رفتن به مطلب

خطای 500 بعد از نصب شمسی ساز

ارسال‌های توصیه شده

سلام بنده امروز اموزش نصب تقویم شمسی رو نگاه کرده و طبق اون هم پیش رفتم هم بخش اپلود فایل هم افزودن افزونه

اما بعد نصب با اخطار 500 مواجه شدم

پوشه Jdatetime در مسیر 3rd_party/system هم قرار دادم و برای اطمینان دوبار فایل ها رو اپلود کردم حتی یکبار پاک کردم گفتم شاید برطرف بشه اما درست نمیشه 

سطح دسترسی پوشه هم 755 بود و سطح دسترسی فایل ها 644 بود

5a723c35b1210_Screenshot(136).thumb.png.066d1d572b2398c58e3a9cb2a7ce4b00.pngدر بخش error سی پنل نگاه کردم این دو اخطار وجود داشت

2018-01-31 22:46:52.999 [NOTICE] [185.164.72.159:6685] [STDERR] PHP Fatal error:  require_once(): Failed opening required '/home/koreland/public_html/system/3rd_party/Jdatetime/Jdatetime.php' (include_path='.:/opt/alt/php70/usr/share/pear') in /home/koreland/public_html/init.php(449) : eval()'d code on line 21

2018-01-31 22:53:35.907 [INFO] [31.56.18.246:5743] File not found [/home/koreland/public_html/404.shtml] 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

هر چند چک کردید که فایل درست سر جاش باشه ولی بازم سر جاش نیست. فایل Jdatetime.php باید در مسیر زیر باشه :

/home/koreland/public_html/system/3rd_party/Jdatetime/Jdatetime.php

اگر در مسیر بالا باشه (الان نیست) باید لینک زیر یک صفحه صفحه باز بشه :

koreland.ir/system/3rd_party/Jdatetime/Jdatetime.php

دوباره فایل رو چک کنید. الان که چک کردید فایل کجا قرار داره؟

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

هر چند چک کردید که فایل درست سر جاش باشه ولی بازم سر جاش نیست

سلام درسته . الان عکسش و براتون میفرستم

5a733f714489a_Screenshot(137).thumb.png.7c78e2a5e2b0bed3c6f45ae4340c71b1.png

5a733f78ba956_Screenshot(138).thumb.png.6546d8271d71a7f26c3b9bbf1367c99f.png

اگه به اخطاری که در داخل سی پنل بهم نشون داد هم نگاه کنین همین مسیر هست

2018-01-31 22:46:52.999 [NOTICE] [185.164.72.159:6685] [STDERR] PHP Fatal error:  require_once(): Failed opening required '/home/koreland/public_html/system/3rd_party/Jdatetime/Jdatetime.php' (include_path='.:/opt/alt/php70/usr/share/pear') in /home/koreland/public_html/init.php(449) : eval()'d code on line 21

الان مشکلم اینه که حتی کلا پاک میکنم پوشه رو سایت باز نمیشه 

اگه بخاطر پوشه بندی غلط بود و مسیر اشتباه بود ، با حذف کردن پوشه به حالت عادی بر میگشت

من تازه کار هستم و چیز زیادی نمیدونم 

این خط اخطار یعنی مشکل ساز شده؟

(include_path='.:/opt/alt/php70/usr/share/pear') in /home/koreland/public_html/init.php(449) : eval()'d code on line 21

این فایل وجود داره اما نمیدونم داخلش باید چه تغییر بدم این فایل و براتون پیوست میکنم

init (1).php

showfile.html

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام اگر میخواهید پلاگین رو پاک کنید همیشه مسیر پلاگین های نصب شده در هاست این مسیر هست

domain.net/public_html/plugins/

از این مسیر که برید میتونید پلاگین هاتون رو پاک کنید

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

سلام اگر میخواهید پلاگین رو پاک کنید همیشه مسیر پلاگین های نصب شده در هاست این مسیر هست

domain.net/public_html/plugins/

از این مسیر که برید میتونید پلاگین هاتون رو پاک کنید

سلام

از مسیری که راهنمایی کردید تونستم پلاگین و پاک کنم و اون پوشه اپلود شده در پنل و هم پاک کردم

اما متاسفانه باز سایت بالا نمیاد

مرسی راهنمایی کردید نمیدونستم که فایل های نصب شده در داخل IPS  چطور میشه از پنل پاک کنیم 

الان یاد گرفتم ممنون.

