رفتن به مطلب

تصمیم نهائی و درخواست چند راهنمائی

boot

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و ادب

بنده بعد از مشاوره در انجمن های مختلف(در 3 هفته اخیر) و بررسی دموهای 3 انجمن ساز تجاری در سایتهای مرجع و راهنمائی بچه های وی.بی ایران به این نتیجه رسیدم بیام سمت IPS بهمین خاطر چند سوال که پاسخ معتبری برای اونا ندارم اینجا میپرسم و خوشحال میشم راهنمائی کنید که بدون هیچ تعصبی بهترین انتخاب رو داشته باشم بنده دامنه ای که دارم 800$ بابتش پول دادم و بسیار ناب است پس دنبال کیفیتم.

به اختصار به IPS میگم "اپس" که نخوام تغییر کیبورد بدم مدام دی:

1.در اپس آیا امکان معرفی اف تی پی های مختلف از سرورهای دیگم وجود داره؟ مثلا آواتور بره سرور ایران آسیا تک. فایل اتچ شده ها برند دیتا سنتر لیزوب مثلا عرض کردم؟

2.آیا امکان ایجاد گالری ویدوئی در اپس وجود داره؟ و در صورت موجود بودن آیا میشه برای اینم سرور فایل جدا از انجمن تعریف کرد؟

3.از نظر سئو چطوره؟ اپس نیاز به ماژول یا پلاگین خاصی داره یا خودش بهینه هست؟

4.چرا در انجمن شما وقتی در ادیتور دقیقا بعنوان اولین متن یکی رو مخاطب میدیم تب پیشنهادی میره سمت راستاز کادر مرورگر میزنه بیرون و مشخص نیست به نوعی باید راست به چپ میشده ولی نشده؟!

5.این پیج و بلاگ و گالری و... الان اوردر ندیم بعد که میشه خرید؟در کل کارشون چیه؟ سایتش خیلی گنگه

6.اون دانلودز که داره تو لیست اوردر برای چیه؟

7.از rtl پشتیبانی میکنه؟

8.میتونیم یک چیزی مثل بخش بازارچه پرشین تولز در آپس درست کنیم؟یعنی قابلیت های پرداخت برای ارتقا سطح کاربری هست؟ و مواردی مشابه؟(البته منظورم در دسترس بودن وگرنه هیچ چیز غیره ممکن نیست. نخوام بعدا دوره بیفتم دنبال پلاگین نویس اپس)

9.ممنون میشم راهنمائی کنید کدوم رو انتخاب کنم؟اپس/وی بی 5/یا زنفورو؟

ولی چه انجمنتون خوب شد چند بار در طی چند هفته قبل اومدم اصلا حال نکردم عضو بشم. ادیتوره خیلی باحاله اندازه فونت و حالت ریسپانسیوش.

سپاس فراوان از شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 23
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام. داشتم پست های دوستان رو میخوندم، دیدم بعضی پاسخ ها نادرست هست. پس گفتم برای جلوگیری از اشتباه این پاسخ رو ارسال کنم. اول از همه توضیحی در باره موارد پایه ای مربوط به IPS بدم خدمتتون

با سلام وقت بخیر با توجه به بررسی کردم که احتمالا شما اگر که زنفورو یا IPS هم انتخاب کنید دوباره vb مهاجرت می کنید. بگذارید واضح تر بگم. شما می خواید ماشین بخرید سه تا ماشین بهتون پیشنهاد شد

درود.قالب قبلی اینجا تجاری بوده و مالکش اقای نظری هستن و ایشون هم هر زمان خودشون صلاح بدون تصمیم به منتشر کردن به صورت رایگان میکنند

سلام

من خودم اول از phpbb شروع کردم کارمو که یک سالی طول کشید و بعدش به vb منتقل کردم که حدودا سه سالی میشه

ولی الان میبینم کارم از اول اشتباه بود و باید میومدم روی IPB چون کلا همه چیزش خوبه

کم حجم و بهینه و افزونه هاش و برنامه هاشم که حجمشون کمه و قالب هاش هم که متنوع هستش!

این سایت منه: http://www.ircfc.ir/

اینم یه سایت تستی هستش که با IPB زدم: http://www.ircfc.ir/IPB/

سوالات رو تا جایی که بلدم میگم

1- تا جایی که تو مرکز مدیریت دیدم خیر نمیشه وصل کرد به جاهای دیگه

2- گالری ویدیویی نه ولی گالری تصاویر و همچنین بخش دانلود با انواع فرمت وجود داره که می تونید یه دسته تو بخش دانلود بسازید

3- از نظر سئو عالیه و تو خود IPB هستش و نیاز به چیزی نیستش البته افزونه حرفه ای فکر کنم دیدم

4- این ادیتور رو دقیق نمیدونم و بهتر بود شات قرار میدادید تا مدیران بهتر بررسی می کردند

5- پیج که اسمش روشه صفحه میسازی مثلا صفحه تبلیغات - بلاگ هم که اسمش روشه مثل همون بلاگ وی بی هستش - گالری هم دسته میسازی که تصویر اپلود می کنید - دانلود هم مثل گالری هستش - فروشگاه هم داره که با زرین پال فیکس میشه و ....

