رفتن به مطلب

دوستان کمک کنید !!

amira4

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

الان مشکل حله شده ولی نمیشه نصب کرد !!

myfc.clubfc.ir

ویرایش شده توسط amira4
  • پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام من آخرش نفهمیدم شما از نسخه اصلی استفاده می کنید یا نسخه نال شده :angry: در ضمن سایتتون css هاش به هم ریخته چون همه چی رو قروقاطی نشون میده شما باید زبان فارسی رو به عنوان زبان پیش فرض انتخاب

سلام من قالب سبز رو برات آپلود کردم، الان تو بخش دریافت قسمت پوسته های 3.1 موجوده ولی یکی از مدیران باید تاییدش کنن، به محض اینکه تایید کردن می تونید دانلودش کنید . موفق باشید

سلام دوستان عزیز الان مشکل حله شده ولی نمیشه نصب کرد !! myfc.clubfc.ir

سلام

من آخرش نفهمیدم شما از نسخه اصلی استفاده می کنید یا نسخه نال شده :angry:

در ضمن سایتتون css هاش به هم ریخته چون همه چی رو قروقاطی نشون میده

1-من فارسی ساز رو نصب کردم ولی وقتی کاربری ثبت نام میکند و وارد سایت میشود ، سایت به انگیلیسی تغییر میکند !! الان فرومم فارسی هست ولی وقتی کاربران با نام کاربری خودشان وارد سایت میشوند ، سایت انگلیسی میشود

شما باید زبان فارسی رو به عنوان زبان پیش فرض انتخاب کنید، این کار رو از طریق قسمت ACP بخش Look & Feel زیربخش Manage Languages انجام بدین .

- چطوری یک مجموعه و زیر مجموعه درست کنم ؟

اگر منظورتون اینه که انجمن و زیر انجمن بسازید باید بگم بازم از طریق بخش ACP برید منوی Forums و اونجا از طریق گزینه Add New Category می تونه انجمن اصلی و با Add New Forum می تونید زیر انجمن فرعی بسازید .

3- چگونه زبان قسمت ادمین را فارسی کنم ؟!

برای قسمت ادمین هنوز فارسی سازی ثابتی منتشر نشده (البته تا اونجایی که من اطلاعا دارم) علتشم RTL این قسمتش هستش و باید با همون زبان اصلی یه جورایی بسازین .

4- مد چطوری نصب کنم ؟

برای نصب کردن مد باید فایل های مد مورد نظرتون رو تو قسمت root انجمنتون کپی کنید بعدش برید قسمت ادمین بخش Manage Applications & Modules اونجا براتون گزینه نصب رو میاره

یکی نیست کمکم کنه ؟!

بقیه همون طوری که میبینین آنلاین نیستن و اگر پست شما رو ببینن حتماً جواب میدن پس یکم حوصله به خرج بدین :blink:.

• پسند 3
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

دوست عزیز امیر شما ساعت ۲۳:۵۳ پست زدید بعد ساعت 10 صبح هم گفتید چرا جواب نمی دید ، خدایی ارواح سرگردان مگر شب جواب بدن :angry: یکم صبر داشته باشید چشم کمکتون می کنیم.

در مورد سوالاتتون دقیقا همون طوری که دوست عزیزم PGT فرمودن همون طوری هست باز اگر سوالی بود در خدمتتون هستیم.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز امیر شما ساعت ۲۳:۵۳ پست زدید بعد ساعت 10 صبح هم گفتید چرا جواب نمی دید ، خدایی ارواح سرگردان مگر شب جواب بدن :angry: یکم صبر داشته باشید چشم کمکتون می کنیم.

در مورد سوالاتتون دقیقا همون طوری که دوست عزیزم PGT فرمودن همون طوری هست باز اگر سوالی بود در خدمتتون هستیم.

موفق باشید

ممنون

الان من چطوری میتونم قالبم رو سبز کنم ؟ مثل سایت مای اف سی

forum.myfc.ir

میشه بگویید که باید چیکار کنم که تا مثل سایت مای اف سی بشم ؟!

مثلا چه کارهایی باید انجام بدم ؟!

قالب سبز از کجا نصب کنم !؟

• پسند 1
لینک ارسال

سلام

شما باید زبان فارسی رو به عنوان زبان پیش فرض انتخاب کنید، این کار رو از طریق قسمت ACP بخش Look & Feel زیربخش Manage Languages انجام بدین .

اگر منظورتون اینه که انجمن و زیر انجمن بسازید باید بگم بازم از طریق بخش ACP برید منوی Forums و اونجا از طریق گزینه Add New Category می تونه انجمن اصلی و با Add New Forum می تونید زیر انجمن فرعی بسازید .

