رفتن به مطلب

امکانات آی پی بی

ارسال‌های توصیه شده

تیکت پشتیبانی نمی تونید بزنید و نمی تونید از بروزرسانی های درون سایت استفاده کنید. و مسئولیت سایتتون با خودتون خواهد بود. دقت کنید سایت شما بسته یا هر گونه عملی مشابه ای برای شما صورت نمی گیره فقط قادر نیستید فایل های بروزرسانی رو از سایت دانلود کنید.

حالا اگر این حق شارژ رو بدیم.اگر مثلا ورژن 4 بیاد.ما می تونیم به این ورژن به روز رسانی کنیم؟

به نظرم فقط در این شرایط ارزشش رو داره.

بعد هم مثلا ما این پول شارژ رو برای مثلا 2 سال ندادیم.بعد 2 سال سایت ما با یک مشکلی مواجه شد.اون وقت اگر این 30 هزار تومان رو بدهیم می شود مشکلمون رو مطرح کنیم ، سایتمون رو درست می کنن ؟ :D

خلاصش کنم.من به عنوان یک ایرانی شدیدا به غرورم بر می خوره اگر بابت یک نرم افزار پول تمام و کمال بدم.حس می کنم با این کار آبروی چندین و چند ساله ی ایرانیان رو که با این تلاش در زمینه ی نال و کرک نرم افزار ها به دست آوردن ، پایمال می کنم.:huh:

حکمش هم که آزاده.چون نرم افزار مال بلاد کفره پول ندیم اشکالی نداره^_^

:o .مخصوصا که آمریکایی هم هست.مرگ بر آمریکا:D

خب پس منتظر انواع روش های پیچوندن و لایی کشی این پول هستیم:wacko:

شوخی بود!

مرسی

ویرایش شده توسط arix
  • پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi
حالا اگر این حق شارژ رو بدیم.اگر مثلا ورژن 4 بیاد.ما می تونیم به این ورژن به روز رسانی کنیم؟

زمانی که یک ورژن به طور کلی جدید مییاد شما باید اون رو دوباره بخرید. تصمیم با خودتون هست کلا هیچ کسی به غیر از خود شما نمی تونه از وضعیت خودتون خبر داشته باشه.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

بعد هم مثلا ما این پول شارژ رو برای مثلا 2 سال ندادیم.بعد 2 سال سایت ما با یک مشکلی مواجه شد.اون وقت اگر این 30 هزار تومان رو بدهیم می شود مشکلمون رو مطرح کنیم ، سایتمون رو درست می کنن ؟

خلاصش کنم.من به عنوان یک ایرانی شدیدا به غرورم بر می خوره اگر بابت یک نرم افزار پول تمام و کمال بدم.حس می کنم با این کار آبروی چندین و چند ساله ی ایرانیان رو که با این تلاش در زمینه ی نال و کرک نرم افزار ها به دست آوردن ، پایمال می کنم.

حکمش هم که آزاده.چون نرم افزار مال بلاد کفره پول ندیم اشکالی نداره

.مخصوصا که آمریکایی هم هست.مرگ بر آمریکا

خب پس منتظر انواع روش های پیچوندن و لایی کشی این پول هستیم

شوخی بود!

:D:lol: بالا خره يكی من رو خندوند ! ايول -حالا اين رو از كجا اوردی ؟

در مورد سوال اول : اگر از طرف سايت IPS اون ورژن حمايت بشه بله كمك ميكنند، حدالامكان سعی كنيد اطلاعات خودتون رو بروز نگه داريد و مخصوصا با سايت های مرتبط با IPB فعاليت داشته باشيد...يه نمه انگليسی رو ببری بالا بد نيست، كلی كارت رو راه ميندازه "اولش به زبونت ميخندند بعد كم كم راه ميوفتی غصه نخور"

غرور چيز بديه... پارسی نه ايرانی:P

به بلاد كفر ، خواستی بری اونور برای ما نامه بفرست منظورم ovo ای چيزی...

مورد استخدامی هم داريما

پس كی ميخواد ماليت بده ؟

ميدونم شوخی بود ولی من جديم :lol:

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
بعد هم مثلا ما این پول شارژ رو برای مثلا 2 سال ندادیم.بعد 2 سال سایت ما با یک مشکلی مواجه شد.اون وقت اگر این 30 هزار تومان رو بدهیم می شود مشکلمون رو مطرح کنیم ، سایتمون رو درست می کنن ؟

نه بعد از این دو سال شما باید دوباره 149 دلار بدید و دوباره لایسنس بخرید . این مورد کلا توی لایسنس نوشته که بروز رسانی به نسخه کلی نیازمند خرید دوباره لیسانس هست.

خلاصش کنم.من به عنوان یک ایرانی شدیدا به غرورم بر می خوره اگر بابت یک نرم افزار پول تمام و کمال بدم.حس می کنم با این کار آبروی چندین و چند ساله ی ایرانیان رو که با این تلاش در زمینه ی نال و کرک نرم افزار ها به دست آوردن ، پایمال می کنم.

smile.gif

مخصوصا که آمریکایی هم هست.مرگ بر آمریکا

شرکت IPS یک شرکت بین المللی هست و دفتر مرکزی اون توی انگلستان هستش و در آمریکا هم دفتر داره :lol:

کلا شما باید یه روند سود دهی هم برای شرکت در نظر بگیرید این طور نیست که شما بعد از چند سال 25 دلار بدید و همه چیز درست !

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

خيلی داره جالب ميشه همين سال پيش بود كه انتقال پول رو به صورت wire bank قبول ميكردند الان نميكنند. از من ميشنوید هميشه قبلش يه تماس با IPS بگيريد !!!!

من گفتم يكی‌ از دوستانم ميخواد از ورژن 2.1 به ورژن 3.1.4 ارتقا بده - سری 2 به 3- اين جواب رو بهم دادند.

Hello,

You can pay the renewal fee of $25 to upgrade to the current version. Unfortunately, We no longer accept bank wire payments. The only payment options we have are Visa, Mastercard, Discover, American Express, Paypal, Check, and Money order.

Nakisha Thomas

Invision Power Services

Director of Customer Satisfaction

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...