رفتن به مطلب

مشکل در باز و بسته کردن sidebar

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یه مشکلی که همیشه منو عذاب میده اینه که هر کاری می کنم نمی تونم کلید باز و بسته شدن sidebar رو با RTL هماهنگش کنم .

وقتی انجمن رو به زبان انگلیسی منتقل می کنم کلید sidebar موقع باز و بسته شدن به صورت زیر نمایش داده میشه :

باز شدن sidebar :

13074369521.jpg

بسته شدن sidebar :

13074369522.jpg

ولی وقتی زبان انجمن رو به فارسی بر می گردونم و جهت sidebar عوض میشه، sidebar به اینصورت دیده میشه :

باز شدن sidebar :

13074369523.jpg

بسته شدن sidebar :

13074369524.jpg

اگه دقت کنید متوجه میشید که فاصله بین کلید و سایدبار تو حالت فارسی زیاد میشه و جهت کلید هم درست معکوس اون چیزی هست که باید باشه :)

شاید به نظر شما مشکل خیلی کوچیکی باشه ولی همین مشکل کوچیک باعث میشه کلید sidebar در حالت فارسی مخفی بشه و از سایز نرمال مرورگر خارج بشه .

من هر کدی که به ذهنم می رسید رو ادیت کردم ولی مشکل حل نشد، تا جایی پیش رفتم که دو تاعکسی که برای باز و بسته شدن استفاده میشد رو تغیر دادم ولی این کار هم مشکل رو برطرف نکرد (منظورم تعویض تصویر باز شدن با تصویر بسته شدن هستش )

این مسئله خیلی کلافم کرده:blink:، شما می تونید به من کمک کنید ؟ :angry:

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

این مورد رو من توی قالب های پیش فرض ندیدم احتمال می دم که از مد Custom sidebar باشه ولی شما درون فایل ipb_styles.cssقالبتون دنبال این عبارت بگردید :

/* BOARD INDEX STYLES */

بعد دنبال عبارت زیر بگردید :

.sidebar_toggle {

بعد از اون کد ها رو با کد های زیر تغییر بدید ( تا ابتدای category_block h3.collapsed که بشه این طوری :

.sidebar_toggle {
text-align: right;	
padding: 4px 3px;
height: 18px;
width: 10px;
right: 4px;
position: absolute;
outline: 0;
}

#open_sidebar.sidebar_toggle {
	right: 0;
	border-top-right-radius: 0;
	border-bottom-right-radius: 0;
	-moz-border-radius-top-right: 0;
	-moz-border-radius-bottom-right: 0;
	-webkit-border-top-right-radius: 0;
	-webkit-border-bottom-right-radius: 0;
}

#open_sidebar, #close_sidebar {
	outline: none;
}

اگر مشکل برطرف نشد دوباره بگید که راه حل دیگه ای رو بگم

• پسند 2
لینک ارسال

تست کردم نشد .

من تو قالب پیش فرض هم همین مشکل رو دارم .:angry:

احتمال می دم که از مد Custom sidebar باشه

من حتی توی لوکال این مد رو به کل حذفش کردم بازم مشکل همچنان پابرجا بو د.

با تشکر:blink:

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

زمانی که شما مدی رو پاک می کنی گهگاهی اثرش از بین نمی ره به هر حال اون قسمت از کد ها بود که این شکلی بود :

right: 4px;

اون RIGHT رو تبدیل به left کنید ببینید درست می شه یا نه.

• پسند 2
لینک ارسال

سلام

من تست کردم بازم نشد .

اون جوری که من دستگیرم شد مشکل خیلی عمیق تر از این حرفاست. چون من اومدم و انجمن رو بدون هیچ افزونه ای روی لوکال نصب کردم، و سه چهار تا براش اسکین ایپورت کردم، اون قسمتی که من بش گیر دادم روی لوکال هیچ مشکلی نداشت فقط یه سری مشکلات جزئی داشت که اونم با یه کمی دستکاری تو css ها درست میشد.

