رفتن به مطلب

پوسته بسیار زیبای Subway || فارسی

ارسال‌های توصیه شده

سلام

قالب رو با موفقیت نصب کردم

میخوام مثل این سایت http://forum.joomina.ir  بشه, ( قالب از دوطرف کوچیکترشه ) چه تنظیماتی رو اعمال کنم ؟

مورد دیگه:

قالب های که نصب میکنیم تنظیمات نداره ؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 157
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.کلاس .wrapper رو در فایل ipb_styles.css پیدا و بدین صورت تغییر بدید:

.wrapper {
margin: 0 auto;
min-width: 880px;
max-width: 1000px;
width: 85%;
}

دقیقا مثل همون میشه.

مورد دیگه:

قالب های که نصب میکنیم تنظیمات نداره ؟

بعضی پوسته ها setting اختصاصی دارند برای اپشن هاشون که همون setting export هست که دولوپر قالب براش پوسته اش میذاره و افزودن پنل تنظیمات برای پوسته هم اصلا کاری نداره فوق العاده راحته مثل اب خوردن!..ولی اقای ehren که سازنده ی اصلی این پوسته هست (ipbfocus.com)به جای پنل تنظیمات تنظیماتشو تو چندتا بیت میذاره به جای اینکه پنل تنظیمات بذاره.که برای فعال و غیر فعال کردنش نیاز به ادیت اون تمپلیت بیت هست

لینک ارسال

چجوری زیر انجمن مثل سایت بالایی درست کنیم ؟

میشه این دو مدی که استفاده کرده رو معرفی کنید :

post-2005-0-22189100-1392816485_thumb.pn

با تشکر

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

فرق کلی زیر انجمن ها در اون سایت با همینی که قرار دادم چه چیزی هست؟ اون پوسته هم توسط من هماهنگ و راستچین شده مال 9 ماه قبله تقریبا.اگه میخواید کامل مرتب کنید هوک subforum organizer رو نصب بفرمایید بدون هیچ گونه ادیتی در کدهای پوسته

مورد دوم هم مد board index face رو نصب کنید

---------------------

ممنون میشم فقط در مورد مشکلاتی  که در پوسته میبینید اینجا اعلام کنید تا رفعش کنم.شخصی سازی پوسته دیگه بر میگرده به اشنایی اون نفر به css و html و منم واقعا وقت نمیکنم.

با تشکر از شما

لینک ارسال

ببخشید این رنگای قسمت میهمانن که الان زرد رنگ هست و وسط تالار هست و میهمان رو به ثبت نام دعوت میکنه  رو از کجا میشه تغییر داد ؟

متنش و... از کجا در دسترسه ؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

با inspect element مرورگر یا ابزارهای دیگه مثل فایرباگ بگردید ببینید اون قسمت چه id یا کلاسی داره.سپس تو استایل پوسته اون رو پیدا کنید و تغییرات مد نظر رو روش اعمال کنید.

اگه هم منظورت برای این مد board index face هست که خودش استایل داره تو فایل های اپلودی و اونها باید ادیت بشند.

لینک ارسال

فرق کلی زیر انجمن ها در اون سایت با همینی که قرار دادم چه چیزی هست؟ اون پوسته هم توسط من هماهنگ و راستچین شده مال 9 ماه قبله تقریبا

ببخشید مشکل از طرف من بود ، انجمن هایی که ساخته بودم بدون زیر مجموعه انتخاب کرده بودم ببخشید ، شما کارتون درسته

موفق باشید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ببخشید مشکل از طرف من بود ، انجمن هایی که ساخته بودم بدون زیر مجموعه انتخاب کرده بودم ببخشید ، شما کارتون درسته

موفق باشید

خواهش میکنم دوست عزیز.موفق باشید :yes1:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اون لاین سفید رنگی که ایجاد شده و قسمتیش که مشخص کردید که رنگش زرده مربوط به اون منویی هست که اون بالا اضافه کردید.بستگی داره اون منو چجوری ایجاد شده باشه.به چند طریق میشه اونو برداشت یا اینکه کمترش کرد

ازونجا که مشکل از پوسته نیست و دیفالت وجود نداره  لینک بدید تا انلاین ببینم و راهنماییتون کنم :wink1:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...