید بین اپشن و مقدارش فاصله بذارید.برای گذاشتین فاصله بیشتر از 1 space هم ازین استفاده کنید:  

اما یه مشکل با هوک نمایش مدیران هر بخش داره. وقتی فعال باشه این اینطوری میشه :

از قسمت tmplate tools در زیر قسمت rebuild master skin set data هم هرو تیک بزنید و ریبیلد رو بزنید : rebuild

سپس از بالا روی recache کلیک کنید.اگر درست نشد باید برای مکهمانها فعالش کنید چک کنم.احتمال میدم هاستت مشکل داره

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

http://ya3in.ir/forum/

کش و کوکی و این چیزارم پاک کردم ولی فرقی نکرد !

مد پرو منو رو کامل حذف کنید.قالب رو هم حذف کنید.اخرین نسخه رو دوباره ازینجا دانلود و نصب کنید.

لینک ارسال

مد پرو منو رو کامل حذف کنید.قالب رو هم حذف کنید.اخرین نسخه رو دوباره ازینجا دانلود و نصب کنید

خب الان درست شد ولی اگه باز اون مدو نصب کنم خراب میشه !منو ها هم جاهاش عوض شده میخوام چندتا دیگه هم اضافه کنم یا تغییرش بدم مد دیگه ای هم هس؟

عنوان های کاربری هم در پایین نشون نمیده چندتا اموزش بود ولی چون این شکلی بهتره بنظرم نمیخوام شکلش عوض بشه ولی هرکاری هم کردم اون پایین نشون نداد البته ببخشید اگه توجای مناسبی نگفتم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

کدوم ورژنش رو نصب کردید؟ بعضی از ورژن هاش مشکل داره.شما میتونید از ip content استفاده کنید.در بخش اموزش های مربوط به پوسته اموزش گذاشتم برای افزودن منو.علااوه بر اینا مستقیما در خود پوسته هم میتونید منوی مربوطه رو اضافه کنید که برای اینم اموزش گذاشتم.به بخش اموزش ها رجوع بفرمایید.

لینک ارسال

کدوم ورژنش رو نصب کردید؟ بعضی از ورژن هاش مشکل داره.شما میتونید از ip content استفاده کنید.در بخش اموزش های مربوط به پوسته اموزش گذاشتم برای افزودن منو.علااوه بر اینا مستقیما در خود پوسته هم میتونید منوی مربوطه رو اضافه کنید که برای اینم اموزش گذاشتم.به بخش اموزش ها رجوع بفرمایید.

ممنون حل شد

یه مشکل بزرگی که دارم اینه که گروه های کاربری که الان درست کردم پایین انجمن نمایش داده نمیشه هوک نصب کردم نشد چندتا اموزش زیباسازی هم بود اونا هم چون استایل کادربندیشو عوض میکرد انجام ندادم چون اینطوری بهتره اگه میشه بگین کدوم قسمته تا فعال یا درستش کنم...ممنون میشم

یه چیز دیگه اینکه هوک برای افراد انلاین 24 ساعت گذشته نصب کردم ولی از خوده انجمن هم که روی 15 دقیقه هس فعاله اون چیطوری غیر فعال میشه؟

ممنون میشم کمک کنید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

تمام اون اموزش های کدر بندی که انجام دادید حذف کنید.من خودم تو این پوسته این موارد رو گنجوندم.فقط کافیه تو تنظیمات هر گروه کرابری رنگ مورد نظر رو اضافه کنید.

لینک ارسال

رنگش بندیش درسته ولی چیکار کنم عکسایی که واسه هرکدوم گذاشتم بیاد پایین انجمن؟

خب الان فعاله فقط اسمایی که پایین انجمن نمایش میده سمت راسته اگه بیاد وسط عالی میشه....میشه راهنمایی کنید؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...