رفتن به مطلب

پوسته بسیار زیبای Subway || فارسی

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

درود مجدد

میشه توضیح در مورد پالت تنظیمات قالب بفرمایید :

1- چطور میشه رنگ های موجود رو به دلخواه تغییر داد و نیز اسم اون رنگها رو چطور میشه عوض کرد؟

2- چطور میشه به رنگ های موجود رنگ اضافه کرد ؟ (یحتمل باید ابتدا سایز مربع هارو بفرمایید چطوری کوچیک کنیم تا جا بشه)

3- قبلا فرمودید اون پترن ها عکس هستند که من پیداشون کردم و2 سوال بالارو در مورد پترنها هم دارم که چطور بهشون اضافه یا کم کنم و چطور نامشون رو تغییر بدم

و سوال آخر که خیلی هم مهمه

اینکه چطور میتونم به این 3 ردیف تنظیمات 1 ردیف اضافه کنم به عنوان عکس پس زمینه ؟ تا کاربر بتونه شبیه قالب داشبورد یا اسنپ شات از میان عکس ها یکی انتخاب کنه ؟

مورد آخر اینکه من در صفحه اول فرمودید تغییر پیام به مهمانها ! منظورتون کدوم پیامه ؟

و اون تذکری که فرمودین تو کادر آبی ! من واقعا چیزی متوجه نشدم ! میشه دقیقتر بفرمایید باید کجا برم و چکار کنم

بینهایت ممنون

سلام.این تاپیک برای گزارش مشکلات پوسته زده شده تا رفع بشه.نه اینکه کاربران رو برای تغییرهایی که مدنظرشونه راهنمایی کنم

.بنده واقعا وقت ندارم بخوام به تمام شخصی سازی هاتون پاسخ بدم.موفق باشید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 157
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

درود مجدد

میشه توضیح در مورد پالت تنظیمات قالب بفرمایید :

1- چطور میشه رنگ های موجود رو به دلخواه تغییر داد و نیز اسم اون رنگها رو چطور میشه عوض کرد؟

2- چطور میشه به رنگ های موجود رنگ اضافه کرد ؟ (یحتمل باید ابتدا سایز مربع هارو بفرمایید چطوری کوچیک کنیم تا جا بشه)

3- قبلا فرمودید اون پترن ها عکس هستند که من پیداشون کردم و2 سوال بالارو در مورد پترنها هم دارم که چطور بهشون اضافه یا کم کنم و چطور نامشون رو تغییر بدم

برای تغییر رنگ ها به این تاپیک مراجعه کنید : http://ipsfarsi.com/topic/13270-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%AF%DB%8C%D9%81%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DB%8C-subway/

و سوال آخر که خیلی هم مهمه

اینکه چطور میتونم به این 3 ردیف تنظیمات 1 ردیف اضافه کنم به عنوان عکس پس زمینه ؟ تا کاربر بتونه شبیه قالب داشبورد یا اسنپ شات از میان عکس ها یکی انتخاب کنه ؟

اینو نمی دونم

مورد آخر اینکه من در صفحه اول فرمودید تغییر پیام به مهمانها ! منظورتون کدوم پیامه ؟

و اون تذکری که فرمودین تو کادر آبی ! من واقعا چیزی متوجه نشدم ! میشه دقیقتر بفرمایید باید کجا برم و چکار کنم

این پیام وقتی که کاربر مهمان وارد انجمن شما میشه پیامی مبنی بر اینکه شما برای استفاده کامل از انجمن باید عضو شوید ، این متن طبق آموزشی که اقا سعید گفتن میتونی تغییر بدی

مورد دوم هم برای تغییر رنگ عنوان های کاربری است ، مثل پایین همین انجمن رنگ سطح کاربری آقا سعید بنفش است...

لینک ارسال

درود مجدد

یه مشکل خیلی جدی من دیدم  اونم اینه که با اضافه شدن مد وهوک و... لوگو از کادر میزنه بیرون !

اگه بشه هر مدی که اضافه میشه فقط کشویی بازشه درست میشه اینجوری لوگو هم خارج نمیشه

یعنی اون کلید " بیشتر " همه موارد نصب شده رو تو خودش نگه داره

الان نمیتونه اینکارو بکنه

به عکس نگاه کنید منظورم رو متوجه میشید

post-2428-0-75171900-1393441590_thumb.jp

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

تو بیت _ipbfsconfig

تنظیم اون منوی بیشتر رو بذارید yes

<if test="$this->settings['defaultMoreDropdown']='yes'"></if>

سایت دمو رو مشاهده بفرمایید این مشکل رو نداره

لینک ارسال

تو بیت _ipbfsconfig

تنظیم اون منوی بیشتر رو بذارید yes

سایت دمو رو مشاهده بفرمایید این مشکل رو نداره

ممنون

ولی دیفالت رو Yes بود !! فک کنم فیکس نیست ! یعنی الویت باید با فیکس بودن لوگو باشه ولی برعکس الویت با more هست

اگه بخام از ناوبار چیزی رو حذف کنم چی ؟ مثلا بخام members رو یا مثلا چت باکس ی تتتریال رو حذف کنم ؟یا مثلا بخام همین قسمت کاربران رو فقط مدیرا ببینن یا ....

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مورد اول : من باید سایتتون رو انلاین ببینم و خدمتتون عرض کنم

مورد دوم:تو انجمن سرچ کنید اموش حذف و .... منو ها و ...

لینک ارسال

سلام

آقا سعید مرسی بابت قالب زیبایی ک گذاشتید..

میخواستم ببینم میشه برای رنگامیزی گروهای کاربری، رنگ های دیگه رو هم اضافه کرد

چون رنگ های دیگه رو میزنم اما کار نمیکنه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

فقط رنگ های که گذاشتمو به طور دیفالت میتونید استفاده کنید که تو کادر ابی شرح دادم.

میتونید خودتون رنگهای مد نظرتون رو اضافه کنید.طبق این اموزش انجام بدید:

http://ipsfarsi.com/topic/9950-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C/

لینک ارسال

اون تاپیک رو خوندم و برای قالب قبلی انجمن که ازش استفاده میکردم بکارش بردم

اما بعد مدتی که یه گروه کاربری جدید اضافه کردم و خواستم رنگ اون گروهم تعیین کنم کلا قالب بهم میریخت یعنی با ویرایش فایل css مربوطه ش قالب بهم میریخت.. 

برای این قالبم همین وضعیتو دارم .. البته کلا وقتی میخوام فایل css رو ویرایش کنم تغییرات رو ذخیره نمیکنه.. تا جایی ک یادمه ارور json null میداد.. « البته فک کنم این مشکل مربوط به قالب نباشه »

این رنگ آمیزی که بصورت دیفالت برا قالب گذاشتید خیلی عالیه ولی متاسفانه رنگ های چندانی رو ساپورت نمیکنه

لینک ارسال

یه مشکل دیگه هم هست اونم فضای خالی هست

تو تاپیک ها تو پیام خصوصی تو تتریالز و... این مشکل هست خودتون میتونید ببینید ! حداقل چند سانت بین مشخصات کاربر تا شروع نوشته ها فاصله هست !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...