رفتن به مطلب

فارسی سازی قالب ها و پوسته های آی پی بورد به صورت رایگان

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

این تاپیک داره میشه تاپیک سفارش قالب ، فکر کنم با موضوع تاپیک و چیزی که آقا سعید مدنظرش بود یکی نیست....!

بنده در این زمینه یه سایت داشتم http://ipbskins.ir که به دلایلی نمیخوام دیگه اونو ادامه بدم و قالب های فروشی رو هم که قرار داده بودم به زودی به رایگان برای دانلود قرار میدم حالشو ببرید.چون بنده علاقه دارم و اینکه هدفمون پیشرفت این سیستمبه کمک دیگر دوستان هست.دیگه کمترین کاریه که میتونم برای دوستان انجام بدم  :heart: .  :hi:

در صورتی که از قالبی خوشتون اومده در این تاپیک اسم قالب و اگر که لینک دانلود قالب رو هم دارید اینجا برای بنده بگذارید تا سر فرصت من فارسی سازیشون کنم در سایت قرار بدم.  :i_am_so_happy:

پ.ن: اولویت فارسی سازی به تاریخ  قراردادن قالب ها در اینجا نیست.هرکدوم زیباتر و بهتر باشن و مشکلاتی بابت کد و استاندارد بودن نداشت هباشند زودتر کاراشون انجام میشه  :smile: (قالب و پوسته های سایت ipbforumskins.com در اولویت هستند)

در اخر هم فقط یک درخواست از شما دارم و اونم اینه که کپی رایت فارسی سازی قالب توسط ای پی بی فارسی رو حذف نفرمایید چون هم اینکه انگیزه ای که طرف داره همش میره و دلسرد میشه و اینکه پشتیبانی از سایتتون دیگه انجام نمیگیره.با تشکر  :give_rose:

اگر کسی نظر و پیشنهادی داره ممنون میشم همینجا اعلام کنه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه بعد...
  • پاسخ 43
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

با سلام به همه ای پی بی های عزیز منم  می خوام کمک کنم :DD: 

البته من تاحالا قالب ای پی بی فارسی نرکدم امشبم اولین باره قالب ای پی بی می خوام درست کنم که به کمک اساتید نیاز مندم ممنون میشم اگه مشکلی بود کمک کنند :bye::D:give_heart:

لینک ارسال

با سلام به همه ای پی بی های عزیز منم  می خوام کمک کنم :DD:

البته من تاحالا قالب ای پی بی فارسی نرکدم امشبم اولین باره قالب ای پی بی می خوام درست کنم که به کمک اساتید نیاز مندم ممنون میشم اگه مشکلی بود کمک کنند :bye::D:give_heart:

کمکی خواستی درخدمتم

لینک ارسال

• 5 ماه بعد...

با سلام

ضمن تشکر از وقتی که در این رابطه می گذارید

در صورتی که زمان و فرصت خالی پیدا کردید، لطفا این قالب را در صورت امکان فارسی سازی نمایید

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...