رفتن به مطلب

امکانات آی پی بی

ارسال‌های توصیه شده

سلام .می خواستم که هم ویرایشگرتون رو چک کنم.هم یک سوال بپرسم

آیا وی بی امکاناتی داره که آی پی بی نداشته باشه؟

نسخه ی 150 دلاری برای یک انجمن خیلی خوب کافیه؟

مرسی:wacko:

برای مثال الان فونت ویرایشگر آریال است.نمی شود به تاهما تغییرش داد؟

ولی خداییش خیلی خوشگله.این قالب رو اختصاصی خودتون طراحی کردین یا روی آی پی بی هست؟

خب اولیش رو خودم کشف کردم.مد تشکر نداره!

یک دنیا تشکر

ویرایش شده توسط arix
  • پسند 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

آیا وی بی امکاناتی داره که آی پی بی نداشته باشه؟

این رابطه دو طرفه هست ، یعنی بعضی از امکانات IPB رو VB نداره و برعکس .

نسخه ی 150 دلاری برای یک انجمن خیلی خوب کافیه؟

بالاخره هر شرکتی یه سیاست پیشبردی داره ، هدف اصلی شرکت IPS هم جلب رضایت مشتری هست نه لای منگنه قرار دادن مشتری.:wacko:

برای مثال الان فونت ویرایشگر آریال است.نمی شود به تاهما تغییرش داد؟

من خودم از دستی Tahoma نکردم ولی Arial هم نیست Verdana هست.

ولی خداییش خیلی خوشگله.این قالب رو اختصاصی خودتون طراحی کردین یا روی آی پی بی هست؟

قالب پیشرفرض خود سیستم هست:D

متاسفانه اشتباه کردید ، یک سیستم به طور پیشفرض درون خود IPB هست که حکم تشکر رو داره ، کافیه اون شماره یک سبز رنگ زیر پست اولتون رو کلیک کنید. متوجه بشید. و همین طور مد تشکر هم برای IPB وجود داره مدل کلاسیک و قدیمی همون طور که در VB هست.

موفق باشید

• پسند 3
لینک ارسال

با سلام

این رابطه دو طرفه هست ، یعنی بعضی از امکانات IPB رو VB نداره و برعکس .

ممکنه یک مقدار بیشتر توضیح بدید.آخر من اصلا با این انجمن ساز برخورد نداشتم.جالبه انجمن به این همه امکانات و صد البته زیبایی که از وی بی هم ارزانتره اینقدر کم استفاده شده.البته خیلی ها توی فروم ها ازش تعریف کرده اند.ولی تا حالا ندیده بودمش.

من خودم از دستی Tahoma نکردم ولی Arial هم نیست Verdana هست.

من می خواهم توی انجمنم مقاله های چندین صفحه ای بذارم.برای همین خیلی برام مهمه که زیبایی و فونت و فاصله ی خطوط کاملا رعایت شود تا مطالب کشش کافی را برای کاربران ایجاد کند.الان به نظرم هیچ انجمن سازی اینقدر زیبا نیست.عناصر حجیم همراه با انحنای کافی که حس اعتماد رو القا می کنه.فاصله ی خطوطش عالیه.تا حالا این رو هم توی یک انجمن سازی ندیده بودم.فونتش هم که تاهما بزرگ است که باز باعث می شه مطالب راحت تر خونده بشن که واقعا معرکه هست.ویرایشگرش هم عرض و طول زیادی دارد و باعث می شه که کنترل کامل روی مطلب های بلند داشته باشیم.همه چیزش عالیه.فقط فونت ویرایشگرش هم تاهما بشه که وقتی می خوام یک مطلب بلند بنویسیم بتونیم راحت بخونیم و روش تسلط داشته باشیم خیلی عالی می شه.من منظورتون رو متوجه نشدم.فقط می خواهم بدونم می شه این فونت را هم تغییر داد؟

همچنین امکان این هست که اگر یکی با اینترنت اکسپلورر 6 اومد اتوماتیک هدایتش کنیم به نسخه ی موبایل؟فونت اونجا رو هم می شه تاهما کرد؟

فرق دو نسخه ی IPS و IPB 150 دلاری چیست؟

و یک سوال دیگر.از لحاظ مصرف منابع سرور (هم رم و هم سی پی یو) و پایداری این انجمن ساز چگونه هست؟چون این مهمترین رکن هر انجمن سازی هست.به نظرم هر انجمن سازی که این خصوصیاتش بارز تر باشه ، بهتره .

ممنون از شما:wacko:

ویرایش شده توسط arix
  • پسند 3
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلامی دوباره

ممکنه یک مقدار بیشتر توضیح بدید.آخر من اصلا با این انجمن ساز برخورد نداشتم.جالبه انجمن به این همه امکانات و صد البته زیبایی که از وی بی هم ارزانتره اینقدر کم استفاده شده.البته خیلی ها توی فروم ها ازش تعریف کرده اند.ولی تا حالا ندیده بودمش.