برای قسمت ادمین هنوز فارسی سازی ثابتی منتشر نشده (البته تا اونجایی که من اطلاعا دارم) علتشم RTL این قسمتش هستش و باید با همون زبان اصلی یه جورایی بسازین .

برای نصب کردن مد باید فایل های مد مورد نظرتون رو تو قسمت root انجمنتون کپی کنید بعدش برید قسمت ادمین بخش Manage Applications & Modules اونجا براتون گزینه نصب رو میاره

بقیه همون طوری که میبینین آنلاین نیستن و اگر پست شما رو ببینن حتماً جواب میدن پس یکم حوصله به خرج بدین :blink:.

ممنون

چند تا سوال دیگه :

1- نام سایت من شده

چطوری عوضش کنم ؟

2- چگونه ناظر و معاون مدیر و دسته های کاربری درست کنم ؟

3- چطوری برای ناظران یک ادمین جداگانه بسازم که از ادمین اصلی یکم امکاناتش کمتر باشه که فقط بتونند مدیریت کنند !!؟

داداش یه وقت فکر نکنی که من مبتدی هستم !! من خودم یک فروم دارم : clubfc.ir

فقط میخوام که یک فروم زیبا از سایت آِی پی برد بسازم و جایگزین همین سایت خودم کنم

• پسند 1
لینک ارسال

سلام . من نال شده استفاده میکنم !!

یعنی چی که css های سایتم بهم ریخته ؟ باید چیکار کنم دوست من ؟!

• پسند 1
لینک ارسال

مشکل جدید :

وقتی یک کتوگوری و یک زیر مجموعه جدید ایجاد میکنم بعد مثلا پرمیشن ها رو تغییر میدم که مثلا مهمان نتونه تاپیک رو ببینه !!! ولی وقتی که چند تا پرمیشن رو غیر فعال میکنم ، و روی save کلیک میکنم ، ولی پرمیشن ها دوباره بر میگردند سرجای خودشان !! یعنی هیچ تغییری نمیکند

چیکار کنم ؟

• پسند 1
لینک ارسال

سلام . من نال شده استفاده میکنم !!

شاید نسخه ای که دانلود کردین نالرش حرفه ای نبوده ... چه میدونم از این حرفا دیگه

وقتی یک کتوگوری و یک زیر مجموعه جدید ایجاد میکنم بعد مثلا پرمیشن ها رو تغییر میدم که مثلا مهمان نتونه تاپیک رو ببینه !!! ولی وقتی که چند تا پرمیشن رو غیر فعال میکنم ، و روی save کلیک میکنم ، ولی پرمیشن ها دوباره بر میگردند سرجای خودشان !! یعنی هیچ تغییری نمیکند

چیکار کنم ؟

شما این نسخه ای رو که پیدا کردین یه بار دیگه توی لوکال نصبش کنید ببینید آیا بازم این طوری میشه . نمی دونم دقیقا نمیشه گفت علت چیه :blink:

الان من چطوری میتونم قالبم رو سبز کنم ؟ مثل سایت مای اف سی

انجمن ما یکی از قالبهاش سبزه و فکر کنم همونی هست که تو می خوای برو ببین به دردت می خورده برات آپلودش کنم ؟

یه موضوع دیگه، جان من یکم صبور باشین، هر جایی دارین ارسالی میدین من که گیج شدم به خدا:angry: نترس اولش منم حالیم نبود IPB اصلاً چی هست خوردنیه پوشیدنیه یا ... :)

ویرایش شده توسط PGT
  • پسند 1
لینک ارسال

شاید نسخه ای که دانلود کردین نالرش حرفه ای نبوده ... چه میدونم از این حرفا دیگه

چرا !! نسخش خوبه !!

شما این نسخه ای رو که پیدا کردین یه بار دیگه توی لوکال نصبش کنید ببینید آیا بازم این طوری میشه . نمی دونم دقیقا نمیشه گفت علت چیه :blink:

چطوری تو لوکال نصب کنم ؟!

انجمن ما یکی از قالبهاش سبزه و فکر کنم همونی هست که تو می خوای برو ببین به دردت می خورده برات آپلودش کنم ؟

مثل سایت مای اف سی هست ؟

یه موضوع دیگه، جان من یکم صبور باشین، هر جایی دارین ارسالی میدین من که گیج شدم به خدا:angry: نترس اولش منم حالیم نبود IPB اصلاً چی هست خوردنیه پوشیدنیه یا ... :)

نوکرم !! ببخشید !! چاکرم !!!

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...