رفتن به مطلب

در خواست مشاوره برای انتقال از ویبالتین به IPB

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود

یک انجمن داریم که با ویبالتین است بخاطر تحریم ویبالتین ماهم تصمیم گرفتیم ویبالتین را تحریم کنیم :P

بهمین دلیل چند سئوال برایم پیش آمده:

1. IPB ایران را تحریم نکرده است؟

2. بر روی ویبالتین مد تشکر نصب داریم، آیا راه حلی است که موقع انتقال تشکر ها از بین نرود؟

مشکلی برای فایل های ضمیمه پیش نمی آید؟

3. مدها و فارسی سازی آنها مثل ویبالتین است که وارد انجمن پشتیبانی بشویم، مد را دریافت کنیم و راحت ترجمه نماییم؟

4. اوضاع قالب ها چگونه است؟

5. لایسنس را از کجا میتوانیم تهیه نماییم، آیا شما اینکار را انجام میدهید؟ قیمت آن بچه صورت است؟

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام و خوش اومدید

1. IPB ایران را تحریم نکرده است؟

شرکت IPS یک شرکت چند ملیتی هست و دفتر مرکزی اون ها در انگلستان و دفتر بعدی اون ها در آمریکا هست و تمامی مبادلات رو از دفتر کار مرکزی در انگلستان انجام می دن . ولی من برای اینکه خودم مطمئن شم دوباره به یکی از مدیران به نام Brandon ایمیل زدم که ایشون گفتند اصلا همچین چیزی نیست و ما مشکلی به نام تحریم با هیچ کشوری نداریم.

2. بر روی ویبالتین مد تشکر نصب داریم، آیا راه حلی است که موقع انتقال تشکر ها از بین نرود؟

متاسفانه راه حلی نداره چون نوع مد ها متفاوت هست . البته تا چند وقت پیش مد تشکر برای IPB رایگان نبود که البته بزودی من خودم رایگان می زارم. ولی در کل جواب منفی هست.

3. مدها و فارسی سازی آنها مثل ویبالتین است که وارد انجمن پشتیبانی بشویم، مد را دریافت کنیم و راحت ترجمه نماییم؟

مد های IPB خودکار نصب می شند یعنی شما نیاز به دستکاری در هیچ فایلی برای تغییر ندارید و برای فارسی سازی اون ها تنها باید چند خط رو فارسی کنید که به همون منوال VB هست ولی برای مد ها. شما برای گرفتن مد ها هیچ نیازی به سایت فارسی ما ندارید ، مد های IPB دردسترس عمومی هست و همه می تونن اون ها رو استفاده کنن که بزودی من مقاله مرجع سایت های اون رو هم آماده می کنم. ولی مثل VB سایت IPB بخشی به نام Resource داره که امکاناتی هست که برای کسانیه که مجوز دارند.

4. اوضاع قالب ها چگونه است؟

قالب های زیادی وجود داره که فعلا ما شروع کردیم به قراردادن قالب های پولی که بزودی بیشتر هم می شه. قالب ها نیاز به فارسی سازی ندارن(99 درصد اوقات) فقط کافیه زبان فارسی رو دریافت کنید و تمام.

5. لایسنس را از کجا میتوانیم تهیه نماییم، آیا شما اینکار را انجام میدهید؟ قیمت آن بچه صورت است؟

متاسفانه رابط ما که از طریق paypal خرید ها رو انجام می دادیم جدا شدیم و فعلا این کار برای ما امکان پذیر نیست. شما می تونید مستقیما از سایت www.invisionpower.com لایسنس رو بگیرید.

قیمت : مجوز نامحدود مادام العمر 149.99 دلار ، در صورت دریافت بروز رسانی ها و استفاده از قسمت Resource مبلغ 25 دلار به ازای هر 6 ماه.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

یادم رفت یه چیز دیگه رو اضافه کنم سایت blackmice.com که قبلا VB بود و به تازگی تبدیل شده به IPB .البته سایت فیلتره ولی شما می تونید از مدیر سایت کامبیز سوالات در مورد تبدیل رو هم بپرسید هر چند من اینجا جوابگو هستم ولی خوب این طوری شما هم مطمئن تر می شید.

