رفتن به مطلب

دوستان کمک کنید !!

amira4

ارسال‌های توصیه شده

زمانی که IPB رو عوض کردید و مشکل پا برجا بود دوباره توی تاپیکتون اعلام کنید تا راهنمایی تون کنم.

موفق باشید

ممنون

ولی مشکل اینه

تنظیمات php.ini ، فیلدهای مورد نظر IPB رو تامین نمی کنه و یه سری ارورهایی رو همون صفحه اول نصب ازتون می گیره .

من باید یک فایلی رو به مدیر سرور بدم تا تنظیمات php آپاچی سرور رو تغییر بده!! ولی مدیر میگه اگه من اینکار رو کنم ، برای همه ی مشتریان تغییر پیدا میکنه !! میگه باید خودتون درستش کنید

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام من آخرش نفهمیدم شما از نسخه اصلی استفاده می کنید یا نسخه نال شده :angry: در ضمن سایتتون css هاش به هم ریخته چون همه چی رو قروقاطی نشون میده شما باید زبان فارسی رو به عنوان زبان پیش فرض انتخاب

سلام من قالب سبز رو برات آپلود کردم، الان تو بخش دریافت قسمت پوسته های 3.1 موجوده ولی یکی از مدیران باید تاییدش کنن، به محض اینکه تایید کردن می تونید دانلودش کنید . موفق باشید

سلام دوستان عزیز الان مشکل حله شده ولی نمیشه نصب کرد !! myfc.clubfc.ir

• بنیان گذار IPSFarsi
تنظیمات php.ini ، فیلدهای مورد نظر IPB رو تامین نمی کنه و یه سری ارورهایی رو همون صفحه اول نصب ازتون می گیره .

دقیقا چه مواردی رو اشاره داره که حداقل نیازمندی نصب رو می خواد؟! اگر بگین می شه از طریق htaccess یا ایجاد فایل php.ini در روت شما اون ها رو تعریف کرد.

• پسند 1
لینک ارسال

دقیقا چه مواردی رو اشاره داره که حداقل نیازمندی نصب رو می خواد؟! اگر بگین می شه از طریق htaccess یا ایجاد فایل php.ini در روت شما اون ها رو تعریف کرد.

براتون پیام خصوصی فرستادم و همه چیز رو توضییح دادم

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...