رفتن به مطلب

مشکل ورود به انجمن با گوشی موبایل

sahar

ارسال‌های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

روی گوشیتون فایرفاکس رو نصب کنید و log in کنید ببینید مشکل حل میشه ؟

سلام با فایرفاکس تست کردم مشکلی پیش نیومد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پس با فایرفاکس مشکلی نبود

از تنظیمات کروم data saver رو غیر فعال کنید و تست کنید

لینک ارسال

سلام این گزینه برای من غیر فعال بود 

برای یکی از دوستانم الان چند روزه میخواد وارد شه هنوز نتونسته با فایرفاکس هم.گفتم برو نشد این گزینه Date Saver هم گفتید گفتم خاموش کنه با کروم هم باز هم وارد نمیشه تغییر نام کاربری هم دادم.بازم نشد تاریخچه پاک کرد نشد...دیگه نمیدونم چیکار کنم

لینک ارسال

سلام. اول باید فهمید مشکل از چی هست تا بتونیم جواب این سؤال را بدیم که آیا با آپدیت حل میشه یا نه؟

من پیشنهاد میکنم توصیه توسعه دهندگان IPS را در مورد یافتن مشکل به کار ببرید ببینید میتوانید دلیل مشکل را پیدا کنید یا خیر؟

توصیه:

۱-از قالب پیش فرض استفاده کنید.

۲- تمام افزونه ها به جز برنامه های اصلی IPS را غیرفعال کنید.

۳- از بخش پشتیبانی استفاده کنید تا در صورت لزوم سفارشی سازیها روی قالب پیش فرض و IPS لغو شود و همچنین کش سیستم را پاک کند.

در صورت رفع مشکل ابتدا قالب را فعال کنید و امتحان کنید سپس یکی یکی با فعال کردن افزونه ها ورود را امتحان کنید تا اگر افزونه ای مشکل داشت پیدا شود.

در نهایت اگر با هیچ کدام از این راه حل ها حل نشد بهتره ابتدا IPS را نوازش و بعد با یک پس گردنی حواله جهنمش کنید:))

لینک ارسال

در 22 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

من پیشنهاد میکنم توصیه توسعه دهندگان IPS را در مورد یافتن مشکل به کار ببرید ببینید میتوانید دلیل مشکل را پیدا کنید یا خیر؟

مممنون از توصیه هاتون:neutral_face:، قبلا انجام شد بازم انجام دادم هیچ فرقی نکرد

در 22 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

ابتدا IPS را نوازش و بعد با یک پس گردنی حواله جهنمش کنید

خیلی ممنون از راهکارتون:neutral_face:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 23 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

با یک پس گردنی حواله جهنمش کنید:))

ajab.gif

لینک ارسال

در در 5 اردیبهشت 1397 در 01:03، sahar گفته است :

سلام این گزینه برای من غیر فعال بود 

برای یکی از دوستانم الان چند روزه میخواد وارد شه هنوز نتونسته با فایرفاکس هم.گفتم برو نشد این گزینه Date Saver هم گفتید گفتم خاموش کنه با کروم هم باز هم وارد نمیشه تغییر نام کاربری هم دادم.بازم نشد تاریخچه پاک کرد نشد...دیگه نمیدونم چیکار کنم

سلام

با فی ل تر شکن امتحان کردید ؟

ضمن اینکه وقتی این خطا رخ میده علتش در لاگ ها ثبت می شه که از بخش ادمین - پشتیبانی میشه مشاهده کرد

اگر می تونید کاری کنید این خطا داده بشه و سریع از بخش بالا جزئیات رو بگیرید و اینجا قرار بدید که بهتر بشه راهنمایی کرد

ویرایش: در صورت امکان دسترسی ادمین رو پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم - الان با سیستم هم تست کردم و امکان ورود نبود پس مشکل فقط با گوشی نیست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...