رفتن به مطلب

تصمیم نهائی و درخواست چند راهنمائی

boot

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

وقت بخیر

در 8 ساعت قبل، boot گفته است :

1-1: چرا مدیران در صفحه انجمن نمیتونن ابزارهای مدیریتی رو انجام بدن؟ مثل ادغام / بستن/ویرایش/حذف و یا مهم کردن پست و یا موضوع ها

یک موضوع رو که تیک بزنید و انتخاب کنید به صورت Ajax عملیات ها رو می تونید انجام بدید. و همون طور که آقای @صائب کوهپایه توضیح دادن به شرطی که دسترسی داشته باشید.

1-3: میتونست مدیریت رو آجکس کنن خیلی بهتر بود

اشتباه نکنید و گول کلمه Ajax رو نخورید. استفاده از Ajax هر جایی درست نیست. Ajax قوانین خاص خودش رو داره و باید بدونید که استفاده از Ajax قانون داره اگر که به Performance اهمیت بدید. از دیدگاه کاربر عادی بود یا نبود Ajax مهم نیست مهم کاربردپذیری (Usability) هست. اینکه فردی از Ajax به خاطر تجربه کاربری (User Experience) اون لذت می بره جداست. ببینید شما به عنوان مصرف کننده باید تکلیف خودتون رو مشخص کنید که از چه دیدگاهی دارید سیستم رو بررسی می کنید، برنامه نویس یا کاربر عادی ؟ من منکر این نمی شم شاید بعضی از جاها میشده از اجکس استفاده بشه و نشده ولی این حرف تون رو کلا قبول ندارم. با توجه به اینکه برنامه نویس وب نیستید این مورد رو فقط متذکر می شم که Ajax جزو تکنولوژی های خوب وب هست ولی همه چیز نیست. چیزی که شما در جریانش نیستید معایب اجکس هست. توی IPS برای جبران جاهایی که Ajax مشکل داره از دو تا تکنولوژی دیگه استفاده شده به نام Websockets و WebHooks ! شما به عنوان کاربر این ها رو متوجه نمی شید چون در پس زمینه اتفاق میوفته ولی چون Ajax رو می تونید با چشم تون ببینید این طور فکر می کنید که دیگه همه چیز عالیه !

2-1 : تبدیل تاریخ میلادی امروز به سال 1392 جلالی

کجا چنین چیزی رو مشاهده کردید ؟

• پسند 4
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 23
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام. داشتم پست های دوستان رو میخوندم، دیدم بعضی پاسخ ها نادرست هست. پس گفتم برای جلوگیری از اشتباه این پاسخ رو ارسال کنم. اول از همه توضیحی در باره موارد پایه ای مربوط به IPS بدم خدمتتون

با سلام وقت بخیر با توجه به بررسی کردم که احتمالا شما اگر که زنفورو یا IPS هم انتخاب کنید دوباره vb مهاجرت می کنید. بگذارید واضح تر بگم. شما می خواید ماشین بخرید سه تا ماشین بهتون پیشنهاد شد

درود.قالب قبلی اینجا تجاری بوده و مالکش اقای نظری هستن و ایشون هم هر زمان خودشون صلاح بدون تصمیم به منتشر کردن به صورت رایگان میکنند

سلام

در مورد تاریخ

121622-aaaa.jpg

در مورد نقل قول

121623-%D8%B3%D8%B3%D8%B3%D8%B3.jpg

در کل میشه آیتم های خاصی به بخش کاربری اضافه کرد؟

مثل اسم واقعی/مدرک تحصیلی و چیزهای خاص البته در صفحه پست ها منظورم هست نه پرفایل کاربر

و آیا میشه برای انجمن های خاص مدیران با سطح دسترسی در همون انجمن تعریف؟

لینک اون افزونه 8 دلاری رو میشه بفرمائید تا امکاناتش رو بررسی کنم؟

در مورد ادیتور در نسخه ای که من نصب کردم. شما وقتی میخواید در یک ادیتور چیزی تایپ کنید از راست به چپ شروع به نوشتن میکنه. حالا شما عرض مرورگر رو کوچک کنید تا ادیتور بعدی که میاد وقتی بخواید تایپ کنید از چپ شروع میکنه به تایپ کردن(به نوعی در موبایل این مشکل برخورد خواهید کرد)

قابلیت آپلود عکس از ادیتور نداره؟

@وحید نامنی

@صائب کوهپایه

بعد یک موضوع دیگه

خودتون تنظیم کردین اطلاعیه ها از طریق ایمیل به یوزر ارسال نشه؟ چون پست ها که بروز میشند یا نقل قول میشم فقط آلارم انجمن خبر میده و ایمیلی ارسال نمیشه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 2 ساعت قبل، boot گفته است :

در مورد تاریخ

ممنون این رو پیگیری می کنیم. ولی یه سوال، مگه شما نمی خواستید سایت رو به زبان انگلیسی بزنید ؟

در کل میشه آیتم های خاصی به بخش کاربری اضافه کرد؟

مثل اسم واقعی/مدرک تحصیلی و چیزهای خاص البته در صفحه پست ها منظورم هست نه پرفایل کاربر

خودتون تا الان اقدام کردید که یک آیتم به بخش همون پروفایل اضافه کنید ؟

و آیا میشه برای انجمن های خاص مدیران با سطح دسترسی در همون انجمن تعریف؟

به نظرتون اگر نشه کل ماهیت نرم افزار نمیره زیر سوال ؟

قابلیت آپلود عکس از ادیتور نداره؟

داره که پایین ویرایشگر هست !

خودتون تنظیم کردین اطلاعیه ها از طریق ایمیل به یوزر ارسال نشه؟ چون پست ها که بروز میشند یا نقل قول میشم فقط آلارم انجمن خبر میده و ایمیلی ارسال نمیشه

بله خودمون تنظیم کردیم.

با توجه به این سوال هاتون دیگه ربطی به انتخاب تون نداره و سوال ها مربوط به نحوه کار کردن با سیستم هست. اگر سوالی دارید در مورد نحوه کار کردن با سیستم در بخش سوالات و مشکلات مطرح کنید و البته قبلش قوانین انجمن رو مطالعه کنید.

موفق باشید

قفل

• پسند 3
لینک ارسال

سلام

تشکر از شما عزیزان

انتخاب که کردم همین IPS

در مورد انجمن خیر من میخوام فارسی بزنم

ویرایش شده توسط boot
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...