ببینید من خیلی رک بگم یک مشکلی که توی بیشتر جوامع اینترنتی ما هست اینه که فردی که هیچگونه اطلاع و تخصصی نداره می یاد در مورد چیزی نظر می ده که تا حالا اصلا اون رو ندیده ، شما برای تست کافیه توی یه انجمن بزنید VB یا IPB . سیل نظرات این طوری به اون تاپیک ریخته می شه :

فقط VB . من اصلا IPB رو ندیدم پس خوب نیست . به خاطر فلان چیز VB می تونم صد در صد بگم فقط VB .

حتما هم این چیزا رو شنیدید. من نه از این سیستم تعریف می کنم و نه تمجید فقط می گم شما کافیه نسخه آخر این سیستم رو روی کامپیوتر شخصی تون نصب کنید و امتحان کنید. من ترجیح می دم هر کاربری خودش تشخیص بده که چه چیزی نیاز داره تا دیگران برای اون تصمیم گیری کنند:wacko: . مثلا الان بخش داخلی پشتیبانی شرکت یاهو از IPB استفاده می کنه. شرکت کسپرسکی ، شرکت nVidia سازمان ناسا. سیستم IPB برای فارسی زبان ها جا افتاده نیست . IPB دقیقا همزمان با VB در سال 2000 ساخته شده و همسن VB هست و تا حالا هم چند بار شرکت IPS ( سازنده سیستم IPB ) از Jelsoft به علت استفاده بدون مجوز از ایده های ثبت شده این شرکت شکایت کرده که آخرین دادگاه اونها در سال 2007 بود. سهم بازار های IPB در حد بازار VB هست در جهان.

در کل توصیه ای که دارم به شما اینه که شما خودتون این سیستم رو نصب کنید جایی سوالی بود می تونید بپرسید :D.

من می خواهم توی انجمنم مقاله های چندین صفحه ای بذارم.برای همین خیلی برام مهمه که زیبایی و فونت و فاصله ی خطوط کاملا رعایت شود تا مطالب کشش کافی را برای کاربران ایجاد کند.الان به نظرم هیچ انجمن سازی اینقدر زیبا نیست.عناصر حجیم همراه با انحنای کافی که حس اعتماد رو القا می کنه.فاصله ی خطوطش عالیه.تا حالا این رو هم توی یک انجمن سازی ندیده بودم.فونتش هم که تاهما بزرگ است که باز باعث می شه مطالب راحت تر خونده بشن که واقعا معرکه هست.ویرایشگرش هم عرض و طول زیادی دارد و باعث می شه که کنترل کامل روی مطلب های بلند داشته باشیم.همه چیزش عالیه.فقط فونت ویرایشگرش هم تاهما بشه که وقتی می خوام یک مطلب بلند بنویسیم بتونیم راحت بخونیم و روش تسلط داشته باشیم خیلی عالی می شه.من منظورتون رو متوجه نشدم.فقط می خواهم بدونم می شه این فونت را هم تغییر داد؟

بله می شه :D

همچنین امکان این هست که اگر یکی با اینترنت اکسپلورر 6 اومد اتوماتیک هدایتش کنیم به نسخه ی موبایل؟فونت اونجا رو هم می شه تاهما کرد؟

فونت قالب موبایل هم tahoma می شه . اما برای انتقال کاربران به قالب موبایل باید مد اون رو نوشت و مدش وجود نداره.

فرق دو نسخه ی IPS و IPB 150 دلاری چیست؟

همون طور که گفتم IPS شرکت سازنده سیستم IPB هست. من متوجه نشدم دقیقا کدوم لایسنس ها رو می خواید فرقش رو بدونید؟!

و یک سوال دیگر.از لحاظ مصرف منابع سرور (هم رم و هم سی پی یو) و پایداری این انجمن ساز چگونه هست؟چون این مهمترین رکن هر انجمن سازی هست.به نظرم هر انجمن سازی که این خصوصیاتش بارز تر باشه ، بهتره .

تا الان که در این مورد IPB سربلند بیرون اومده حتی توی مدیریت IPB می تونید تعریف کنید تا چه مقدار در مصرف منابع سرور سیستم صرفه جویی کنه ، البته این مورد بطور پیش فرض درون سیستم هست.

موفق باشید

• پسند 4
لینک ارسال

سلام

یک دنیا تشکر

عليك

ميگمم ميخوای از ارسال سريع پايين صفحه هم استفاده كن ، :D

در مورد تشكر هم وحيد خان گفتند كه سيستم اش رو همون موقع كه برنامه اصلی رو نصب ميكنيد وجود داره، حالا اينجا چنديد مد نوشته شده كه ميتونيد پيام رو مخفی كنيد و تا وقتی كه مخاطبتون تشكر نكرده يا پيام زيرش نفرستاده اون پيام رو نتونه ببينه ! اين لينك صرفا واسه نمومنه است كه بيشتر مد های كار آمد سيستم رو توش نصب كردم

