رفتن به مطلب

دکمه برای باز کردن پنجره ورود به صورت پاپ آپ

ahadto

ارسال‌های توصیه شده

ممنون خیلی قشنگ و کاربردی بود  :give_rose:

فقط یه سوال داشتم که چجوری باید مثل پنجره ورود پیش فرض قالب شه که یه دونه dark page پشتش ایجاد شه، یعنی وقتی پنجره باز میشه، بقیه صفحه غیر فعال شه و یه کم تیره تر شه

یه سوال دیگه اینکه چجور توی این پنجره بتونم قسمت ورود رو فراخوانی کنم

با تشکر از شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 42
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام توسط کد HTML زیر می تونید پنجره popup بسازید که از کلاس خود IPB استفاده می کنه <a href='#' id='custom_popup'>Open custom Popup</a> <div id='custom_modal_popup' style='

اینجام همینطوریه!!!!   اکثر قالب های ای پی بورد اینطوری اند.به صورت ajax هست.شما به پنل ویرایش قالب برید و میتونید template های Login Screen رو مشاهده کنید.

البته من مطالبی در این مورد نوشتم که اگه بخونین متوجه این قسمت خواهید شد : جعبه های پاپ آپ امیدوارم که بتونه بهتون کمک کنه.

تصاویر ارسال شده

دوستان کد رو آخرش با زور تونستم پیدا کنم، دوستانی که می خوان می تونن استفاده کنن:

<a href="http://www.yoursite.com/forums/index.php?app=core&module=global&section=login" title="ورود به حساب کاربری" id="sign_in_gm" class="ipsButton_secondary">ورود به حساب کاربری</a> 
<br><br><a href="http://www.yoursite.com/forums/index.php?app=core&module=global&section=register" title="Create Account" id="register_link" class="ipsButton_secondary">ساخت حساب کاربری</a>

<script type="text/javascript">
                    if( $('sign_in_gm') ){
                        $('sign_in_gm').on('click', IPB.global.inlineSignin);
                    }
                    </script>

فقط یه مشکل می مون، اون هم اینکه توی اون نرم افزار که میشه پیامی رو به مهمان نشون داد، نمیشه کد اچ تی ام ال وارد کرد، فقط میشه bbcode توش نوشت، چجوری باید اینها رو نمایش بدم با اون افزونه؟

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

می تونید از این هوک استفاده کنید

Sticky Message

• پسند 2
لینک ارسال

ممنون اما من از همین هوک استفاده می کنم، فقط مشکلم اینه که ویرایشگر متن به صورت bbcode هست و نمی دونم کدهای اچ تی ام ال بالا رو چجوری وارد کنم که اجرا بشن

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما این هوک نصب کردین ؟ بخش تنظیماتش رفتین ؟!

عکس ببینید 

post-1632-0-67048400-1378559614_thumb.jp

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این هوک امتحان نکردم که طرز کارشو بدونم ولی نسبت به توضیحی که دادن شاید به دردشما بخوره 

Global Forum Message

• پسند 1
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

آیا هیچ راهی نیست که بتونم این کدها رو توی این افزونه به کار ببرم؟ توی بخش مدیریت شماها اون تیک html فعال هست؟؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

عکس بذار ازون قسمت ببینم.اون هم به طور دیفالت وجود داره در زیر ادیتور در اون هوک.

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...