رفتن به مطلب

مشکل در ورود به صفحه مدیریت

ارسال‌های توصیه شده

ممنون مشکل حل شد ولی بقیه کاربر ها  هنوز مشکل لاگین شدن دارن!

متاسفیم، مشکلی پیش آمده است!
کلید محافظت CSRF مطابقت ندارد. ممکن است نشان از این باشد که یک برنامه یا افزونه قدیمی است. لطفا با پشتیبان فنی برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کد خطا : 2S119/1

برای هر کاری یک بار این اررور میاد و باید دوباره لاگین کنن این مشکل بعد از اینکه از کلاد فلیر در اوردم اینجوری شد!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 28
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

همانطور که متن ارور گفته شاید پلاگین یا موردی رو اضافه کرده باشید که به روز نیست و با نسخه انجمن ساز تون سازگاری کامل رو نداشته باشه .

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، 3Nator گفته است :

کلید محافظت CSRF مطابقت ندارد. ممکن است نشان از این باشد که یک برنامه یا افزونه قدیمی است. لطفا با پشتیبان فنی برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تمامی افزونه ها و برنامه هاتون رو غیر فعال و مجددا تست کنید

****************اضافه***************

این آموزشی رو که میگم انجام بده شاید نتیجه گرفتی

پوسته مورد نظرتو ویرایش کن و در تب قالب عبارت forumTable رو جستجو و بازش کن

کد زیر رو پیدا کن: خط 71-73

{{if $table->canModerate()}}
		<form action="{$table->baseUrl}" method="post" data-role='moderationTools' data-ipsPageAction>
{{endif}}

و با کد زیر جایگزین کن:

{{if $table->canModerate()}}
	<form action="{$table->baseUrl->csrf()}" method="post" data-role='moderationTools' data-ipsPageAction>
{{endif}}

تغییرات رو ذخیره کن

اگه نتیجش مثبت بود خواهشا اینجا اعلام کن. چون من خودم قبلا این مشکل رو داشتم از این طریق حل شد

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

اگه نتیجش مثبت بود خواهشا اینجا اعلام کن. چون من خودم قبلا این مشکل رو داشتم از این طریق حل شد

کد بالا که قرار دادید در اصل یعنی دستکاری در کدهای سیستم و به قول گفتی برای حل مشکل صورت مسئله رو پاک کردن . زیرا با نصب هر موردی چه پوسته یا پلاگین یا حتی برنامه تغییراتی در هیچ کدوم از فایل های خود سیستم IPS یا هر انجمن سازی صورت نمیگیره که بشه از این طریق پیدا و حل کرد و توسط موتور خود سیستم در فایل های مجزا اجرا میشن.

منظور شما اینه که اون کدی که برای دوستمون به صورت ارور نمایان میشه را با دستکاری کلا بردارید ، که اصلا اینکار توصیه نمیشه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

لطفا به نسخه 4.4.10 سایت تون رو ارتقا بدید بعد تست کنید که آیا مشکل پا برجا هست یا خیر.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آدرسی که در پروفایل شما هست رو چک کردم و نسخه IPS شما رو زده 4.4.9.2  - 104056. آدرس سایت تون چیز دیگه ای هست؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...