رفتن به مطلب

دانلود || IPS Community Suite 4.5.4

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

IPS Community Suite 4.5.4

نسخه نال شده IPS 4.5.4  به همراه تمامی برنامه ها

در صورت بهم ریختگی پوسته پس از نصب یا ارتقا، حتما از بخش پشتیبانی موجود در سیستم، اقدام به پاک کردن cache نمایید.

نکته : قبل از ارتقا همیشه از داده های خود، پشتیبان بگیرید.

حتما قبل از نصب و ارتقا، چک نمایید که سرور شما، نیازمندی های اولیه برای نصب IPS را داشته باشد.

✔️برای این نسخه لازم است، حتما از نسخه PHP 7.3 به بالا و MySQL 5.7 به بالا استفاده نمایید.

مشکل پیش فرض سازی زبان فارسی در این نسخه رفع شده است.

• پسند 1
  • تشکر 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...

سلام و تشکر بابت زحماتتون من اقدام به آپگرید و نصب اولیه کردم ولی در هر دو حالت با اخطار زیر مواجه میشم:

You don't have permission to access this resource.Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

لینک ارسال

در 48 دقیقه قبل، Mohamad8794 گفته است :

You don't have permission to access this resource.Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

همانطور که از متن ارور پیداست مشکل از سرور شما میباشد که باید متن ارور را برای مدیریت سرویس تون تیکت بزنید براتون حل کنند.

• پسند 1
لینک ارسال

در 40 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

همانطور که از متن ارور پیداست مشکل از سرور شما میباشد که باید متن ارور را برای مدیریت سرویس تون تیکت بزنید براتون حل کنند.

برای نصب 4.4 مشکلی ندارم ....پیش نیاز های لازم رو هم دارم برای 4.5.....اگر امکانش هست خودت اخرین فایل موجود در سایت رو دانلود و توی یه شاخه تست کن

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، Mohamad8794 گفته است :

برای نصب 4.4 مشکلی ندارم ....پیش نیاز های لازم رو هم دارم برای 4.5.....اگر امکانش هست خودت اخرین فایل موجود در سایت رو دانلود و توی یه شاخه تست کن

اتفاقا هفته پیش بود که به 4.5.4 بدون هیچ گونه مشکلی آپگرید کردم. منتها من از PHP 7.4 , Maria DB استفاده میکنم.

ویرایش شده توسط CHRIS-7
  • پسند 1
لینک ارسال

در در 28 آبان 1399 در 08:23، CHRIS-7 گفته است :

اتفاقا هفته پیش بود که به 4.5.4 بدون هیچ گونه مشکلی آپگرید کردم. منتها من از PHP 7.4 , Maria DB استفاده میکنم

منم دقیقا همینارو استفاده میکنم 

Php هم 7.4 هست... خلاصه هر کاری کردم موفق ب نصب یا آپگرید نشدم 🙄حتی یبار هاست رو ریست کردم پی اچ پی رو هم 7.4 گذاشتم ولی بازم حل نشد مشکل. 

لینک ارسال

اگه تمامی راه ها بسته باشند تنها امیدی که میشه داشت و همیشه هم جواب میده در اکثر اوقات استفاده از برنامه ومپ سرور هست که اونجا همه کارها رو انجام میدید سپس بک آپ میگرید و در هاست ریستور میکنید که البته بک آپ گرفتنش به این صورته که برای دیتابیس وارد php my admin شده و سپس وارد دیتابیس انجمن میشید و از بالا روی تب اکسپورت کلیک میکنید و برای فایل ها هم وارد پوشه اصلی انجمن یعنی همون روت شده و کل فایل ها را انتخاب و به صورت فایل زیپ درمیارید ودر آخر هم در فایل منیجر سی پنل آپلود و استخراج میکنید. برای دیتابیس هم اون فایل zip یا gz رو در بخش ریستور سی پنل ریستور میکنید که پس از این کار باید حتما از طریق MySQL® Databases اکانت یوزر رو به دیتابیس مدنظر از طریق Add User To Database وصل کنید.

نکته : بدلیل اینکه سرویس هایی که ارائه میدهند محدودیت های زیادی داره گفتم که از ومپ سرور wamp server استفاده کنید و این نرم افزار پس از دانلود نیاز به اینترنت نداره.

• خواستم به صورت قدم به قدم و کلی بگم که در آینده بدرد کسی بخوره.

• تشکر 1
لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

اگه تمامی راه ها بسته باشند تنها امیدی که میشه داشت و همیشه هم جواب میده در اکثر اوقات استفاده از برنامه ومپ سرور هست که اونجا همه کارها رو انجام میدید سپس بک آپ میگرید و در هاست ریستور میکنید که البته بک آپ گرفتنش به این صورته که برای دیتابیس وارد php my admin شده و سپس وارد دیتابیس انجمن میشید و از بالا روی تب اکسپورت کلیک میکنید و برای فایل ها هم وارد پوشه اصلی انجمن یعنی همون روت شده و کل فایل ها را انتخاب و به صورت فایل زیپ درمیارید ودر آخر هم در فایل منیجر سی پنل آپلود و استخراج میکنید. برای دیتابیس هم اون فایل zip یا gz رو در بخش ریستور سی پنل ریستور میکنید که پس از این کار باید حتما از طریق MySQL® Databases اکانت یوزر رو به دیتابیس مدنظر از طریق Add User To Database وصل کنید.

نکته : بدلیل اینکه سرویس هایی که ارائه میدهند محدودیت های زیادی داره گفتم که از ومپ سرور wamp server استفاده کنید و این نرم افزار پس از دانلود نیاز به اینترنت نداره.

• خواستم به صورت قدم به قدم و کلی بگم که در آینده بدرد کسی بخوره.

مرسی کریس عزیز... همیشه مشکل گشا بودی😘

در واقع میخوام مشکل رو به حالت عادی روی خود هاست حل کنم... منظور من اینه فردا روز ک خود انجمن مطالبش اضافه میشه ی کم سخت و طاقت فرسا میشه بخوای دیتابیس اونو بیاری رو ومپ آپگرید کنی و مجدد ریستور کنی... میخوام ب روال عادی و روتین اوکی بشه... بازم اگه پیشنهادی یا راه حلی خودت یا بقیه دوستان ارائه بدن ممنون میشم. 

اگه برات زحمتی نیست یبار فایل 4.5.4  رو از سایت دانلود کن و توی یک شاخه روی هاست خودت تست کن ممنونت میشم. شاید این بیلد مشکل داشته باشه 

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

درود 

بعد از آپگرید با این خطا مواجه شدم 

The security token used to validate your session is missing or invalid. This can happen if you have been inactive for a long time or followed an incorrect link to the upgrader. Please restart the upgrader to resolve this issue.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

مشکل شما ارتباطی به این تاپیک نداره. تاپیک جداگانه بزنید.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...