رفتن به مطلب

فارسی سازی قالب ها و پوسته های آی پی بورد به صورت رایگان

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 43
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

نه البته اینکه میگیم فارسی سازی پوسته چون در بین بروبکس اینطوری جا افتاده میگیم در اصل هیچی فارسی سازی ای انجام نمیشه.فارسی سازی توسط همون پکیج زبانو فارسی ساز هست و اصلا قالب ها نیاز به ترجمه کردن عبارات ندارن.

وقتی هم که تو تنظیمات زبان انجمن display right to left رو تیک بزنید یعنی فایل ipb_rtl.css رو فعال میکنید و انجمنتون rtl یا راستچین میشه.

تنها کاری که انجام میگیره هماهنگی قالب با زبان فارسی هست که مهمترین و اصلی ترین کار هست.

شما همون پکیج زبان عربی رو نصب کنید هر پوسته ای نصب کنید به همون عربی نشون داده میشه.منتها چون عربی هم rtl میخواد باید از قالب های هماهنگ با فارسی استفاده کنید.

پس فقط عربی ساز دو دانلود و نصب . قالب های فارسی شده رو نصب کنید (همون هماهنگ شده)

اگر هم قالبی رو مد نظر دارید که فارسی نشده تا به حال درخواست بدید اینجا اگه هم فایلشو دارید پیوست کنید تا در اسرع وقت هماهنگش کنیم با فارسی.

قالب هایی که فارسی شده توسط بنده:

subway

chameleon

dimension

shift

villain

animate

gravity-green

engraved

velvet

splat-red

WoW

Gridlock

WEBFLAKE

vanilla

قالب های دیگر هم توسط دوستان دیگه هماهنگ شدهکه سر فرصت تو سایت به طور رایگان قرار میگیره

من هرچه دنبال قالب subway توی انجمن گشتم آن را پیدا نکردم.

لطفأ رسیدگی کنید.

من اون قالبو میخوام.

لطفأ آخرین ورژن این قالب رو در انجمن بگذارید.

نه البته اینکه میگیم فارسی سازی پوسته چون در بین بروبکس اینطوری جا افتاده میگیم در اصل هیچی فارسی سازی ای انجام نمیشه.فارسی سازی توسط همون پکیج زبانو فارسی ساز هست و اصلا قالب ها نیاز به ترجمه کردن عبارات ندارن.

وقتی هم که تو تنظیمات زبان انجمن display right to left رو تیک بزنید یعنی فایل ipb_rtl.css رو فعال میکنید و انجمنتون rtl یا راستچین میشه.

تنها کاری که انجام میگیره هماهنگی قالب با زبان فارسی هست که مهمترین و اصلی ترین کار هست.

شما همون پکیج زبان عربی رو نصب کنید هر پوسته ای نصب کنید به همون عربی نشون داده میشه.منتها چون عربی هم rtl میخواد باید از قالب های هماهنگ با فارسی استفاده کنید.

پس فقط عربی ساز دو دانلود و نصب . قالب های فارسی شده رو نصب کنید (همون هماهنگ شده)

اگر هم قالبی رو مد نظر دارید که فارسی نشده تا به حال درخواست بدید اینجا اگه هم فایلشو دارید پیوست کنید تا در اسرع وقت هماهنگش کنیم با فارسی.

قالب هایی که فارسی شده توسط بنده:

subway

chameleon

dimension

shift

villain

animate

gravity-green

engraved

velvet

splat-red

WoW

Gridlock

WEBFLAKE

vanilla

قالب های دیگر هم توسط دوستان دیگه هماهنگ شدهکه سر فرصت تو سایت به طور رایگان قرار میگیره

من هرچه دنبال قالب subway توی انجمن گشتم آن را پیدا نکردم.

لطفأ رسیدگی کنید.

من اون قالبو میخوام.

لطفأ آخرین ورژن این قالب رو در انجمن بگذارید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.متاسفانه اینقدر کار سرم ریخته نمیدونم کدومو زودتر انجام بدم.انگار هرچی سعی میکنم باز نمیرسم.

چشم بزودی همشون در سایت قرار داده میشه

لینک ارسال

داداش چی شد این قالب ما!!

بخاطر همین قالب هنوز سایتمو بالا نیوردم. اگر باهزینه باشه هم مشکلی نیس البته یه تخفیفی برا ما هم حساب کنید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.متاسفانه این روزا سرم خیلی شلوغه اصلا نمیرسم.

قالب snapshot بود؟ اونو یکی از دوستان همین روزا میذاره البته به خاطر من چند روزی معطل شد.

.نه اگه مشکل هزینه بود که دیگه رایگان منتشرشون نمیکردم. LOL! :laugh:

لینک ارسال

دوستان عزیز

یه مقداری هم مراعات کنید ، آقای نظری خیلی دارن به حقتون لطف میکنند این قالب ها رو رایگان در اختیارتون قرار میدهند

طلبکار که نیستید؟؟؟؟؟؟حالا زود یا دیر بلاخره قرار میدن دونه دونه که استفاده کنید

همین قالبی که الان ازش توهمین سایت استفاده میکنید(velvet)

این چه حرکتیه؟؟؟ یه مقداری هم شخصیت خودتونو حفظ کنید

لینک ارسال

چرا هرچی میگم به دید منفی نگا میکنید؟؟؟ من قالب velvet میخاستم آقای نظری اشتباهی فکر میکردن قالب snapshot رو میخاستم که برا تصحیح دوباره نظر دادم.

آقا همون قالب لاتینشو بزارید (3.4) ماخودمون روش کار میکنیم - درضمن:

این چه حرکتیه؟؟؟ یه مقداری هم شخصیت خودتونو حفظ کنید

ایشالا شخصیتو از شما یاد میگیریم!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ایشالا شخصیتو از شما یاد میگیریم!

خوشحال می شیم از بی شخصیتی شما چیزی یاد بگیریم و باعث افتخارمون هم هست به افراد بی شخصیتی مثل شما کمک می کنیم :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...