رفتن به مطلب

انتقال ناقص اطلاعات از وی بولتین

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

در مورد bbcode ها تا به حال چنین مشکلی ما مشاهده نکردیم و تا الان هیچ گزارش باگی هم برای IPS در این مورد ارسال نشده!

و راهی هم به ذهن من نمی رسه!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

عملیات هایی Rebuild که بعد از انجام تبدیل شروع میشه به اتمام رسیده ؟

این عملیات در صفحه اول داشبورد هستند ولی اگر چیزی نیست یعنی به اتمام رسیده

لینک ارسال

در در 4 مهر 1397 در 17:13، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

عملیات هایی Rebuild که بعد از انجام تبدیل شروع میشه به اتمام رسیده ؟

این عملیات در صفحه اول داشبورد هستند ولی اگر چیزی نیست یعنی به اتمام رسیده

سلام.

یه سری که rebuild زدم، بعد از حدود 10،12 ساعت دیدم محتوای پستا پاک شده و تو دیتابیس هم null شده. واسه همین ریستور کردم و اینبار rebuild رو نزدم از ترسم. نمیدونستم هنوز فرآیندش ادامه داره و تموم نشده.

ولی چند روز پیش که گفتین، مجدد rebuild و هنوز خیلی مونده تا تموم بشه و پستها تقریباً به 30 درصد رسیده. ولی به نظر میاد که داره درست میشه.

ممنون بابت راهنمایی. ?

ولی انصافاً با اینکه سرور اختصاصی هم داریم، انتقال انجمن های بزرگ از وی بولتین به IPS خیلی فرآیند طولانی هستش.

ما یکبار که IPS سری اول ناقص منتقل شده بود، تو یه پوشه تست، به زنفورو هم منتقل کردیم که سریع تر انجام شد. ولی خب از اونجایی که نظر ما روی IPS بود ترجیح دادیم مجدد انتقال به IPS رو انجام بدیم که خدا رو شکر درصد خیلی کمی از مطالب منتقل نشدن.

در آخر باز هم ممنون از راهنمایی هایی که توی این تاپیک داشتین.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در در 8 مهر 1397 در 21:10، noandishaan گفته است :

ولی انصافاً با اینکه سرور اختصاصی هم داریم، انتقال انجمن های بزرگ از وی بولتین به IPS خیلی فرآیند طولانی هستش.

برای تبدی هایی که خود گروه ما و یا IPS انجام می ده، ما مراحل رو از طریق cli server انجام می دیم چونکه به قول شما خیلی زمان می بره.

لینک ارسال

سلام

یادمه زمانی که بنده هم از وی بیولتین به IPS انتقال دادم یکی از مدیران گفتند که در قدم اول به زنفور تبدیل بکنم و سپس در قدم دوم به IPS تبدیل بکنم که به هیچ مشکلی برخورد نکنم

و همین کارو هم کردم که هم در زمان صرفه جویی شد و هم در راه اندازی انجمن سریعتر جلو رفتم!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• 1 سال بعد...
در در 8 مهر 1397 در 21:10، noandishaan گفته است :

سلام.

یه سری که rebuild زدم، بعد از حدود 10،12 ساعت دیدم محتوای پستا پاک شده و تو دیتابیس هم null شده. واسه همین ریستور کردم و اینبار rebuild رو نزدم از ترسم. نمیدونستم هنوز فرآیندش ادامه داره و تموم نشده.

ولی چند روز پیش که گفتین، مجدد rebuild و هنوز خیلی مونده تا تموم بشه و پستها تقریباً به 30 درصد رسیده. ولی به نظر میاد که داره درست میشه.

ممنون بابت راهنمایی. ?

ما یکبار که IPS سری اول ناقص منتقل شده بود، تو یه پوشه تست، به زنفورو هم منتقل کردیم که سریع تر انجام شد. ولی خب از اونجایی که نظر ما روی IPS بود ترجیح دادیم مجدد انتقال به IPS رو انجام بدیم که خدا رو شکر درصد خیلی کمی از مطالب منتقل نشدن.

در آخر باز هم ممنون از راهنمایی هایی که توی این تاپیک داشتین.

درود

توی نسخه جدید IPS ظاهرا گزینه ی ریبیلد نداره . من ندیدم 

خودش فیینش میده

و دکمه ای نداره که ریبیلد بزنیم

من یه قالب جدید نصب کردم و مشکل امضاها مرتفع شد

اما مشکل bbcode هنوز سرجاش هست

فکر میکنم با نصب قالبهای متفاوت فرق میکنه

دوستان لطفا اگر در نسخه جدید هم گزینه ریبیلد دارید اعلام کنید چون پیدا نکردم

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، acard گفته است :

درود

توی نسخه جدید IPS ظاهرا گزینه ی ریبیلد نداره . من ندیدم 

خودش فیینش میده

و دکمه ای نداره که ریبیلد بزنیم

من یه قالب جدید نصب کردم و مشکل امضاها مرتفع شد

اما مشکل bbcode هنوز سرجاش هست

فکر میکنم با نصب قالبهای متفاوت فرق میکنه

دوستان لطفا اگر در نسخه جدید هم گزینه ریبیلد دارید اعلام کنید چون پیدا نکردم

در وهله اول نباید شما تاپیک های قدیمی رو بالا بیارید همانطوری که میگید تجربه 10 ساله دارید و از طرفی این تاپیک مشکلات نسخه 4.3 IPS هست نه نسخه حاضر !!!!

