رفتن به مطلب

مشکل ورود به انجمن با گوشی موبایل

sahar

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید مدتی هست با گوشی موبایل برای ورود به حسلاب کاربری اررو (یک چیزی به مشکل برخورد دوباره تلاش کنید ) میاد

بعضی وقتا با کپی پست کردن رمز وارد میشه بعضی وقتا کلا نمیشه

مشکل از چیه؟ رمز ونام کاربری هم درسته

image.thumb.png.46e20cf10a09de030e9d9f0610f93270.pngimage.thumb.png.c6b5f0e691ea127c04e8e66c497f19b6.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

لطفا در بخش پشتیبانی قسمت رخدادنگاشت ها رو بررسی کنید ببینید خطایی مرتبط و یا ناشناخته وجود داره یا خیر.

لینک ارسال

فقط همین خطا موجود که برای دیروز

OutOfRangeException:  (0)
#0 /home/nevisadl/domains/nevisadl.com/public_html/init.php(449) : eval()'d code(135): IPS\_Content::loadAndCheckPerms('3483')
#1 /home/nevisadl/domains/nevisadl.com/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\forums\modules\front\forums\hook474->readers()
#2 /home/nevisadl/domains/nevisadl.com/public_html/system/Content/Controller.php(50): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#3 /home/nevisadl/domains/nevisadl.com/public_html/applications/forums/modules/front/forums/topic.php(39): IPS\Content\_Controller->execute()
#4 /home/nevisadl/domains/nevisadl.com/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\forums\modules\front\forums\_topic->execute()
#5 /home/nevisadl/domains/nevisadl.com/public_html/index.php(12): IPS\_Dispatcher->run()
#6 {main}

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این خطا مربوط به یکی از ابزارک ها می شه (حدس می زنم).

نسخه PHP شما چنده؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اینکه توی موبایل این اتفاق می افته و گهگاهی کار می کنه و گهگاهی نه این مشکل  مشکوک هست که از شبکه اینترنت شما باشه و از اونجایی که چیزی هم توی لاگ ها نیست این احتمال رو تقویت می کنه.

لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

اینکه توی موبایل این اتفاق می افته و گهگاهی کار می کنه و گهگاهی نه این مشکل  مشکوک هست که از شبکه اینترنت شما باشه و از اونجایی که چیزی هم توی لاگ ها نیست این احتمال رو تقویت می کنه.

سلام فقط برای من این مشکل نیست من خودم از گوشی وارد پنل بخوام بشم باید رمز رو کپی پست کنم وگرنه وارد نمیشه

این عکس ها هم برای دوستان هست که شات دادن

دیروز براشون وارد نشد ولی امروز وارد شد

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

یه زحمتی بکشید.

برای خودتون قالب رو روی قالب پیش فرض قرار بدید. چه در مدیریت و چه در سایت. ببینید بازم همین مشکل هست!

لینک ارسال

سلام

روی گوشیتون فایرفاکس رو نصب کنید و log in کنید ببینید مشکل حل میشه ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...