رفتن به مطلب

خطای 500 بعد از نصب شمسی ساز

ارسال‌های توصیه شده

در 5 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

خیر نیازی نیست از اول نصب کنید. فایل مربوط به نسخه خود را دریافت کنید که یک فایل فشرده هست. اون را در هاست خود بارگذاری کنید و سپس از حالت فشرده خارج کنید. همین. 

مشکلی برای تاپیک ها ایجاد نمی شود.

فعلن روشی که گفته شد را اجرا کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد به هاستینگ خود اطلاع دهید و مشکل را توضیح دهید. ولی به احتمال ۹۰ درصد با بارگذاری فایل های IPS مشکل شما حل خواهد شد. موفق و پایدار باشید

فقط یه سوال دیگه الان این فایل هایی که در public-html  قرار دارن و اصلا دست نزنم و اون فایل رو در همین public -html  اپلود کنم؟

اخطار جایگذاری فایل که نمیده درسته؟

ممنون همینکار و میکنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 دقیقه قبل، [email protected] گفته است :

فقط یه سوال دیگه الان این فایل هایی که در public-html  قرار دارن و اصلا دست نزنم و اون فایل رو در همین public -html  اپلود کنم؟

اگر فایلهای انجمن شما در روت باشند یعنی در public_html فایل فشرده را باید در همین پوشه قرار دهید اما اگر فایل های انجمن شما در پوشه مثل Forum باشد باید فایل را در آنجا قرار دهید. خلاصه بگم فایل فشرده را جایی قرار دهید که دیگر پوشه ها و فایل های انجمنن شما قرار دارد.

در 2 دقیقه قبل، [email protected] گفته است :

خطار جایگذاری فایل که نمیده درسته

معمولن اخطار داده نمیشه اما اگرم که اخطار داد تأیید کنید که جایگزین شود. چون شما قصد دارید فایلهای صحیح را جایگزین کنید و فایل های که احیاناً در اثر اشتباه حذف شده است دوباره بارگذاری شود.

در 3 دقیقه قبل، [email protected] گفته است :

فقط یه سوال دیگه

هر چی دوست دارید سؤال بپرسید:D اگه بتونیم حتمن جواب میدیم

لینک ارسال

در 24 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

اگر فایلهای انجمن شما در روت باشند یعنی در public_html فایل فشرده را باید در همین پوشه قرار دهید اما اگر فایل های انجمن شما در پوشه مثل Forum باشد باید فایل را در آنجا قرار دهید. خلاصه بگم فایل فشرده را جایی قرار دهید که دیگر پوشه ها و فایل های انجمنن شما قرار دارد.

معمولن اخطار داده نمیشه اما اگرم که اخطار داد تأیید کنید که جایگزین شود. چون شما قصد دارید فایلهای صحیح را جایگزین کنید و فایل های که احیاناً در اثر اشتباه حذف شده است دوباره بارگذاری شود.

هر چی دوست دارید سؤال بپرسید:D اگه بتونیم حتمن جواب میدیم

دستتون درد نکنه درست شد

زمان هایی که به همچین مشکلی برخوردم میتونم از این روش استفاده کنم ؟ یا اینکه سعی کنم از این روش زیاد استفاده نشه؟

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

به عنوان آخرین راه حل بذارید...

مرسی حتما

متاسفانه 5 دقیقه هم نشد دوباره خطا برگشت باید ببینم پشتیبانی هاست چه کاری میکنن

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 23 ساعت قبل، [email protected] گفته است :

متاسفانه 5 دقیقه هم نشد دوباره خطا برگشت باید ببینم پشتیبانی هاست چه کاری میکنن

مشکل از هاست شما هست که احتمالا فایل ها رو مخرب تشخیص می ده که برای رفعش باید بگید که برای اون فایل استثنا قایل بشن.

لینک ارسال

در 30 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

مشکل از هاست شما هست که احتمالا فایل ها رو مخرب تشخیص می ده که برای رفعش باید بگید که برای اون فایل استثنا قایل بشن.

بله دقیقا درست فرمودید مشکل از هاست هست متاسفانه 

امروز دیدم کلا خود هاست با همین اخطار 500 مواجه میشه در تمام بخش هاش ، کلا مشکل از خود هاست و سرورهاشون بود .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...