موفق باشید :P

• پسند 1
لینک ارسال

• 1 سال بعد...

منم ممنونم اگر امکان داره درمورد لاینس بیشتر توضیح بدین که چطوری هست عملکردش و قابلیت هاش و بعد 6 ماه چطور میشه

ویبالتین یه لاینس 4 که بگیری ارتقا و .. تمام 4.1.5 و.. رو انجام میده تا هر وقت باشه دائمی چرا تا 6 ما میشه تو لاینس ipbord آپگرید کرد ؟! :huh: :huh:

• پسند 1
لینک ارسال

لطفا تاپيك مجزا ايجاد كنيد تا سرويس بهتری بگيريد.

در مورد ليسانس 2 كلاس وجود داره كه يكی مادام العمر و دومی هم اشتراكی هست. در مورد مادام العمر به دو دسته تقسيم ميشه به نام Personal و Business كه سرويس دهی سرويس تجاری نسبت به شخصی بهتر و طولانی تر است ولی من به شما پيشنهاد نميكنم مگر اينكه دارنده يك سايت يا شركت بزرگ هستيد اگر در مورد PHP و MySQL دانشی داريد به دنبال سوريس شخصی باشيد.

در مورد كلاس اشتراكی شما با شركت IPS قرار داد ميبنديد كه برنامه در سرور های اونها اجرا بشه و شما هزينه ای رو به صورت ماهانه با IPS محاسبه ميكنيد، من اين مورد رو هم پيشنهاد نميكنم به اين دليل كه هم هزينه كار بالا ميره و هم ليسانس شما تا انتهای قرار دادتون اعتبار داره.

در ليسانس شخصی (مادام العمر) شما با پرداخت يك بار 150 دلار"در حال حاضر" اين ليسانس رو خريداری ميكنيد كه تا 6 ماه حمايت فنی نرم افزار رو از شركت ميگيرد، در اين مدت اگر بروزرسانی از طرف IPS بشود شما بدون دادن هزينه ای ميتونيد بسته بروزرسانی رو دانلود كنيد و به مد های سايت هم دسترسی مستقيم داشته باشيد.

در انتها اگر 6 ماه حمايت بسته تمام بشود شما تنها دسترسی به بروزرسانی و برنامه های قسمت دانلود رو از دست ميديد ولی با پرداخت 15 تا 25 دلار "بستگی به نوع سرويس هايی كه خريداری كرده ايد" دوباره ميتونيد به بسته ای بروزرسانی دسترسی داشته باشيد.

ویبالتین یه لاینس 4 که بگیری ارتقا و .. تمام 4.1.5 و.. رو انجام میده تا هر وقت باشه دائمی چرا تا 6 ما میشه تو لاینس ipbord آپگرید کرد ؟!

من اين بخش رو اصلا متوجه نشدم‌!!

منظورتون دقيقا چی هست ؟

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام دوست عزیز لطفا همون طور که ذکر شد تاپیک جدیدی باز کنید ، تاریخ ارسال این تاپیک مال بهمن 88 هست و ما الان 90 هستیم و شرایط متفاوت .

توضیح دادند خدمتتون که چطوری هست ولی من شفاف بگم :

شما زمانی که IPB رو می خرید مثلا نسخه 3.2.1 تا شیش ماه بروزرسانی ها رو دریافت می کنید . منظور از بروزرسانی ها یعنی نسخه های بالاتر IPB هست مثل 3.2.2 و به همین منوال. اما پچ های امنیتی که به ندرت منتشر می گردند رو می تونید بدون هیچ کم و کاستی دریافت کنید.

بعد هر سیستمی یه مزیت هایی داره یک معایبی. در مورد حرف شما که می گید مادامالعمر هست وی بی در بخش قیمت ها عبارت :

Upgrades $175

(*Free until current license expires)

وجود داره که باید دقت کنید. در کل اگر قصد دارید به IPB منتقل کنید یا یکی از گزینه های انتقال هست. اول ببینید چه امکاناتی داره این سیستم در صورتی که رضایت شما کسب شد به دنبال خرید باشید در صورتی که این سیستم رو تست نکردید پرسش در مورد مجوز های خرید کار معقولانه ای نیست.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...