6- خب دانلود مثلا فایل میذاری برای دانلود مثل همین انجمن که تمامی فایل ها هدایت میشن به یه صفحه خاص با عکس و توضیحات و ....

7- بله از زبان فارسی پشتیبانی می کنه و برای همه چیز هم فارسی ساز وجود داره

8- بازارچه که نه فروشگاه هستش که توی دمویی که بالا گفتم می تونید مشاهده بکنید که قابلیت هاش زیاده و فعلا تست نکردم

9- وی بی رو که کلا بیخیال بشید / زنفور هم عالیه ولی زیاد کار نکردم باهاش / IPB هم که خیلی خوبه

به نظر شخصی بنده بهترین انجمن سازها به ترتیب:

IPB

xenforo

phpbb

vb

mybb

از نسخه 4 اینطوری شده خیلی شیک شده IPB و کلا کاربر پسند شده و فول ریسپانسیو!

+ در ضمن از مدیران تقاضا می کنم که قالب قبلی این انجمن رو پابلیک بکنند و همچنین اون افزونه راهنمایی هم که رو استایل قبلی هم بود قرار بدن (همونی که می گفت از اینجا جستجو بکنید و قوانین رو مطالعه بکنید و بخش هارو معرفی می کرد)

با تشکر

یاحق

• پسند 4
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 7 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

در ضمن از مدیران تقاضا می کنم که قالب قبلی این انجمن رو پابلیک بکنند

درود.قالب قبلی اینجا تجاری بوده و مالکش اقای نظری هستن و ایشون هم هر زمان خودشون صلاح بدون تصمیم به منتشر کردن به صورت رایگان میکنند

ویرایش شده توسط صائب کوهپایه
  • پسند 5
لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

سلام

باشه پس به ایشون اعلام بکنید شاید پابلیک کردن!

در ضمن در مورد اون افزونه چیزی نگفتید؟

با تشکر

ویرایش شده توسط صائب کوهپایه
  • پسند 2
لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

درود.قالب قبلی اینجا تجاری بوده و ملکش اقای نظری هستن و ایشون هم هر زمان خودشون صلاح بدون تصمیم به منتشر کردن به صورت رایگان میکنند

سلام

و تشکر از دوست قبلی شما نظری ندارید جناب @صائب کوهپایه ؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 3 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

باشه پس به ایشون اعلام بکنید شاید پابلیک کردن!

ایشون در سمت مدیر کل هستن . اونا هم خودتون میتونید با باتوم بسازید(کمی HTML+CSS)

در ۱ ساعت قبل، boot گفته است :

4.چرا در انجمن شما وقتی در ادیتور دقیقا بعنوان اولین متن یکی رو مخاطب میدیم تب پیشنهادی میره سمت راستاز کادر مرورگر میزنه بیرون و مشخص نیست به نوعی باید راست به چپ میشده ولی نشده؟!

5.این پیج و بلاگ و گالری و... الان اوردر ندیم بعد که میشه خرید؟در کل کارشون چیه؟ سایتش خیلی گنگه

6.اون دانلودز که داره تو لیست اوردر برای چیه؟

7.از rtl پشتیبانی میکنه؟

8.میتونیم یک چیزی مثل بخش بازارچه پرشین تولز در آپس درست کنیم؟یعنی قابلیت های پرداخت برای ارتقا سطح کاربری هست؟ و مواردی مشابه؟(البته منظورم در دسترس بودن وگرنه هیچ چیز غیره ممکن نیست. نخوام بعدا دوره بیفتم دنبال پلاگین نویس اپس)

9.ممنون میشم راهنمائی کنید کدوم رو انتخاب کنم؟اپس/وی بی 5/یا زنفورو؟

ولی چه انجمنتون خوب شد چند بار در طی چند هفته قبل اومدم اصلا حال نکردم عضو بشم. ادیتوره خیلی باحاله اندازه فونت و حالت ریسپانسیوش.

