رفتن به مطلب

انتقال از یک انجمن به انجمنی دیگر

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و وقت بخیر

میخواستم بدونم ایا این امکان داره که از نسخه 3.8 تایپیک ها و کاربران رو به نسخه جدید انتقال داد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

از خود IPB به خودش مشکلی نداره
توی ورژن ها هم فرقی نداره

فقط یکی از دوستان ما سابقاً که داشته، باگ خورده بوده و نتونست اون باگ خورده رو به نسخه جدید انتقال بده (شایدم با شما متفاوت بوده کل مقوله اش)

لینک ارسال

کدوم جداول مهم هستن که باید منتقل بشن ورژن 3 هست که به علت اینکه اپدیت نمیشه (در تبدیل ارور میده ) میخوام یه نسخه جدید نصب کنم و اون تیبل ها رو انتقال بدم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

رویه تبدیل از نسخه قدیمی به این صورت نیست که شما جداولی که مد نظرتون هست رو کپی کنید و مشکل حل بشه و تبدیل بشه به نسخه جدید.

راه حل اصولی اون این هست که شما خطایی که دارید رو ذکر کنید ببینیم مشکل از چیه تا بتونید با تبدیل کننده اصلی خود IPS انجمن تون رو تبدیل کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من نسخه 4.1.19.4 رو براتون آپلود کردم. با این نسخه تست کنید. هر چند که به نظر نمی رسه با این نسخه هم مشکل رفع بشه. ولی تست کردنش ضرر نداره.

IPS-Community-Suite-4.1.19.4-IPMafia-Nulled-فارسی.zip Jet_Pack-4.1.19.4.zip

لینک ارسال

Table '********_*****.ipb_core_search_index_item_map' doesn't exist
/home/***************/domains/****************/public_html/system/Content/Search/Mysql/Index.php::463

بازم این ارور هست

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

توصیه می کنم قبل از تبدیل تمامی مد ها رو پاک کنید. و به غیر از مد های اصلی IPS چیزی نباشه. خطا هایی که هم دریافت می کنید مشخصا به دلیل نبود یکسری جداول هست.

بهترین راه این هست که یک اون جداول رو ایجاد کنید. بهترین روش این هست که یک نسخه مثل نسخه مورد استفاده تون نصب کنید و هر جا خطا عدم وجود جدول داد از اون نسخه تازه نصب شده تیبل رو منتقل کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...