رفتن به مطلب

دوستان کمک کنید !!

amira4

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

من گیج شدم چی به چی هست ولی الان مشکلی که شما دارین اینه که قالبتون کلا مشکل داره.

قالب فارسی رو از سایت دانلود کنید از بخش Look &Feel ایمپورت کنید به درون سیستم و Images اون رو از منو بزارید Master مشکلتون حل می شه.

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام من آخرش نفهمیدم شما از نسخه اصلی استفاده می کنید یا نسخه نال شده :angry: در ضمن سایتتون css هاش به هم ریخته چون همه چی رو قروقاطی نشون میده شما باید زبان فارسی رو به عنوان زبان پیش فرض انتخاب

سلام من قالب سبز رو برات آپلود کردم، الان تو بخش دریافت قسمت پوسته های 3.1 موجوده ولی یکی از مدیران باید تاییدش کنن، به محض اینکه تایید کردن می تونید دانلودش کنید . موفق باشید

سلام دوستان عزیز الان مشکل حله شده ولی نمیشه نصب کرد !! myfc.clubfc.ir

من گیج شدم چی به چی هست ولی الان مشکلی که شما دارین اینه که قالبتون کلا مشکل داره.

قالب فارسی رو از سایت دانلود کنید از بخش Look &Feel ایمپورت کنید به درون سیستم و Images اون رو از منو بزارید Master مشکلتون حل می شه.

فرومم رو پاک کردم !! الان دارم یکی دیگه نصب میکن البته نال شده !!

راستی میشه یه قالب که مثل قالب سایت مای اف سی است به من معرفی کنید ؟!

ممنون

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
راستی میشه یه قالب که مثل قالب سایت مای اف سی است به من معرفی کنید ؟!

قالب سایت مورد نظرتون همین قالب پیش فرض IPB هست که ایشون سبزش کردن و مشابه نداره من براتون می گردم اگر آماده شده بود براتون می زارم.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

سلام

من قالب سبز رو برات آپلود کردم، الان تو بخش دریافت قسمت پوسته های 3.1 موجوده ولی یکی از مدیران باید تاییدش کنن، به محض اینکه تایید کردن می تونید دانلودش کنید .

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

بچه ها الان بزرگترین مشکل من اینه که همین پرمیشن های هر فروم جدید رو تغییر میدم ، همشون تیک دار میشن !!

چیکار کنم ؟!

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خوب شما توی همون تاپیک ارسالی خودتون که در مورد سطح دسترسی بود پست بدید دیگه به این تاپیکتون که ربطی نداره پست ندید:angry:.

عوض کردید نسخه IPB تون رو؟

• پسند 1
لینک ارسال

خوب شما توی همون تاپیک ارسالی خودتون که در مورد سطح دسترسی بود پست بدید دیگه به این تاپیکتون که ربطی نداره پست ندید:angry:.

عوض کردید نسخه IPB تون رو؟

یه مشکل کوچکی اتفاق افتاده !! باید یک فایل رو رستور کنم

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

زمانی که IPB رو عوض کردید و مشکل پا برجا بود دوباره توی تاپیکتون اعلام کنید تا راهنمایی تون کنم.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...