رفتن به مطلب

فارسی سازی قالب ها و پوسته های آی پی بورد به صورت رایگان

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

ممنون علی جان.خوب دیگه چه بهتر. :wink1: خودت زحمتشو بکش :give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 43
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

دادا سعید دمت گرم خیلی مردی خیلی داری حال میدی ایشالله همه برن رو ای پی بی

قالب سایت مرجع نیوک هم خوبه ها یه قالب شیکی هستش اگه بیاد رو ای پی بی

http://phpnuke.ir/Forum

لینک ارسال

میتونستید جواب ندید یا کلا جواب منفی بدید.. حالا چرا تاپیک منو پاک میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟!! اینه انجمن پشتیبانی شما؟؟!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

چه خبرته؟ کدوم تاپیکتون پاک شده؟ مشکلتون چی بوده اصلا؟ تو کدوم بخش ارسال کرده بودید؟ اطلاعات کافی برای بنده بذارید بنده بررسی کنم.

لینک ارسال

دادش ما تاپیک فرستاده بودیم برا درخواست همین قالبی که الان ازش توهمین سایت استفاده میکنید(velvet) البته به زبان عربی برا آموزشگاه زبان عربی میخاستم

---------------------------------------------------------------------------------

تو همین تاپیک فرستاده بودم. راستی قوانینو قبل ثبتنام چک کرده بودم...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اها همون بوده که بنده خودم پاک کردم.فقط پست شما نبود.کلا هرچی پست های نامرتبط در این بخش رو پاک میکنم.اون اوایل تاپیک هم اگر میبینید چندین تا پست هم که ....

که خوب تاپیک و پست اول منو بخونید کامل متوجه میشید.یه کمی مضوعوش پیچیدست.

حالا چرا پاک شد؟؟

چو شما قوانینو کمپلت رعایت نکردی.و اینکه این تاپیک برای درخواست فارسی سازی قالبه نه فارسی ساز انجمن و پستهای نامربوط با این بخش حذف میشه ت تاپیک  شلوغ و هرج و مرج نشه و از موضوع و هودفش به جاده خاکی نره.

اخه پست های نامربوطو اینجا بذارم دکور بمونه و تاپیک شلوغ باشه ادم نفهمه چی به چیه؟؟ اون پست هایی هم که صفحه اول تاپیک هست بعدا پاک میشه .

تو بخش پیشنهادات و ... درخواست میدادید برای اینکار .

فایلی هم که شما میخواستید رو تو سایت قرار دادیم: کافی بود به بخشدانلودسر بزنید:

خدمت شما: http://ipsfarsi.com/files/file/1163-arabic-language-pack-for-345-and-its-applications-222/

این پست هم بعدا حذف میشه چون ربطی به این تاپیک نداره. :wink1:

پ.ن: مدیر انجمن هم نمیتونه برای هر کاری که انجام میده بیاد توضیح بده.ولی خب برای اینکه برای بعضی ها سوئ تفاهم نشه دلایل رو عنوان میکنیم.

موفق باشید

لینک ارسال

اوک شرمنده! مشکلی نیس . حالا میتونید پوسته رو فارسی بزارید خودم سعی میکنم به عربی ترجمه کنم. کپی رایت برا سایت شما حفظ

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نه البته اینکه میگیم فارسی سازی پوسته چون در بین بروبکس اینطوری جا افتاده میگیم در اصل هیچی فارسی سازی ای انجام نمیشه.فارسی سازی توسط همون پکیج زبانو فارسی ساز هست و اصلا قالب ها نیاز به ترجمه کردن عبارات ندارن.

وقتی هم که تو تنظیمات زبان انجمن display right to left رو تیک بزنید یعنی فایل ipb_rtl.css رو فعال میکنید و انجمنتون rtl یا راستچین میشه.

تنها کاری که انجام میگیره هماهنگی قالب با زبان فارسی هست که مهمترین و اصلی ترین کار هست.

شما همون پکیج زبان عربی رو نصب کنید هر پوسته ای نصب کنید به همون عربی نشون داده میشه.منتها چون عربی هم rtl میخواد باید از قالب های هماهنگ با فارسی استفاده کنید.

پس فقط عربی ساز دو دانلود و نصب . قالب های فارسی شده رو نصب کنید (همون هماهنگ شده)

اگر هم قالبی رو مد نظر دارید که فارسی نشده تا به حال درخواست بدید اینجا اگه هم فایلشو دارید پیوست کنید تا در اسرع وقت هماهنگش کنیم با فارسی.

قالب هایی که فارسی شده توسط بنده:

subway

chameleon

dimension

shift

villain

animate

gravity-green

engraved

velvet

splat-red

WoW

Gridlock

WEBFLAKE

vanilla

قالب های دیگر هم توسط دوستان دیگه هماهنگ شدهکه سر فرصت تو سایت به طور رایگان قرار میگیره

لینک ارسال

دستت طلا . خب همین قالب velvet برا 3.4.5 یا 3.4.4 اگه دارید . هماهنگ شده با فارسی ( rtl ) :wink1:

ضمنا معذرت میخام سرتونو بدرد اوردم...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

خواهش.این قالب یه خورده مشکلات داره.بزودی قرار داده خواهد شد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...