رفتن به مطلب

مشکل لود سایت IPS farsi

Mr.Source

ارسال‌های توصیه شده

خب نمیشه از سایتهای خارجی نسخه نال شده رو تهیه کرد و فایل xml زبان انگلیسی خودشو ترجمه کرد؟ اینطوری این مشکل برطرف نمیشه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

خب نمیشه از سایتهای خارجی نسخه نال شده رو تهیه کرد و فایل xml زبان انگلیسی خودشو ترجمه کرد؟ اینطوری این مشکل برطرف نمیشه؟

همانطور که در چند پست قبل گفتم مشکل از شمسی ساز هستش نه زبان فارسی ! که اگر دقت کرده باشید قبل از آپگرید انجمن و نصب شمسی ساز جدید این مشکل نبود ، اون دسته از دوستانی که شمسی ساز رو تا بحال نصب نکردن می دونن چی میگم و حتی انجمن خودم و چند تا از دوستانی که بهشون کمک کردم افزونه شمسی ساز نصب شده ایی ندیدم و مشکل لود هم ندارند حتی بر روی ورژن 4.4.9 IPS . شاید بخاطر نصب افزونه دیگری باشه یا مورد دیگری که مدیران بهتر می دونن یا اصلا قالب انجمن جدید اینطوریه ! که اصولا نباید هر دفعه مراجعه به انجمن به صورت مهمان کاربران وارد بشن و بعد از چند ثانیه به صورت خودکار وارد حساب کاربریشون بشه یا گاهی اوقات قالب به صورت بهم ریخته باشه.

• یخ زده 1
لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

@Mr.Source به احتمال زیاد بخاطر استفاده از وی پی ان یا فیلترشکن آی پی تون تغییر کرده یا سرعت اینترنتتون کمه .

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، sarvin_pakzad گفته است :

@Mr.Source به احتمال زیاد بخاطر استفاده از وی پی ان یا فیلترشکن آی پی تون تغییر کرده یا سرعت اینترنتتون کمه .

اگه دقت کرده باشید بقیه دوستان هم این مشکل رو دارند حتی خودم که بدون برنامه تحریم گذر سایت رو باز می کنم ! مشکل فقط فقط از شمسی ساز هست و خودم انجمنم را با شمسی ساز تست کردم که اینطوری میشد ! ضمن اینکه دو فایل از تبدیل کننده های تاریخ با نسخه php 5.3 نوشته شده اند Jdatetime.php - jdf.php

ویرایش شده توسط CHRIS-7
  • پسند 3
لینک ارسال

در در 23 آذر 1398 در 16:37، Mr.Source گفته است :

من سایت باز می کنم به ایصورت لود میشه که اول فقط html هست بعدش قالب دیفالت میاد بعد قالب جدید بدون لاگین! بعد لاگین شده شو میاره

از وقتی قالب جدید گذاشتید اینطوری برای من لود می کنه

4.png

Untitled.png

من سایتتون باز کردم همچین مشکلی نداشت احتمالا قالب تغییر دادید این مشکل چندین عامل میتونه داشته باشه مهم ترینش لود بخش head هست که شامل کتاب خانه های css و javascript میشه البته محتوا زیاد داره بخشی که باعث این مشکل میشه این دو بخش میتونه باشه یا استایل ها و اسکریپت ها داره از سایت دیگه ای لود میشه مثل خود گوگل که معمولا اینطوری زیاد استفاده میکنن طراح ها یا کتاب خانه های جاوا اسکریپتتون زیاده و لودشون طول میکشه توی این حالت مرور گر بخشی از body نشون میده که بدون استایل هست یکی از نکاتی که میتونه برای رفع این مشکل کمک کنه اینه که جاوا اسکریپت هاتون به فوتر منتقل کنید بعد از تگ body دوستان تو پیام ها گفتن نصب شمسی ساز باعث این مشکل میشه اونم جاوا سکریپت داره جاوا اسکریپت اونم باید به بعد بادی منتقل بشه معمولا اینطوری همچین مشکلاتی حل میشه تو طرح های جدید پیش فرض فایل های اسکریپت تو فوتر هستن برای پیشگیری از همچین مشکلاتی

ویرایش شده توسط حسن قاسمی نیا
  • پسند 1
  • تشکر 1
لینک ارسال

100 درصد برای شمسی ساز هست

من شمسی ساز نصب و تست کردم بعد از اون 2 ثانیه به حالت مهمان سایت باز میشد و بعدش اتومات لاگین میشد

شمسی ساز رو پاک کنید درست میشه

یا یه نفر رو پیدا کنید تداخل شمسی ساز رو رفع و کامپتیبیل کنه 

واقعا تعجب میکنم یکی میگه مشکل از اینترنت هست یا پروکسی یا قندشکن !  باز اگر میگفتید مشکل از https هست اون جای منطق داشت که فایلهای http رو لود نکنه که اونم نیست

فقط از شمسی ساز هست

• تشکر 1
لینک ارسال

سلام

این سایت برای من بدون مشکل باز میشه

از آنجا که ظاهرا یکی در میان برای برخی بازدیدکنندگان لود سایت با مشکلاتی همراه است

به احتمال زیاد از سرویس دهنده اینترنتی هست که استفاده میکنید

و همانطور که جناب قاسمی نیا فرمودند ، بخشی از کتابخانه های سایت برای شما لود نمیشود ، دلیل آن یا تحریم برخی شرکتهای سرویس دهنده داخلی هست و یا فیلترینگ برخی شرکت های سرویس دهنده اتصال اینترنت در شهرهای مختلف هست .

