رفتن به مطلب

دکمه برای باز کردن پنجره ورود به صورت پاپ آپ

ahadto

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

توی این آدرس، توی اون پنجره خوش آمد گویی، دکمه sign in رو طوری درست کرده که با کلیک کردن روش، پنجره به صورت پاپ آپ باز میشه، میشه کد html برای این کار بدید

با تشکر

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 42
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام توسط کد HTML زیر می تونید پنجره popup بسازید که از کلاس خود IPB استفاده می کنه <a href='#' id='custom_popup'>Open custom Popup</a> <div id='custom_modal_popup' style='

اینجام همینطوریه!!!!   اکثر قالب های ای پی بورد اینطوری اند.به صورت ajax هست.شما به پنل ویرایش قالب برید و میتونید template های Login Screen رو مشاهده کنید.

البته من مطالبی در این مورد نوشتم که اگه بخونین متوجه این قسمت خواهید شد : جعبه های پاپ آپ امیدوارم که بتونه بهتون کمک کنه.

تصاویر ارسال شده

توی کدوم آدرس؟

سلام دوستان

توی این آدرس، توی اون پنجره خوش آمد گویی، دکمه sign in رو طوری درست کرده که با کلیک کردن روش، پنجره به صورت پاپ آپ باز میشه، میشه کد html برای این کار بدید

با تشکر

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اینجام همینطوریه!!!!

اکثر قالب های ای پی بورد اینطوری اند.به صورت ajax هست.شما به پنل ویرایش قالب برید و میتونید template های

Login Screen

رو مشاهده کنید.

• پسند 4
لینک ارسال

فک کنم منظورم رو متوجه نشدید

ببینید من می خوام یه دکمه بسازم که طرف وقتی روش کلیک می کنه، همون پنجره پاپ آپ باز شه، دقیقا عملکردش مثل دکمه "ورود" که گوشه سمت چپ و بالا هست، با چه کد html ی می تونم این کار رو کنم؟

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

بنده گفتم به کد های اون قسمت نگاه بندازید متوجه بشید چی به چیه.به هر حال اینم اموزش: تو نت یه سرچ بزنید خیلی موارد در این مورد هست که بدردتون میخوره: :i_am_so_happy:

http://tarmaster.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B1%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-popup-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%A6%D8%B1%DB%8C/
  • پسند 2
لینک ارسال

ممنون، من از قالب پیشفرض استفاده می کنم و این کدهای آجاکس توش به کار رفته و نمی خوام از نو کدنویسی کنم (اصلا بلد هم نیستم!) و کدهای اون قسمت رو هم نگاه کردم ولی چیزی سر در نیاوردم  :-/  فقط همون تیکه کد نهایی رو می خوام که برای نمایش دکمه "ورود" توی قالب استفاده شده و نمی تونم پیداش کنم

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ممنون، من از قالب پیشفرض استفاده می کنم و این کدهای آجاکس توش به کار رفته و نمی خوام از نو کدنویسی کنم (اصلا بلد هم نیستم!) و کدهای اون قسمت رو هم نگاه کردم ولی چیزی سر در نیاوردم  :-/  فقط همون تیکه کد نهایی رو می خوام که برای نمایش دکمه "ورود" توی قالب استفاده شده و نمی تونم پیداش کنم

برای این و کلا یافتن هر کدی به نظرم بهتره از افزونه هایی مثل iinpect elemnt کروم و یا fire bug موزیلا استفاده کنید

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دیگه شما یه اندک اطلاعاتی در مورد css و html و جاوا اسکریپت باید داشته باشید یه خورده فقط بدونید چی به چی هستند کافیه.اموزش که تو نت زیاد هست.این اموزشی هم که براتون گذاشتم خیلی روون توضیح داده! با این اموزش میتونید به راحتی یه پنجره ی pop up ایجاد کنید.

برای چه کاری میخواید ازین استفاده کنید؟

• پسند 2
لینک ارسال

می خوام توی پیامی که برا مهمون نشون داده میشه از این دکمه استفاده کنم، یه جورایی شبیه همون آدرسی که دادم

به این صورت که دیگه لینک نشه برای ورود به یه صفحه دیگه، بلکه با کلیک روی دکمه، صفحه به صورت پاپ آپ باز شه

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...