رفتن به مطلب

فارسی سازی قالب ها و پوسته های آی پی بورد به صورت رایگان

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

با سلام.و درود.

بنده در این زمینه یه سایت داشتم http://ipbskins.ir که به دلایلی نمیخوام دیگه اونو ادامه بدم و قالب های فروشی رو هم که قرار داده بودم به زودی به رایگان برای دانلود قرار میدم حالشو ببرید.چون بنده علاقه دارم و اینکه هدفمون پیشرفت این سیستمبه کمک دیگر دوستان هست.دیگه کمترین کاریه که میتونم برای دوستان انجام بدم :heart: . :hi:

در صورتی که از قالبی خوشتون اومده در این تاپیک اسم قالب و اگر که لینک دانلود قالب رو هم دارید اینجا برای بنده بگذارید تا سر فرصت من فارسی سازیشون کنم در سایت قرار بدم. :i_am_so_happy:

پ.ن: اولویت فارسی سازی به تاریخ  قراردادن قالب ها در اینجا نیست.هرکدوم زیباتر و بهتر باشن و مشکلاتی بابت کد و استاندارد بودن نداشت هباشند زودتر کاراشون انجام میشه :smile: (قالب و پوسته های سایت ipbforumskins.com در اولویت هستند)

در اخر هم فقط یک درخواست از شما دارم و اونم اینه که کپی رایت فارسی سازی قالب توسط ای پی بی فارسی رو حذف نفرمایید چون هم اینکه انگیزه ای که طرف داره همش میره و دلسرد میشه و اینکه پشتیبانی از سایتتون دیگه انجام نمیگیره.با تشکر :give_rose:

اگر کسی نظر و پیشنهادی داره ممنون میشم همینجا اعلام کنه :give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 43
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

با سلام دوست گرامی

یک سوال فکر کنم برای همه پیش بیاد که این همه زحمت کشیدید واسه اون سایت

چرا نمیخواهید ادامه دهید؟؟؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.مهم نیست در کل.صلاح دیدم اون سایت نباشه.مهم اینه من هدفمو مشخص کرم و به خاطر علاقم و ارادت به بعضی از دوستام و پیشرفت این سیستم بتونم کمک کنم و فرد مفیدی باشم.  :chakerim:

بودن اون سایت خیلی از وقت بنده رو میگرفت و بنده برای زندگی شخصی خودم وقت کم میاوردم.

لینک ارسال

سلام سعید جان،

من نمی خوام رو تصمیم شما دخالت کنم، ولی سوال دارم و اینکه آیا با اینکار وقت اضافی خواهید داشت؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام امیر جان.نه نمیخوام یه سره بشیم پای این.در قالب تفریحی این کار رو انجام میدم.مثلا هفته ای دوتا قالب انجام بدم.نمیخوام خودمو درگیر اینترنت کنم زیاد چون از درس و دانشگاه و هدفم جا میمونم.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

موفق باشی سعیدجان  ، امیدوارم ما هم بتونم با کمک شما در این مسیر کمک دست شما باشیم...  :give_heart:

لینک ارسال

با سلام 

آقا امیدوارم موفق باشید ، من خودم از یکی از قالب های زیبای جناب عالی استفاده میکنم ، واقعا ممنونم  :give_rose:  

لینک ارسال

خدا قوت و تشکر از زحمات سعید و ما بقی دوستان....دوستان هم اگه قالبی پیدا کردند ..واسه استفاده همه قرار بدن..

لینک ارسال

دوستان نظرتون درباره این قالب چیه..قابلیت رنگبندی ازاد داره..و طرحشم قشنگه قابلیت سریع تعیین لوگو و رنگ اصلی و تنظیمات ساده  دارد ...کارای زیادی هم نداره این یه شات و بقیه شاتها در پیوست

http://dostankhob.ir/uploads/imgs/pre_1378564621__ttttttttttt66666666.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...