راه حل :

با توجه به تحریم ها ، بهتر هست تا آدرس فایل هایی که از CDN سایت های خارجی استفاده میکنند را به سایت خودتان برگردانید ، یعنی فایل هایی که در سایت هایی مانند گوگل و دیگر سایت های خارجی هست را به سایت خودتان منتقل کرده و آدرس دهی آنها را نیز تصحیح کنید . اینطور سرعت لود سایت ها نیز زیاد میشود .

و سایت آپارات هم که دامنه آن خارجی هست بعلت تحریم ها دیگر باز نمیشود .

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، کاوه گفته است :

سلام

این سایت برای من بدون مشکل باز میشه

از آنجا که ظاهرا یکی در میان برای برخی بازدیدکنندگان لود سایت با مشکلاتی همراه است

به احتمال زیاد از سرویس دهنده اینترنتی هست که استفاده میکنید

و همانطور که جناب قاسمی نیا فرمودند ، بخشی از کتابخانه های سایت برای شما لود نمیشود ، دلیل آن یا تحریم برخی شرکتهای سرویس دهنده داخلی هست و یا فیلترینگ برخی شرکت های سرویس دهنده اتصال اینترنت در شهرهای مختلف هست .

راه حل :

با توجه به تحریم ها ، بهتر هست تا آدرس فایل هایی که از CDN سایت های خارجی استفاده میکنند را به سایت خودتان برگردانید ، یعنی فایل هایی که در سایت هایی مانند گوگل و دیگر سایت های خارجی هست را به سایت خودتان منتقل کرده و آدرس دهی آنها را نیز تصحیح کنید . اینطور سرعت لود سایت ها نیز زیاد میشود .

و سایت آپارات هم که دامنه آن خارجی هست بعلت تحریم ها دیگر باز نمیشود .

سلام دوست عزیز

درصورتی که بدلیل این مواردی که شما فرمودید باشه و یا فرمایشات @حسن قاسمی نیا عزیز ، سایت ابتدا با صفحه سفید و با تاخیر بسیار زیاد لود خواهد شد . هیچکدوم از المنت ها مثل تصاویر پست اول ظاهر نخواهند شد.

علت این مشکل طبق بررسی هایی که انجام دادم و @CHRIS-7 و @acard عزیز هم گفتند به دلیل شمسی ساز هست و احتمال میدم بخاطر ویژگی جدید بررسی لاگین بودن کاربر و زبان انتخابی کاربر باشه که اضافه شده تا برای زبان انگلیسی تاریخ ها رو شمسی نکند که البته بازم شمسی میکنه و مشکل دارد که حتما در آپدیت های آینده حل خواهد شد.

از دوستانی که از شمسی ساز جدید استفاده می کنند ، لطفا دسترسی ادمین آی پی اس رو برام ارسال کنید تا ببینم می تونم این مشکل رو حل کنم یا نه.

• خوشحال 1
لینک ارسال

در در 24 دی 1398 در 15:54، علی یوسفلاوی گفته است :

درصورتی که بدلیل این مواردی که شما فرمودید باشه و یا فرمایشات @حسن قاسمی نیا عزیز ، سایت ابتدا با صفحه سفید و با تاخیر بسیار زیاد لود خواهد شد . هیچکدوم از المنت ها مثل تصاویر پست اول ظاهر نخواهند شد.

سلام تو موردی که بنده عرض کردم بین 50 تا 90 درصد المنت ها میاد اللخصوص تصاویر منتها بدون استایل و تو سایز اصلی اگه روی المنت سایز ست نشده باشه شمسی ساز که جاوا اسکریپت نداره عملا باید سمت php شمسی انجام بده اگه جاوا اسکریپت داشته باشه خب قاعدتا غیر اصولیه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در در 24 دی 1398 در 15:16، acard گفته است :

100 درصد برای شمسی ساز هست

من شمسی ساز نصب و تست کردم بعد از اون 2 ثانیه به حالت مهمان سایت باز میشد و بعدش اتومات لاگین میشد

شمسی ساز رو پاک کنید درست میشه

یا یه نفر رو پیدا کنید تداخل شمسی ساز رو رفع و کامپتیبیل کنه 

در مورد سایت. IPSFarsi ما هیچ گونه تداخلی در پوسته در هیچ یک از سه پوسته فعال نداریم و به درستی لود میشود در مورد تداخلی که میفرمایید این حالت برای این بوده که از روی انگلیسی چک میشه و در نسخه های بعدی شمسی ساز رفع میشه . ضمن اینکه این جا فقط مربوط به مشکلات سایت خود IPSFarsi هست نه سایر موضوعات غیر مرتبط (بخش مشکلات) برای موضوعات و مشکلات سایر وب سایت های دیگر است

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...