رفتن به مطلب

دکمه برای باز کردن پنجره ورود به صورت پاپ آپ

ahadto

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

لطفا دقیق و واضح کاری که میخواین انجام بدین رو بگید.

یه بار میگید پیام یه بار صفحه ی ورود.

دقیق و کاملتر توضیح بدید تا جواب کاملتر بگیرید.

منظور شما برای دکمه ی ورود نیست مگه؟ این قابلیت رو که به طور پیشفرض داره!

یه عکس از جایی که میگید این قابلیت براش باشه بذارید بنده ببینم منظظورتون دقیقا کجاست.لینک اون قسمت هم بذارید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 42
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام توسط کد HTML زیر می تونید پنجره popup بسازید که از کلاس خود IPB استفاده می کنه <a href='#' id='custom_popup'>Open custom Popup</a> <div id='custom_modal_popup' style='

اینجام همینطوریه!!!!   اکثر قالب های ای پی بورد اینطوری اند.به صورت ajax هست.شما به پنل ویرایش قالب برید و میتونید template های Login Screen رو مشاهده کنید.

البته من مطالبی در این مورد نوشتم که اگه بخونین متوجه این قسمت خواهید شد : جعبه های پاپ آپ امیدوارم که بتونه بهتون کمک کنه.

تصاویر ارسال شده

• مدیر کل بازنشسته سایت
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

آقا سعید من فکر کنم منظورشون رو متوجه شدم.ایشون از هوک نمایش پیغام  برای مهمان استفاده می کنن و مثلا محتوای این پیغام این هست که عضو بشن.حالا میخوان توی این پیغام یک دکمه ی عضویت داشته باشن که وقتی کاربر روی این دکمه ی عضویت کلیک کرد صفحه پاپ آپ عضویت براشون باز بشه و نمیخوان به صفحه ی ثبت نام لینک داده بشه.

• پسند 1
لینک ارسال

ببینید من یک باکس برای مهمانها نشون می دهم که برای استفاده از تمامی امکانات وب باید ثبت نام کنند، که دو تا لینک "عضویت" و "ثبت نام" براشون قرار دادم، توی تصویر پیوست می تونید ببینید

اما می خوام وقتی روی "اینجا" (که توی تصویر پیوست معلومه) کلیک شه، به جای اینکه طرف لینک بشه به صفحه لاگین، همون پنجره لاگین براش به صورت پاپ آپ باز شه، مثل دکمه sign in که توی این آدرس، توی باکس Welcome to DevFuse Forums وجود داره

یعنی همون دکمه ورود که بالا سمت چپ به صورت پیش فرض برای فردی که وارد حساب نشده نمایش داده میشه اینجا هم در قالب یک نوشته تکرار شه و وقتی رو نوشته کلیک شه اون پنجره باز شه

post-1561-0-63740600-1378403708.png

ویرایش شده توسط ahadto
  • پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

زودتر بگو دیگه! :DD:

.template اون هوک باید ادیت شه همچنین کد های css و js هم بهش باید اضافه شه.سرفرصت اوکی میکنم

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دوست عزیز این موضوع رو هم مد نظر داشته باشین همیشه موقع مطرح کردن مشکلتون یه تصویر و یا لینک مرتبط با مشکل و یا درخواستتون قرار بدین تا بهتر بشه راهنماییتون کرد

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

البته بنده باید چک کنم ببینم تو این هوک این کار شدنیه یا خیر.حواسم نبود تو این هوک کاربر مسیج رو تعیین میکنه و هرچی میتونه بنویسه.

در صورت امکان اگر بشه اموشش رو قرار میدیم.

• پسند 2
لینک ارسال

ببینید من یک باکس برای مهمانها نشون می دهم که برای استفاده از تمامی امکانات وب باید ثبت نام کنند، که دو تا لینک "عضویت" و "ثبت نام" براشون قرار دادم، توی تصویر پیوست می تونید ببینید

اما می خوام وقتی روی "اینجا" (که توی تصویر پیوست معلومه) کلیک شه، به جای اینکه طرف لینک بشه به صفحه لاگین، همون پنجره لاگین براش به صورت پاپ آپ باز شه، مثل دکمه sign in که توی این آدرس، توی باکس Welcome to DevFuse Forums وجود داره

یعنی همون دکمه ورود که بالا سمت چپ به صورت پیش فرض برای فردی که وارد حساب نشده نمایش داده میشه اینجا هم در قالب یک نوشته تکرار شه و وقتی رو نوشته کلیک شه اون پنجره باز شه

البته من مطالبی در این مورد نوشتم که اگه بخونین متوجه این قسمت خواهید شد : جعبه های پاپ آپ امیدوارم که بتونه بهتون کمک کنه.

• پسند 3
لینک ارسال

من فکر می کردم حالا که کدهاش توی قالب به کار رفته شده، دیگه میشه اون پنجره رو با یه تیکه کد راحت نشون داد، حالا برای این کار که لازم نیست دوباره کلا کد نویسی بشه؟؟

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...