رفتن به مطلب

پر شدن غیر عادی دیتابیس

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت تیم مدیریت IPS من سایت IPS خودم رو ران کردم و در اوایل 160 مگ از فضای هاستم رو گرفت اما بعد از اون و دو روزه بعد بی دلیل و واقعا بدون هیچ اتفاقی دیتابیس من شد 1گیگ و 500مگ در صورتی که همش 12 تا موضوع هم گذاشتمه و کاره خاصی نکردم یه دفعه دیتابیس شد 1گیگ و خورده قبلشم پیش خودم گفتم مگه هر پست چقد حجم داره ولی دیدم زیادی سنگین شده الکی و هنوز نفهمیدم مشکل از منه یا IPS شما هم با 10 تا موضوع گذاشتن و 6 نفر تو سایتتون ثبت نام کنه 1گیگ و خوردش پر میشه عجیبه همین الانم بیشتر نشه خیلیه!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

لطفا آدرس سایت تون رو برای بررسی بیشتر قرار بدید.

با تشکر

لینک ارسال

جالبه منم همین مشکل رو دارم. از انجمن خیلی وقته استفاده نمیکنم. ولی امروز اومدم از دیتابیس های سایت کپی بگیرم دیدم فقط انجمن دیتابیسش ۴ گیگ شده!

آپدیت:

من مشکل خودم رو پیدا کردم. در بخش گزارش مدیران. لاگ گیری رو گذاشته بودم بی نهایت. وقتی پاکش کردم دیتا بیس شد ۴۶ مگ!

لینک ارسال

میشه با عکس بهم بگی بخش گزارش مدیران کجاست🎃 چون ندیدم فکر کنم مشکل منم عین خودته

و اینکه دیتابیست بعده این کار دیگه زیاد نشد الکی؟

کسی جوابی نداره بده؟🎃

@mohammad.983 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

کلمه logs رو در مدیریت سایت تون جستجو کنید. مثلا در بخش مدیریت ایمیل ها گزینه ای هست به نام مدیریت ذخیره سازی که تنظیمات مدت زمان نگهداری رو می تونید تعیین کنید.

در 19 ساعت قبل، mohammad_tajs گفته است :

و اینکه دیتابیست بعده این کار دیگه زیاد نشد الکی؟

معمولا حجیم شدن به خاطر log ها هست، اگر بخش متفاوتی حجم زیادی گرفته باشه، اون زمان باید دتبال دلیل بود.

موفق باشید

لینک ارسال

@وحید نامنی

تشکره ویژه از شما مشکل کامل حل شد واقعا از پشتیبانی سایتم هیچ ترسی ندارم شما و همکاراتو سریع ترین زمان جواب میدید و کمک میکنین واقعا تشکره ویژه از شما و @Arash.Ranjbar که همیشه

کمک زیادی میکنن واقعا کارتون درسته:heart:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنونم شما لطف دارید

احتمالا شانس شما بوده که فردی آنلاین بوده و پاسخ داده چون به هر ترتیب اینجا همه کاربران به صورت خودجوش فعال هستند که واقعا دست شون درد نکنه.

لینک ارسال

@mohammad_tajs

ببخشید من دیر دیدم پیامتون رو و گویا مشکل حل شده. ولی بهرحال من از منو کاربران/ مدیریت کل و دکمه گزارش مدیریت لاگ ها رو بررسی کردم.

برای اینکه دوباره پر نشده میتونید دکمه تنظیمات حذف رو بزنید و برای یه تایمی در نظر بگیرید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...