رفتن به مطلب

انتقال ناقص اطلاعات از وی بولتین

ارسال‌های توصیه شده

سلام. خسته نباشید.

من انجمن وی بولتین داشتم که به تازگی به IPS انتقال دادم. ولی متأسفانه لینک تعداد زیادی از مطالب. تقریبا دو سال اخیر از کار افتاده.

عنوان مطالب نشون داده میشه. ولی وقتی وارد میشم، میزنه این صفحه موجود نیست.

تو آمار انتقال نشون میده که مطالب بیشتر از اون چیزی که بوده منتقل شده که عکسش رو پیوست کردم.

تقریباً یک هفته زمان برد و در نهایت به این شکل ناقص شد. :sob:

خواستم ببینم تنظیمات مشکل داشته یا راهی برای درست شدنش هست؟

Capture.JPG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در صفحه انتقال finish رو بزنید تا rebuild کلی آغاز شود ممکن هست مدتی زمان ببرد بعدش دسترسی گروه ها رو درست کنید و مطالبتون رو بررسی کنید

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

در صفحه انتقال finish رو بزنید تا rebuild کلی آغاز شود ممکن هست مدتی زمان ببرد بعدش دسترسی گروه ها رو درست کنید و مطالبتون رو بررسی کنید

ممنون. دسترسی ها رو درست کرده بودم. الان finish رو هم زدم. ولی مشکل متأسفانه حل نشد.

در واقع این ارور رو میده:

نقل قول

متاسفیم، مشکلی پیش آمده است!

There are no posts to show
کد خطا : 2F173/L

فقط برای مطالبی که تقریباً تو دو سال اخیر بوده. مطالب اولیه بدون مشکل باز میشه. الان انجمن واسه دسترسی عموم بسته هست.

لینک ارسال

از دیتابیس باید بررسی کنید بببینید محتویات اون موضوع یا پست در دیتابیس هست یا نیست

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

از دیتابیس باید بررسی کنید بببینید محتویات اون موضوع یا پست در دیتابیس هست یا نیست

نه متأسفانه در دیتابیس ناقص هست. موضوعات هست، ولی پست ها به نظر در دیتابیس هم ناقص هستن.

البته چک کردم، 1 درصد از پست های جدید منتقل شده. ولی خب 99 درصدشون منتقل نشده.

به خاطر تعداد زیاد پست ها هست که به مشکل میخوره؟ 

لینک ارسال

احتمال زیاد هنگام انتقال مشکلی پیش اومده

قبلا فرومی با تعداد پست های زیاد از زنفورو به IPS منتقل کردیم حدود 3-4 ساعت زمان برد ولی روی سرور مناسب بود و این مشکلات بوجود نیومد

با این حساب چون درست منتقل نشده باید از ابتدا انجام بدید

لینک ارسال

در در 23 شهریور 1397 در 04:19، علی یوسفلاوی گفته است :

احتمال زیاد هنگام انتقال مشکلی پیش اومده

قبلا فرومی با تعداد پست های زیاد از زنفورو به IPS منتقل کردیم حدود 3-4 ساعت زمان برد ولی روی سرور مناسب بود و این مشکلات بوجود نیومد

با این حساب چون درست منتقل نشده باید از ابتدا انجام بدید

مجدد انتقال رو انجام دادم و اینبار پست های بیشتری منتقل شد.

ولی چندتا مشکل دیگه هست که نمیدونم امکانش رفعش هست یا نه.

یکی اینکه نقل قول ها، لینک و نوشته های بولدشده و رنگی و ... تو IPS به صورت کد نشون داده میشه. همون حالت کدهای bbcode یعنی مثلا اول و آخر نوشته بولد شده b داخل براکت قرار داده شده.

مورد دوم هم اینکه پیوست ها منتقل شدن و تو قسمت ها پیوست ها نمایش داده میشن، ولی در انتهای پست چیزی نشون داده نمیشه.

مورد سوم هم اینکه پیغام های پروفایل هم که منتقل شده، تو پروفایل چیزی نشون داده نمیشه.

--------

البته الان تست کردم دیدم زیر پست ها ویرایش رو بزنیم و بعد ذخیره کنیم، مشکل فایل پیوست و کدنشون دادن bbcode ها حل میشه. ولی انجام اینکار واسه یک میلیون پست به صورت دستی خیلی زیاده. از داخل خود IPS راهی نداره به صورت اتوماتیک درست بشه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 2 ساعت قبل، noandishaan گفته است :

البته الان تست کردم دیدم زیر پست ها ویرایش رو بزنیم و بعد ذخیره کنیم، مشکل فایل پیوست و کدنشون دادن bbcode ها حل میشه. ولی انجام اینکار واسه یک میلیون پست به صورت دستی خیلی زیاده. از داخل خود IPS راهی نداره به صورت اتوماتیک درست بشه؟

حدس می زنم که تبدیل bbcode ها انجام نشده در حین عملیات انتقال. مطمئن هستید که bbcode ها رو convert کردید؟ یک عکس از وضعیت  کنونی تبدیل هاتون قرار بدید.

با تشکر

لینک ارسال

در 35 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

حدس می زنم که تبدیل bbcode ها انجام نشده در حین عملیات انتقال. مطمئن هستید که bbcode ها رو convert کردید؟ یک عکس از وضعیت  کنونی تبدیل هاتون قرار بدید.

با تشکر

کانورت رو انجام داده بودم. الانم چون finish رو زدم دسترسی ندارم صفحه رو بیارم.

Capture.JPG

یه مشکل عجیب تر اینکه پست ها رو چک کرده بودم، منتقل شده بود. اما الان دوباره همون تاپیکایی که قبلاً رفته بودم رو چک کردم، دیدم پستا هست ولی محتواش خالی شده.

تو دیتابیس هم چک کردم، محتوای پستها null شده!!

لینک ارسال

در در 30 شهریور 1397 در 11:58، وحید نامنی گفته است :

با تشکر

در مورد اینکه محتوای پستها null شده بود، بک آپ رو ریستور کردم و مشکل حل شد.

اما در مورد اینکه نوشته ها و امضاهای منتقل شده به صورت bbcode نشون داده میشه. هرپست رو که ویرایش میکنم و به همون حالت ذخیره میکنم، درست میشه. اما بیشتر از یک میلیون پست هست و انجام دادن این کار برای تک تک پستها یه جورایی نشدنی هستش. :blink:

امضاها رو هم یه بار باید هرکدوم ذخیره بشن تا درست بشه.

راه دیگه ای نداره واسه درست شدن این حالت؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...