رفتن به مطلب

کارنکردن ایجاد کوپن با کسر درصدی از مبلغ

Soheil

ارسال‌های توصیه شده

درود فراوان خدمت دوستان

من مطالب زیادی رو گشتم تو سایت ولی مثله اینکه کسی اصلا به این موضوع اشاره نکره! از ورژن های قدیم IPS این مشکل پابرجا بوده و هنوزم حل نشده شاید این مشکل فقط برای نسخه های نال شده هست که ممنون میشم بررسی کنید و درجریان قرار بدید 

بخش ایجاد کوپن های تخفیف دو گزینه داره یکی برای ایجاد کوپن با کسر درصدی از مبلغ که به عنوان مثال ما کوپن تخفیفمون رو میزنیم 10 درصد طبق روال و مثله بقیه سایت ها باید خودش مبلغ سفارش رو 10 درصدشو درصورت وارد کردن کوپن کسر کنه برای کاربر، یه بخش دیگش هم ایجاد کوپن با کسر مبلغ دلخواه هست و من همیشه از این کوپن ها به ناچار ساختم چون درصد کار نکرده بدین شکل که وقتی کوپن درصد دار وارد میشه در صفحه اعمال کپن همینطور در لودینگ میمونه و هیچ خطا یا بارگزاری مجددی هم نمیشه! با آقای یوسفلاوی هم درمیون گذاشته بودم ایشون گفته بودن که در ورژن های بعدی احتمالا رفع میشه که هربار ورژن جدیدی منتشر شد بازم این بخش کسر درصدی با گوپن درست نشد الانم که به 4.3.1 ارتقاء دادم بازم این مشکل هست

دوستان این مشکل رو واقعا کسی به IPS گزارش نداده یا اینکه نسخه های نال شده این مشکل رو دارند و قابل رفع نیست ؟

ممنون میشم بررسی بفرمایید و مارو هم درجریان قرار بدید چون این بخش ایجاد کوپن با کسر درصد از مبلغ میتونه خیلی مهم باشه برای فروشگاه هایی که مشتریای زیادی دارند و میخواند هربار برای مناسبتی کوپن ایجاد کنند

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اینکه هنوز رفع نشده شاید مشکل از درگاه ها باشه که واحد پولی ریال رو اضافه می کنه ، نیاز به بررسی دقیق تر درگاه های منتشر شده هست اگر نویسنده هاشون وقت کنند

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• وحید نامنی عنوان را به کارنکردن ایجاد کوپن با کسر درصدی از مبلغ تغییر داد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...