رفتن به مطلب

تغییر زبان بخش ادمین

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

من وقتی فایل زبان سایت رو تغییر میدم بخش یوز تغییر پیدا میکنه ولی بخش ادمین تغییر پیدا نه میکنه باید چیکار بکنم

تا زبان بخش ادمین هم تغییر پیدا بکنه

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام عليكم

عزيز والا فعلا به دلايل زير اين كار رو انجام نداديم !

1. حجم كار بسيار زياد ميشه "حدود 3 برابر" و با توجه به كمبود نيرو انسانی ، سرعت مون رو برای ارسال فايل زبان برای اعضا رو كم ميكنه.

2. قسمت مديريت راست چين نيست و در حيطه كاری ما قرار نگرفته و بايد از طرف IPS " همون سايت سازنده" پشتيبانی بشه.

3. بعضی از كلمات و حتی جملات ! معادل فارسی نداره به همين خاطر نميشه در دستور زبان فارسی گنجوندشون.

• پسند 2
لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

واقعا ممنون از فارسی سازی! و یک نکته اینکه خواهش می کنم دوستان، شما تو محیط اینترنت هستید که بیشترش انگلیسی است! یک کمی تللاش کنید! همه چیز که نباید آمداه باشه! مدیریت هم کلمات قلمبه سلمبه به کار نبرده که نفهمید و نتونید تنظیم کنید!!! اگر واقعا نمی فهمید خوب نتیجه می گیریم هنوز برای زدن فروم زود ه ...

• پسند 3
لینک ارسال

• 1 سال بعد...

من کاربر متعصب وب بولتین نیستم

اما جدا بایان اوصاف دارید ادعاتون با وی بولتین میاد ؟!!!

هنوز قسمت مدیریت فارسی نیست ! وقتی کاربر نتونه کار کنه خب دلسرد میشه !!

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اما جدا بایان اوصاف دارید ادعاتون با وی بولتین میاد ؟!!!

من قبول دارم که بخش مدیریت فارسی نیست ولی در حال فارسی شدن هست و بزودی آماده می شه.

ولی یه سوالی داشتم ، چون فارسی نیست مدیریت انجمن ، یعنی قوی تر از VB نیست از نظر امکانات و گستردگی ؟! و نمی تونیم از نظر امکانات بگیم که قوی تر هستیم ؟

• پسند 2
لینک ارسال

حزب باد رو ميگی متعصب ؟ معنيش چيه ؟ از عصب مياد ديگه؟

من زبان مادريم شكر خدا فارسيه! ولی همين الان من ميرم تو پنل vB سايت رفيق ام اصلا نميدونم اين عبارات فارسی كه به كار برده شده توش معنيش چی ميشه و معادلش دقيقش رو در زبان انگليسی در بيارم تا تنظيماتی كه ميخوام تغيير بدم ! واسه همين "من" مجبورم زبون رو تغيير بدم به انگليسی نكبت بار تا ببينم تنظيماتش چه شكلی هست 1000 بار رفتم توش ولی باز آدم نميشم ميدونی اين يعنی من و چند نفر ديگه مشكل داريم (خيلی انگشت شماريم شايد فقط خود من انجوری باشم!)

توی IPB يه قسمت جستجو Ajax هستش ، گرا "مهندسيش" ميشه طرف ساعت 1 صفحه مانيتورتون در قسمت مديريت. در سيستم 3.1 مشكل داشتيم چون اگه فارسی ميكرديم اون كلمه ای كه ميخواستيم رو پيدا نميكرد الان هم توی 3.2 بعضی اوقات بازی در مياره نميشه تنظيمات فارسی رو داخلش جستجو كرد ولی توی 3.3 مشكلش كمتر شده ( اين رو وقتی متوجه ميشی كه يه تنظيماتی تو يه سوراخ سنبه بود كه يادت نميومده ولی انگليسيش يادت هست واسه همون وقتی جستجو ميكردی سريع پيداش ميكردی چيزی كه vB نداره )، الان هم فارسی سازش رو هم دوستان عزيز فارسی كردند و منتظر بسته نهايی 3.3 هستند تا با اون بدند بيرون (من در جريان فارسی سازی سايت IPBFARSI نيستم و گرنه اطلاعات بيشتری بهت ميدادم)

فكر كن يكی ميخواد بهت كامپيوتر رو به صورت معادلات فارسيش يادت بده مثلا بگه رايانه و فلان... اون وقت فكر ميكنی ميتونه Access point رو بهم معادل فارسيش رو بگه؟ من كه نميدونم و نميتونم بگم چون اصلا كامپيوتر مال ما نبوده كه برم معادل فارسيش هم در بيارم.