فکر کنم منظور از Rebuild همان پردازش اطلاعات دیتابیس با سیستم IPS هستش که در صفحه اول داشبورد قسمت پردازش های پس زمینه هست که اگر باز کنید می بینید که اطلاعات مربوطه از دیتابیس به سیستم IPS سینک میشن که پس از پایان عملیات تمامی موارد از سیستمی که تبدیل کردید داخل سیستم IPS ایمپورت میشن. یعنی این عملیات پس از زدن دکمه فینیش کانورتر شروع میشه که بسته به تعدا پست ها ، تاپیک ها ، کاربران و... طول میکشه واگه سرور شما قوی و اختصاصی باشه زمان خیلی کم تری را حین پردازش صرف خواهید کرد و از طرفی هم میشه به صورت دستی این کارهارو کرد که باز هم سرعت رو میبره بالا که البته سرویس های کران جاب و... هم هستند که توصیه نمیشه !

ضمنا سایت شما رو بررسی کردم وهیچ تاپیک و پستی پیدا نکردم که مشکل BB CODE داشته باشه و مثل اینکه تازه نصب کرده باشید IPS رو .

*از مدیریت میخوام که این تاپیک های قدیمی رو ببندن تا کاربران تاپیک های قدیمی رو بالا نیارند و بجای آن تاپیک جدید بزنند!

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

در وهله اول نباید شما تاپیک های قدیمی رو بالا بیارید همانطوری که میگید تجربه 10 ساله دارید و از طرفی این تاپیک مشکلات نسخه 4.3 IPS هست نه نسخه حاضر !!!!

فکر کنم منظور از Rebuild همان پردازش اطلاعات دیتابیس با سیستم IPS هستش که در صفحه اول داشبورد قسمت پردازش های پس زمینه هست که اگر باز کنید می بینید که اطلاعات مربوطه از دیتابیس به سیستم IPS سینک میشن که پس از پایان عملیات تمامی موارد از سیستمی که تبدیل کردید داخل سیستم IPS ایمپورت میشن. یعنی این عملیات پس از زدن دکمه فینیش کانورتر شروع میشه که بسته به تعدا پست ها ، تاپیک ها ، کاربران و... طول میکشه واگه سرور شما قوی و اختصاصی باشه زمان خیلی کم تری را حین پردازش صرف خواهید کرد و از طرفی هم میشه به صورت دستی این کارهارو کرد که باز هم سرعت رو میبره بالا که البته سرویس های کران جاب و... هم هستند که توصیه نمیشه !

ضمنا سایت شما رو بررسی کردم وهیچ تاپیک و پستی پیدا نکردم که مشکل BB CODE داشته باشه و مثل اینکه تازه نصب کرده باشید IPS رو .

*از مدیریت میخوام که این تاپیک های قدیمی رو ببندن تا کاربران تاپیک های قدیمی رو بالا نیارند و بجای آن تاپیک جدید بزنند!

جلل الخالق 

عجب :

به اطلاع شما می رسونم من اگر این تاپیک رو بالا آوردم برای اینکه ادمین انجمن در تاپیک مشکل BB CODE  خودشون لینک این تاپیک رو برای من فرستادند که با خوندن این تاپیک شاید مشکل bbcode من حل بشه . شما یعنی دقیقا با این حرکت ذوق زدگی  که الان علیه من خواست بزنی   ادمین رو زیر سوال بردی که  ادمین قوانین رو رعایت نکرده ! و  ادمین نمیدونه این تاپیک مشکلات نسخه 4.3 IPS هست نه نسخه حاضر من ؟! 

عزیزم اگر قوانین رو میدونید پس بهتره بدونید انجمن مدیر داره و خود مدیران لازم باشه به من ذکر میدن و دادن  

اول ممنونم از شما که مدام میگردید من کجا پست زدم که مثل مبصرها بیایید به من تذکر بدید !

معمولا این حرکت نخود آش مدیریتی که یه کاربر از خودش بروز میده برای این هست که در دنیای بیرون به جایگاه اجتماعی نرسیده و سرخوردگی داره و در دنیای مجازی دنبال اعمال قدرت میگرده

انجمن مدیر داره هرموقع شما مدیر اینجا بودید بیایید گوش منو بگیرید بپیچونید و مبصر بازی برای من دربیارید

ممنون میشم مثل مبصرها و افرادی که تشنه ی قدرت و مدیریت هستند مدام نیایید در تاپیکها علیه من قانون بازی کنید

از مدیریت محترم میخوام به ایشون تذکر بدن که مدیربازی درنیاره و قوانین رو رعایت کنه و وظیفه و حدود اختیار خودش رو بدونه

هرچند من علت ناراحتی ایشون رو تا حدودی درک میکنم که درخواست 100 هزار تومان پول کردند چند روز پیش که انتقال بدن و چون من به ایشون پول ندادم و خودم انجام دادم احتمالا کینه به دل گرفتند

شما که هی مدام در این تاپیک و اون تاپیک حضور مبصرانه دارید لطفا و لطفا و لطفا اول حدود اختیار خودتون رو بدون و قانون رو رعایت کن نمیخواد به من قانون یاد بدی.  من اگر هر قانونی رعایت نکنم انجمن به قدر کافی مدیر داره که به من تذکر بده 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

لینکی که برای شما فرستادم برای راهنمایی بود نه اینکه ادامه تاپیک دیگران مشکل خودتو مطرح کنید. حالا اینکه این موضوع قدیمی است بماند.

جناب @acard

کمی طلبکارانه دارین پیش میرید ، پس کمی لطف کنید و عجولانه اقدام نکنید. و در همان موضوعی که ایجاد کردید پیگیر باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...