رفتن به مطلب

تغییر زبان بخش ادمین

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

دوستان به اعصاب خودتون مسلط باشید ! مثلا ما اینجا کار فرهنگی، خدماتی می کنیم :(

هنوز یه دیزارنر پوسته نداره !

یعنی که ایرانی باشه ؟

البته من دیزاینر هارو به سه دسته تقسیم می کنم ، یکی اونایی که قالب رو می بینند و اون رو عینا Rip می کنند. دسته دوم اونایی که یه قالب رو ویرایش می کنند و یه قالب به اصطلاح جدید درست می کنند. دسته سوم واقعا طراح قالب هستند ! اینقدر مهارت دارند که بتونن یک PSD رو به انجمن تبدیل کنند و ادعا نداشته باشند. من توی انجمن ساز ها که افراد ایرانی باشند تا الان همون دو دسته اول رو دیدم !

ولی اگر منظور شما ادیت ساده و تغییر یه بک گراند و تغییر نوار های انجمن هست که والا به اون فرد طراح نمی گن.

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کی اونایی که قالب رو می بینند و اون رو عینا Rip می کنند

به اینجور افراد اصطلاحا میگن سارق

دسته دوم اونایی که یه قالب رو ویرایش می کنند و یه قالب به اصطلاح جدید درست می کنند

اینم طراح نیست کاملا باهات موافقم

دسته سوم واقعا طراح قالب هستند ! اینقدر مهارت دارند که بتونن یک PSD رو به انجمن تبدیل کنند و ادعا نداشته باشند. من توی انجمن ساز ها که افراد ایرانی باشند تا الان همون دو دسته اول رو دیدم !

اینم باهات موافقم اساسا هیچ کار اختصاصی نمیشه بین اینا پیدا کرد البته قسم دوم هم تا حدی هستند ولی منم فعلا کسی رو ندیدم جزو گروه سوم باشه !

ولی اگر منظور شما ادیت ساده و تغییر یه بک گراند و تغییر نوار های انجمن هست که والا به اون فرد طراح نمی گن.

نه منظور من همون قسم سوم هستش که کسی رو پیدا نکردم !وگرنه روی همین IPB اگر بشه پوسته ی مورد نظر رو در اورد خیلی میتونه بختر از VB باشه

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

جواب سوالم رو نداید :( :

یعنی که ایرانی باشه ؟

لینک ارسال

یعنی که ایرانی باشه ؟

نه ایرانی ها زیادی هستند که طراحی های عالی میکنن مثل گروه اطلاعات آبی(مهر) که واقعا کارشون عالیه اما متاسفانه انجمن سازهای اوپن سورس و نال شده هنوز دیزاینر خوبی رو ندیدم ازشون یعنی واقعا کارشون عالی بدون و بدون نقص باشه حالا اینجا رو نمیدونم اما بقیه انجمن ساز ها فعلا ندیدم

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...