لينك

تنها چيزی كه ميمونه اينه كه اگه شما Html و php و Mysql و Css بلد باشيد در حد نرمال با سيستم IPB راحت ميتونيد كار كنيد "برای مسايل برنامه نويسی در صورت استفاده از مد ها" در صورتی كه VB مد و تغييراتش مشكل تره -صرفا نظر خودمه-

باز موردی بود در خدمت... هست :wacko: وحيد رو ميگم

• پسند 2
لینک ارسال

باز هم سلام

منظورم اینه که تفاوت دو نسخه ی استاندارد و بیزینس چیه؟

همچنین ما مثلا الان 180 تومان بپردازیم با ید هر 6 ماه یکبار هم 30 تومان بپردازیم ؟ اگر نپردازیم چی می شه؟:wacko:

مرسی از پاسخ هاتون . خیلی خوب پاسخ می دید

• پسند 1
لینک ارسال

باز هم سلام

منظورم اینه که تفاوت دو نسخه ی استاندارد و بیزینس چیه؟

همچنین ما مثلا الان 180 تومان بپردازیم با ید هر 6 ماه یکبار هم 30 تومان بپردازیم ؟ اگر نپردازیم چی می شه؟:D

مرسی از پاسخ هاتون . خیلی خوب پاسخ می دید

تنها تفاوتشون توی حمايت شون هست مثلا

من از طرف يك شركت بزرگ ماموريت دارم كه برای سايت شركت يه انجمن درست كنم. بديهيه كه احتياج دارم كه در صورت بروز هرگونه مشكلی سريع به IPS گزارش كنم تا اون مشكل رو برام برطرف كنه ! وگرنه مشتری های اون شركت ميگن اينها پول ندارند فلان فلان بعد مشترياشون ميپره...

اگر شما يك تيكت به IPS بزنيد كسايی كه ليسانس تجاری دارند، سريعتر بهشون جواب داده ميشه تا كسايی كه ليسانس استاندارد دارند ! تجاری نهايتا 1 روز و استاندارد نهايتا 2 تا 3 روز

اگه دقت بكنی توی اين صفحه بيشترين چيزی كه ميبينی بيشتر روش مانور داده همون حمايت نرم افزار هاش هستش !

ليسانسی كه توی اين صفحه سفارش ميديد مادالعمر هستش حالا كدوم ليسانس ها هستش كه مادالعمر نيست !؟ اين صفحه و اين صفحه سفارشات شما به هيچ وجه مادالعمر نيست

برای ايرانی ها بهتره كه استاندارد استفاده كنند. نه كه پول كمتر ميدی نه !، به اين خاطر هست كه از بيشتر بسته های حمايتی ليسانس تجاری ":wacko:" توی ايران نمي تونی استفاده كنی.

IPB ايراد كم داره نسبت به نمونه خودش مثل VB مثلا از VB نحوه نمايش زير مجموعه ها رو خوشم مياد به هر حال اينجا در اين مورد نبايد بحث كنم چون از موضوع اصلی منحرف ميشيم.

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

همون طور دوست عزیزم گفت تنها فرق در نوع پشتیبانی هست ، البته مدت زمان پاسخ گویی به تیکت های ارسالی الان برای هر دو لایسنس یکی هست اما تنها تفاوتی که الان دارند اینه که نسخه بیزینس یک ماه پشتیبانی تلفنی داره و معمولی سه روز داره همین.:wacko:

امیدوارم پاسخ سوالاتتون رو گرفته باشید.

موفق باشید

• پسند 3
لینک ارسال

با این توضیحات خوب و کامل مگه می شه پاسخ نگیرم

مرسی

فقط شما به عکس زیر توجه کنید

post-262-0-69748100-1295242170_thumb.png

این هزینه مثل وی بی اجباریه یا اگر دلمون خواست می تونیم پرداخت کنیم ؟

شاد باشد

ویرایش شده توسط arix
  • پسند 3
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

IP.Board renews on an optional 6-month basis. Renewal grants access to software updates, support, and our other license benefits. Customers can renew via the client area

دقیقا منظور این هست که شما بعد از خرید به طور پیش فرض تا 6 ماه می تونید از تمامی بروزرسانی و برنامه ها و پلاگین هایی که درون سایت invisionpower قرار داده می شه استفاده کنید. و برای ادامه این روند برای شش ماه آینده باید بسته به نوع لایسنس مبلغ شارژ بپردازید. حالا اگر نپردازید ؟

تیکت پشتیبانی نمی تونید بزنید و نمی تونید از بروزرسانی های درون سایت استفاده کنید. و مسئولیت سایتتون با خودتون خواهد بود. دقت کنید سایت شما بسته یا هر گونه عملی مشابه ای برای شما صورت نمی گیره فقط قادر نیستید فایل های بروزرسانی رو از سایت دانلود کنید.

اما به شخصه پرداخت این حق شارژ رو توصیه می کنم.

موفق باشید

ویرایش شده توسط MaN@L #KaK A S3!r0
هایلايت شد
  • پسند 3
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...