بيا تقلب هم بهت ميرسونم شاكی نشی : http://en.wikipedia....ss_access_point

چرا راه دور ميريم همين وردپرس فارسی رو برو نگاه كن تو انجمنش برای يك كلمه ساده هزار جور معادل اوردند و سرش بحثه كه كدوم رو بذارند، من اصلا با معادل فارسيش نميتونم كار كنم شما ميتونيد خوش به حالتون.

- يه چيز اينجا نوشتم پاكش كردم دلم از اونجا و كارهاشون خيلی پره ولی ربطی به اينجا نداره، اين نيز بگذرد -

@cutteyboy : حرفت واقعا قبول دارم ولی يه كم تهاجمی بود.

تجربه ای كه من با مدير مدرسه امون داشتم بهم ثابت كرد كه ما غيرعادی هستيم ميدونی واسه چی، چون توی مدرسه وقتی ميگفتيم كه شما ها كه به فكر شغل ما در آينده هستيد و مشاوره ميذاريد يه مشاوره هم برای سربازی و اينجور چيز ها بذاريد، آقايون اصلا رو زمين نبودند به خاطر همين هم از همين حالا به فكر سربازی ام!

الان بعضی ها ميگند اين چه ربطی داشته، الان، حرف Cuttyboy اين بود كه از همين حالا انگليسی رو به صورت خود آموز ياد بگيريد تا محتاج هيچ كس نباشيد.

قضيه من هم شده مثل كسی كه ميره 2 نفر كه گلاويز شدند رو جدا كنه آخرش خودش با قمه مياد

• پسند 2
لینک ارسال

منم تقريبا يك مشكل مثل اين دارم . من ميخوام زبان مديريت انگليسي باشه و زبان انجمن فارسي . ولي الان هرچقدر زبان رو انگليسي مي كنم باز مديريت انگليسي نميشه .

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

منم تقريبا يك مشكل مثل اين دارم . من ميخوام زبان مديريت انگليسي باشه و زبان انجمن فارسي . ولي الان هرچقدر زبان رو انگليسي مي كنم باز مديريت انگليسي نميشه .

شما یکبار زبان فارسی رو پاک کنید ، دوباره زبان فارسی رو بریزید مدیریت انگلیسی می شه و انجمن فارسی

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

حزب باد رو ميگی متعصب ؟ معنيش چيه ؟ از عصب مياد ديگه؟

قربون شکلت چرا قاتی میکنی !

اولا اینکه وی بی در این حدی هم نیست که شما میگید.

من از نظر ساختاری نظری نمیدم و حالا چون IPB بیشتر گرافیکش بالا باشه بگم IPB بهتره اما از نظر امنیتی قبول دارم که وی بی ضعیف تر از IPB هستش.حتی لایسنسش هم ارزونتره از این گذشته خودت فرض کن برای منی که زبان انگلیسیم در حد 5% هم نیست خب چجوری با منو کار کنم یا این ضعف نیست ؟

چون فارسی نیست مدیریت انجمن ، یعنی قوی تر از VB نیست از نظر امکانات و گستردگی ؟! و نمی تونیم از نظر امکانات بگیم که قوی تر هستیم ؟

من همچین چیزی نگفتم اما IPB باید جا بیفته !

هنوز یه دیزارنر پوسته نداره !

• پسند 1
لینک ارسال

سلام بچه ها

این بحث ها رو بیخیال شید.همت کنید با هم دیگه تا جایی که میتونیم این سیستم یا هر چیزی که به مردممون سود برسونه رو گسترش بدیم.

خب اگه مشکل انگلیسی بودن هست که تا حدی قبول دارم هست بیاید فایلها رو برای افرادی که اعلام آمادگی میکنن برای کمک به فارسی سازی بفرستیم تا کار پیش بره.

من حاضرم تا یه قسمتهایی از اون فایلها رو فارسی کنم.اگه کسی میتونه اعلام کنه تا پیشرفت کنیم.نمیشه همش رو دوش آقا وحید و چندتا کاربر دیگ باشه که...

بیاید در کنار هم کار کردن رو تمرین کنیم.

یا حق...

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...