رفتن به مطلب

مشکل لود سایت IPS farsi

Mr.Source

ارسال‌های توصیه شده

من سایت باز می کنم به ایصورت لود میشه که اول فقط html هست بعدش قالب دیفالت میاد بعد قالب جدید بدون لاگین! بعد لاگین شده شو میاره

از وقتی قالب جدید گذاشتید اینطوری برای من لود می کنه

4.png

Untitled.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مشکل از سمت خودتان هست

احتمالا یا اینترنت شما بسیار کم سرعت شده یا مرورگرتان مشکلی پیدا کرده .

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، Mr.Source گفته است :

من سایت باز می کنم به ایصورت لود میشه که اول فقط html هست بعدش قالب دیفالت میاد بعد قالب جدید بدون لاگین! بعد لاگین شده شو میاره

از وقتی قالب جدید گذاشتید اینطوری برای من لود می کنه

4.png

Untitled.png

موافقم ، برای منم اولش اینطوری میشه هر بار که لود می کنم سایت رو تا بیاد درست بشه یه 2 ثانیه ایی طول میکشه  !

• پسند 1
لینک ارسال

در در 23 آذر 1398 در 17:33، Zebcoweb گفته است :

یبار کش مرورگرتون رو پاک و دوباره امتحان کنید اگه نشد احتمالا مشکل از سمت خودتونه

در در 23 آذر 1398 در 17:32، کاوه گفته است :

سلام

مشکل از سمت خودتان هست

احتمالا یا اینترنت شما بسیار کم سرعت شده یا مرورگرتان مشکلی پیدا کرده .

نه فکر نمی کنم مشکل از اینترنت باشه سرعت دانلود 2 مگ هست!

فقط هم این سایت اینطوری باز میشه با مرورگر دیگه ای هم تست کردم

لینک ارسال

من از اولین روز همین مشکل رو دارم. حتی چند انجمن خارجی که با IPS ساخته شدندهم همین مشکل هست. حتی خود سایت invision

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، Mr.Source گفته است :

نه فکر نمی کنم مشکل از اینترنت باشه سرعت دانلود 2 مگ هست!

فقط هم این سایت اینطوری باز میشه با مرورگر دیگه ای هم تست کردم

سلام. افزونه شمسی ساز رو به آخرین نسخه آپدیت کنید ببینید چطور میشه.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، hhamedd گفته است :

سلام. افزونه شمسی ساز رو به آخرین نسخه آپدیت کنید ببینید چطور میشه.

حامد عزیز مثل اینکه عنوان تاپیک رو مشاهده نکردی ! مشکل از این انجمن ساز پشتیبانی هست یعنی همین سایت که از نظر من بخاطر اینکه شمسی ساز رو نصب کردند اینطور میشه کنار شمسی ساز دوفایل تبدیل کننده تاریخ و روز هستش که اون دو فایل با نسخه php 5.2 نوشته شدن که با نسخه IPS جدید که از php 7 به بالا بهره می بره تداخل ایجاد میکنه بخاطر همینه فکر کنم باید نویسنده اون فایل یعنی سالار کابلی یه ویرایشی بده و اون کدها رو طبق نسخه جدید php بنویسه که زیاد زمان بر نیست و ممکنه یه برنامه نویس php هم بتونه انجام بده که بنظرم باید ماهر باشه .

از مدیران عزیز هم درخواست دارم تا اونا هم در مورد مشکل مربوطه تجربشون رو بگن !

• تشکر 1
لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

حامد عزیز مثل اینکه عنوان تاپیک رو مشاهده نکردی ! مشکل از این انجمن ساز پشتیبانی هست یعنی همین سایت که از نظر من بخاطر اینکه شمسی ساز رو نصب کردند اینطور میشه کنار شمسی ساز دوفایل تبدیل کننده تاریخ و روز هستش که اون دو فایل با نسخه php 5.2 نوشته شدن که با نسخه IPS جدید که از php 7 به بالا بهره می بره تداخل ایجاد میکنه بخاطر همینه فکر کنم باید نویسنده اون فایل یعنی سالار کابلی یه ویرایشی بده و اون کدها رو طبق نسخه جدید php بنویسه که زیاد زمان بر نیست و ممکنه یه برنامه نویس php هم بتونه انجام بده که بنظرم باید ماهر باشه .

از مدیران عزیز هم درخواست دارم تا اونا هم در مورد مشکل مربوطه تجربشون رو بگن !

با عرض معذرت از دوستان فکر کردم در مورد انجمن خودشون صحبت میکنن. همونطور که توضیح دادید یکی از دلایل، مربوط به شمسی ساز هست.ولی در IPSFarsi که حتما آپدیته. بدون مشکلی که گفتن هم باز میشه. فکر کنم گفته شد که جناب قاسمی در نسخه 4.7.3 تداخلها رو رفع کردن:flushed:! همونطور که دوستان اشاره کردن شاید هم بخاطر آپدیت نبودن مرورگر و یا قدمت کش مرورگر باشه و یا سرعت بسیار پایین نت یا یه افزونه مشکل ساز روی مرورگر باشه. اینا رو امتحان کنن. شایدم دلیل دیگه ای داشته باشه که دوستان لطفا تجربشونو بگن. البته امیدوارم IPSFarsi برا هیشکی این شکلی باز نشه😢

ویرایش شده توسط hhamedd
لینک ارسال

سلام

این برای تمامی نسخه های IPS هستش که هم با فارسی سازگار شده و هم از شمسی ساز استفاده می کنند

انجمن بنده هم همینطور هستش و شاید مال بقیه دوستان هم همینطور باشه

با تشکر یاحق

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...