رفتن به مطلب

مشکل در ورود به صفحه مدیریت

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 28
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
در ۱ ساعت قبل، 3Nator گفته است :

بعد از اپگرید نیز حل نشد همه برنامه ها و افزونه هارو هم غیر فعال کردم بازم مشکل پابرجاس

پس نتیجه میگیریم سرور شما هماهنگی کامل رو با IPS نداره و یه سری موارد مخفی سرور هست که ممکنه باعث بروز این مشکلات بشه مثلا تنظیمات IP یا mod security و.....

از نظر من شما بک آپ از دیتابیس و خود فایل های IPS بگیرید و در نرم افزار ومپ سرور WAMPServer ریخته و در آنجا به صورت لوکال امتحان کنید و از قابلیت incognito یا مرورگر دیگر با اکانت های دیگر وارد شوید ببینید اونجا هم مشکل دارد یا خیر !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه این طور باشه باید یک کدنویس وارد به سرور براتون مشکلاتش رو فیکس کنه و هیچ ربطی به سیستم IPS و قسمت های مختلفش نداره.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 3 ساعت قبل، 3Nator گفته است :

خب داداشم این مشکل بعد از اینکه سایت رو به CloudFlare وصل کردم اینجوری شد!

توی پست قبلی گفتید که به خاطر عدم اتصال هست. من متوجه نشدم بالاخره وصل هست یا نه. ولی در هر صورت. اگر cloudflare متصل به سایت شما هست باید گزینه «آدرس IP های ارسالی از پراکسی ها قبول گردد؟» فعال باشه و اگر وصل نیست غیر فعال باشه.

لینک ارسال

اقای نامی فعال بود کلود فلیر الان نیست بعد از غیر فعال شدنش این مشکلات بوجود امده

راهیث نیست بک آپ بگیرم از اول نصب کنم پست ها کاربرا نپره؟

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

روی ومپ سرور بریز بک آپ رو بعدش به نسخه 4.5.3 آپگرید بزن شاید حل بشه.

نسخه اخر مگه 4.4.10 نیست؟

روی هاست SSL نصب بود ولی روی بورد ست نشده بود با ویرایش کردن فایل conf_global.php و اضافه کردن https به اول ادرس فروم مشکل رفع شد!

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، 3Nator گفته است :

روی هاست SSL نصب بود ولی روی بورد ست نشده بود با ویرایش کردن فایل conf_global.php و اضافه کردن https به اول ادرس فروم مشکل رفع شد!

صلوات :rofl:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...