نتیجه: 100% مشکل از مدها و هوک هایی هست که نصب کردم، ولی کدوم یکیشون ؟؟؟؟؟؟

من سعی کردم مدهایی که به نوعی با sidebar درگیر هستن رو یه بار دیگه تو لوکال روی انجمن آکبند نصب کنم ولی بازم به نتیجه نرسیدم، چون روی انجمن آکبند لوکالی همه چی درست بود !!!!

شاید یه زمانی یه مدی رو روی انجمن اصلیه نصب کردم بعد پاکش کردم و الانم بقایاش داره پدرم رو درمیاره :angry:

هربلایی که بگین سر کدهای css آوردم، کدهای css انجمن لوکالی رو با انجمن اصلی جایگزین کردم حتی خط به خط بررسی و تغییرشون دادم نشد که نشد ......:)

انجمن اصلی به تغییراتی که تو کدهای css انجام میدم اصلاً عکس العملی رو نشون نمیده^_^ اگر هم اتفاقا بیفته خیل کم پیش میاد .:blink:

کمه کم 15 ساعت یکسره روی این موضوع وقت گذاشتم، و الانم رسماً دیوونه شدم، همه چی رو دارم به شکل کد می بینم .

میدونم تقصیر خودمه نباید انجمن رو تا خرخره توی مدها و هوک های رنگارنگ غرق می کردم (بزارید به حساب جونیم:wub:) این جاست که شاعر میگه :خود کرده را تدبیر نیست ....

خلاصه کلام اینکه راه حلی به ذهنتون میرسه یا من بازم برم قرصام رو بخورم ؟ ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

بعد از آپگرید به نسخه 3.1.4 قالبتون رو هم آپگرید کردید یا خیر ؟

احتمال می دم از این مورد باشه.

لینک ارسال

بعد از آپگرید به نسخه 3.1.4 قالبتون رو هم آپگرید کردید یا خیر ؟

اگه منظورتون نسخه انجمن روی سرور اصلی هستش، باید بگم که من اصلاً آپگرید نکردم بلکه طبق اتفاق نظری که با بقیه دوستان داشتتیم، نسخه قبلی انجمن رو با دیتا بیسش بی خیال شدیم بعدش به کل رفتیم روی نسخه 3.1.4 و همه مدها و ماژول ها رو روی این نسخه از اول نصب کردیم .

وقتی که داشتم روی لوکال تست می گرفتم نسخه 3.1.4 رو نصب می کردم و روی مد اصلی سیستم کار می کردم البته به همراه قالب Cleancut . قالب اصلی که مخصوص همین نسخه بود قالب Cleancut هم که دانلود کردم از خود IPS گرفنم که اونم مختص همین نسخه هستش .

آهان یه چیزی یادم افتاد، تو قالب Cleancut من هیچ مشکلی ندارم به عبارتی این قالب روی سرور اصلی داره عین ساعت کار می کنه و همه چیزش درسته (البته فقط مدیران اجازه دسترسی به این قالب رو دارن) حتی من بعضی کدهای قالب Cleancut رو با قالب اصلی انجمن عوض کردم بازم مشکل حل نشد، یا بهتر بگم اوضاع بهتر میشد ولی کدهای css روی قالب اصلی درست و حسابی جواب نمیدادن .

لینک ارسال

خب خب خب، بزار من هم كار وحيد رو بيشترش كنم :angry:

اين عكس رو كه ديدی آشناست نه ؟‌

13074369523.jpg

بين "مطالب تحت پيگيری و اون + يه خط ميبينی "-" اين من رو بيچاره كرده نميره پيش داداشش سمت چپ :blink:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

pgt عزیز شما یه کاری کنید ، قالب پیش فرض IPB رو که توی بخش دریافت هست داخل IPB ایمپورت کنید ببینید بازم این مشکلتون پا برجاست یا نه ؟

اون خط رو هم روش کار می کنم تا درست شه:angry:

لینک ارسال

سلام

قالب پیش فرض IPB رو که توی بخش دریافت هست داخل IPB ایمپورت کنید ببینید بازم این مشکلتون پا برجاست یا نه ؟

امتحان کردم بازم نشد، فکر کنم من به یه مدی احتیاج دارم که دیتا بیس رو احیا کنه و باقی مونده مدهای قبلی رو پاک کنه .

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...