یکم تو سایت ها گشتم و یکی از راهنمایی هایی که همه جا بود این بود که فایل HTACCESS  رو یا به حالت اولیه برگردونم یا کلا پاکش کنم

اما من داخل پنل که با جستجو خواستم این فایل و پیدا کنم بیش از یکی بود و تو چند مسیر مختلف بود

نمیدونم کدوم یکی و باید پاک کنم یا تغییر بدم

/public_html/datastore/.htaccess

/public_html/themes/1/html/core/admin/api/htaccess.phtml

/public_html/themes/12/html/core/admin/api/htaccess.phtml

/public_html/themes/15/html/core/admin/api/htaccess.phtml

/public_html/uploads/.htaccess

از این دوتایی که قرمز کردم کدوم یکی هست و باید چیکار کنم کلا فایل و پاک کنم؟

یا اینکه اصلا این روش جواب نمیده به خطای 500 ؟

یه سوال هم برام پیش اومد من خواستم مسیر ها رو در داخل کد قرار بدم با اینکه چپ چین هست اما داخل کد قرار میدادم راست چین میشد واسه همین دیگه داخل کد قرارش ندادم 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اول از همه باید فهمید مشکل سرور شما چیه که باعث خطای ۵۰۰ شده. برای اینکار باید درون error log هاست رو دید و اینکه اگر مدیریت براتون بالا میاد از اون جا ها رخدادنگاشت ها رو نگاه کرد.

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

اول از همه باید فهمید مشکل سرور شما چیه که باعث خطای ۵۰۰ شده. برای اینکار باید درون error log هاست رو دید و اینکه اگر مدیریت براتون بالا میاد از اون جا ها رخدادنگاشت ها رو نگاه کرد.

اون اخطاری که فرستاده بودم داخل بخش  error log هاست دیده بودم فرستادم اما نمیدونم چرا تو مراجعه های بعدی که ورود کردم دیگه error ها رو نشون نمیده

بخش مدیریت سایت بالا نمیاد متاسفانه , زمانیکه وارد بخش ادمین میخوام بشم این پیام نشون میده

Class 'IPS\File' not found

برای هاست هم دوبار تیکت زدم اما بررسی نکردن 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دوباره فایل های IPS رو آپلود کنید. این خطای Not Found اگر دوباره پدیدار شد، جریان رو توضیح بدید و آدرس اون فایلی که بعدش میاد رو به هاست بدید تا براتون توی whitelist قرار بدن.

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

دوباره فایل های IPS رو آپلود کنید. این خطای Not Found اگر دوباره پدیدار شد، جریان رو توضیح بدید و آدرس اون فایلی که بعدش میاد رو به هاست بدید تا براتون توی whitelist قرار بدن.

یعنی از اول نصب کنم IPS؟

اینجوری که تمام تاپیک های کاربرهام از بین میره

نمیشه back up که گرفته بودم و بارگذاری کنم؟

لینک ارسال

خیر نیازی نیست از اول نصب کنید. فایل مربوط به نسخه خود را دریافت کنید که یک فایل فشرده هست. اون را در هاست خود بارگذاری کنید و سپس از حالت فشرده خارج کنید. همین. 

در 12 دقیقه قبل، [email protected] گفته است :

اینجوری که تمام تاپیک های کاربرهام از بین میره

مشکلی برای تاپیک ها ایجاد نمی شود.

در 13 دقیقه قبل، [email protected] گفته است :

نمیشه back up که گرفته بودم و بارگذاری کنم؟

فعلن روشی که گفته شد را اجرا کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد به هاستینگ خود اطلاع دهید و مشکل را توضیح دهید. ولی به احتمال ۹۰ درصد با بارگذاری فایل های IPS مشکل شما حل خواهد شد. موفق و پایدار باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...