رفتن به مطلب

راهنمایی ها

(+_+)

ارسال‌های توصیه شده

سلام

برای بهتر شدن سایت و انجمنتون یه وقتی میزاشتین واین قسمت

http://community.invisionpower.com/resources/documentation/index.html/_/documentation/administrator-control-panel/

تو ضیحات و راهنمایی ها هم بصورت فارسی میزاشتین تو سایت شاید هم باشه ولی من گشتم ندیدم

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در دستور كار هست ولی چون وقت آزاد نداريم (فارسی ساز بسته ها سايت های خودمون مد نويسی و تست و اينجور چيزها) هنوز جلو نبرديمش.

اگه بتونيم طبق برنامه ريزيمون جلو بريم شايد در همين سال بسته رو آماده كنيم ولی مدل های IPB زياد هستند و بخوايم اين كار رو كامل كنيم وقت گيره وگرنه مشكلی نداريم.

اگه شما كسی رو سراغ داريد كه دانشجو زبان انگليسی هست و كلا وقت فراغتش ترجمه كردن متن هست و ميتونه با ما همكاری كنه به صورت تيمی ما (همه) هم در خدمتش هستيم.

• پسند 3
لینک ارسال

باشه من با سرویس ترجمه گوگل ترجمه میکنم و سر هم می کنم ولی بعضی قسمت ها لازمه بهتر توضیح داده بشه که اونا رو سوال میکنم ازتون ممنون از اینکه تلاش میکنین و این اسکریپت رو فارسی می کنین

• پسند 3
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام همون طور که دوست عزیزم توضیح داد ، هر کدوم از مدیران مشغله خاص خودشون رو دارند ، وگرنه ما خیلی علاقه مند به گسترش این سیستم هستیم ولی خوب متاسفانه کلیدی ترین نکته وقت هست که ما رو از برنامه هامون عقب میندازه.

با تشکر از شما دوست عزیز

• پسند 3
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...