سپاس فراوان از شما

در مورد 4 رو نفهمیدم

در مورد 5 بستگی به خودتون داره که نال میخواهید یا اصلی

6 : متوجه نمیشم واضح بگید

7 : بله

8 : نمیدونم چرا همه شما دنبال کپی کردن امکانات زنفورو هستید یه کمی خلاقیت به خرج میدادین میخوندین که فعلا با پلاگینی نداریم برای VIP اما جاش میشه از روش های مختلف استفاده کرد که به وقتش در تاپیک جدا یا آموزش داده میشه یا بپرسید توضیخ داده میشه

9 : هیچ نظری نمیدیم و نخوایم داد چون میشه تحمیل کردن عقاید.اگر هر کدوم رو دوست داریدن نصب کنید کار کنید اگه راضیتون کرد از همون استفاده کنید

بله چون ورژن 4 با ورژن 3 اصلا قابل مقایسه نیست

• پسند 4
لینک ارسال

در 41 دقیقه قبل، محسن اسماعیلی گفته است :

سوال دیگه ای بود من و دوستان در خدمتیم.

ممنون و متشکر بسیار هم عالی

مدیریت تبلیغات و... هم وجود داره؟ توسعه دهندگان ایرانی خوب هم هستند سفارش بگیرند برای تم و احیانا بعضی شخصی سازیها؟

میتونید چند انجمن بر پایه IPS نام ببرید که متعلق به برند خاصی نباشند و الان پر بیننده باشند؟

اگر پول اسکریپت و فروم رو بدیم و سایر موارد(گالری دانلودز و فروشگاه و..) رو نال استفاده کنیم ساپورت یا احیانا لایسنس باطل نمیشه؟

در مورد فروشگاه که فرمودین با اون میشه دسترسی وی آی پی داد فقط برای فروشگاه هست یا میتوان بسط داد به موضوع های خاص انجمن؟

قالب با سبک و سیاق تم این فروم پشتیبان فارسی برای فروش هم هست یا شخصی سازی شده؟ اندازه فونت و بعضی رنگ بندی ها واقعا عالی شده.

این جناب تکسیس که تو انجمن ها کلی تعریف میکرد تشریف ندارند جواب سوالات از زبان ایشون بشنویم؟ ممنون میشم دیگر دوستان هم نظر بدن

پ.ن:چرا پست های من میره برای تائید بعد میاد رو فروم؟ فکر میکنم زیادی دارید سخت میگرید @taksis

ویرایش شده توسط boot
  • پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 1 دقیقه قبل، boot گفته است :

مدیریت تبلیغات و... هم وجود داره؟

بله با استفاده بسته فروشگاه این کار شدنی هست

در 2 دقیقه قبل، boot گفته است :

اگر پول اسکریپت و فروم رو بدیم و سایر موارد(گالری دانلودز و فروشگاه و..) رو نال استفاده کنیم ساپورت یا احیانا لایسنس باطل نمیشه

نمیتونید استفاده کنید چون مجوز شما فقط برای همون یک بخش هست و اگر نال بزید کار نمیکنه

در 3 دقیقه قبل، boot گفته است :

در مورد فروشگاه که فرمودین با اون میشه دسترسی وی آی پی داد فقط برای فروشگاه هست یا میتوان بسط داد به موضوع های خاص انجمن؟

اگر قصد فروش اشتراکی دارید بعد از نصب دریافت و فروشگاه میتوانید به گروهی از کاربران خود مجوز دهید تا در بخش دریافت اپلود کنن و فایل آپلودی خودشون رو قیمت گذاری کنن

در 4 دقیقه قبل، boot گفته است :

قالب با سبک و سیاق این تم این فروم پشتیبان فارسی برای فروش هم هست یا شخصی سازی شده؟ اندازه فونت و بعضی رنگ بندی ها واقعا عالی شده.

شما هر قالب بخواهید میتونید به اقای علی یوسفلاوی بگید براتون با هزینه، اختصاصی میکنه

در 20 دقیقه قبل، boot گفته است :

چرا پست های من میره برای تائید بعد میاد رو فروم

چون شما هنوز به کاربر رسمی ارتقا پیدا نکردین

• پسند 3
لینک ارسال

همه چیزهایی که گفتید بله میشه و امکانش بصورت پیش فرض هست،کلا تو IPS نیاز به پلاگین خاصی ندارید همه چیز عالی و هوشمندانه طراحی شده .یه کم باهاش کار کنید همه چی میتوانید از توش درارید از اتوماسیون اداری گرفته تا ......

+

اگر میخواید بخرید همرو بخرید،نمیشه یکیش نال باشه اون یکی اورجینال!

اگرم نمیخواید،همرو نال نصب کنید شرکت اینویژن هم کارتون نداره احتیاج به هاست وارز نیست.

• پسند 5
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...