رفتن به مطلب

عدم نمایش تصاویر اضافه شده به پست پس از ارسال آن

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

ازشون بخواید برای دقایقی برای هاست شما غیر فعال کنن و تست کنید ببینید حالا این دفعه که مطلبی ارسال می کنید تصویر بعد از ارسال نمایش داده می شه یا خیر.

میگن به دلایل امنیتی امکان غیر فعال کردن این مورد وجود نداره :/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 42
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • بنیان گذار IPSFarsi
در 29 دقیقه قبل، SasanGF گفته است :

میگن به دلایل امنیتی امکان غیر فعال کردن این مورد وجود نداره :/

خیلی خب! بهشون بگید حداقل لاگ های مربوط به شما رو براتون در بیارن و بهتون بدن!

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

خیلی خب! بهشون بگید حداقل لاگ های مربوط به شما رو براتون در بیارن و بهتون بدن!

منظورتون از لاگ سرور چه موردی است؟ فایل ارور لاگ اسکریپت رو میفرمایید؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 8 ساعت قبل، SasanGF گفته است :

منظورتون از لاگ سرور چه موردی است؟ فایل ارور لاگ اسکریپت رو میفرمایید؟

modsecurity بر طبق قوانینی که داره بعضی از اعمال را Block می کنه و در یک فایلی ثبتی می کنه. منظورم از لاگ اون فایلی هست که تمام کارهایی که بلاک کرده برای سایت شما رو ببینیم چیا بوده.

لینک ارسال

در در 17 مهر 1396 در 07:28، وحید نامنی گفته است :

modsecurity بر طبق قوانینی که داره بعضی از اعمال را Block می کنه و در یک فایلی ثبتی می کنه. منظورم از لاگ اون فایلی هست که تمام کارهایی که بلاک کرده برای سایت شما رو ببینیم چیا بوده.

درود مجدد

جناب نامنی، پشتیبانی هاست اعلام کرد آی‌پی بدید تا لاگ اون آیپی رو بهتون بدیم. من دوتا آی‌پی از دو ISP که بهش وصل شده بودم بهشون دادم. قبل از ارسال پیام به اونا، یه بار هم عکس ارسال کردم روی انجمن که یه ارور لاگ هم اگرقراره ثبت بشه، بشه. ولی پاسخ دادن که با این آی‌پی‌هایی که فرستادید، هیچ لاگی ثبت نشده

در ضمن فکر نمی‌کنم چیز تازه‌ای باشه. این mod_security به احتمال زیاد قدیم هم روی سرور نصب بوده ولی در ارسال عکس مشکلی نبوده

لینک ارسال

درود

جناب نامنی راه حلی پیدا نشد برای این مشکل من؟ انجمن از کار افتاده عملا :/ نمیشه تاپیکی گذاشت و آموزشی ارائه داد

راستی یه مشکل دیگه هم امروز متوجه شدم. من روی یوزر معمولی تست کردم دیدم ظاهرا نمی‌تونه فایل آپلود کنه. خواستم موقتا دسترسی رو باز کنم دیدم هرچی تنظیم می‌کنم و دسترسی رو براش باز میکنم، باز مشکل داره. گزینه‌ی افزودن فایل به هیچ وجه براش نمیاد :/

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من که فکر می کنم مشکل از هاست هست. یک بکاپ از سایت تون بگیرید و روی یک هاست دیگه نصب کنید ببینید وضعیت به چه صورته!

لینک ارسال

در در 20 مهر 1396 در 16:42، وحید نامنی گفته است :

من که فکر می کنم مشکل از هاست هست. یک بکاپ از سایت تون بگیرید و روی یک هاست دیگه نصب کنید ببینید وضعیت به چه صورته!

درود جناب نامنی. وقتتون بخیر

لاگ فایل‌های سرور اینا هست که جناب کوهپایه فرمودن از فولدر Upload میشه استخراجشون کرد. ایشون موفق نشدن به کشف مشکل. شما می‌تونید متوجه مشکل بشید؟

<?php exit; ?>

Thu, 12 Oct 2017 12:22:48 +0000
Error: Call to undefined method stdClass::language() (0)
#0 ***/forum/system/Dispatcher/Front.php(93): IPS\Dispatcher\_Standard->init()
#1 ***/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(103): IPS\Dispatcher\_Front->init()
#2 ***/forum/index.php(12): IPS\_Dispatcher::i()
#3 {main}
#0 ***/forum/init.php(523): IPS\_Log::log('Error: Call to ...', 'uncaught_except...')
#1 [internal function]: IPS\IPS::exceptionHandler(Object(Error))
#2 {main}

-------------

Thu, 12 Oct 2017 12:22:53 +0000
#1 ***/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(103): IPS\Dispatcher\_Front->init()
#3 {main}
#0 ***/forum/init.php(523): IPS\_Log::log('Error: Call to ...', 'uncaught_except...')
#2 {main}
<?php exit; ?>

Fri, 13 Oct 2017 20:47:20 +0000
#3 {main}
#2 {main}

-------------

Fri, 13 Oct 2017 20:47:20 +0000

IPS\Db\Exception: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) (2002)
#0 ***/forum/system/Db/Db.php(118): IPS\_Db::_establishConnection('IPS\\Db', Array, true)
#1 ***/forum/system/Login/Login.php(91): IPS\_Db::i()
#2 ***/forum/system/Login/Login.php(269): IPS\_Login::handlers()
#3 ***/forum/applications/core/modules/admin/system/login.php(42): IPS\_Login->forms(true, 'YWRzZXNzPTExbzE...')
#4 ***/forum/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\admin\system\_login->manage()
#5 ***/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#6 ***/forum/admin/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#7 {main}
#0 ***/forum/init.php(523): IPS\_Log::log('\nIPS\\Db\\Excepti...', 'uncaught_except...')
#1 [internal function]: IPS\IPS::exceptionHandler(Object(IPS\Db\Exception))
#2 {main}

-------------

Fri, 13 Oct 2017 20:47:21 +0000
#0 ***/forum/init.php(448) : eval()'d code(8): IPS\Dispatcher\_Standard::baseJs()
#1 ***/forum/system/Dispatcher/Front.php(595): IPS\Dispatcher\bimchatbox_hook_hookJSCSS::baseJs()
#2 ***/forum/init.php(448) : eval()'d code(9): IPS\Dispatcher\_Front::baseJs()
#3 ***/forum/system/Dispatcher/Front.php(66): IPS\Dispatcher\pokes_hook_pokesJS::baseJs()
#4 ***/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(103): IPS\Dispatcher\_Front->init()
#5 ***/forum/index.php(12): IPS\_Dispatcher::i()
#6 {main}
#2 {main}

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

متاسفانه این خطا ها مربوط به این مشکل نیست.

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

وقت بخیر

جناب نامنی من هنوزم درگیر این مشکل هستم و نمیتونم تصویر بذارم توی انجمن

ببینید من الان سرور مجازی اختصاصی تهیه کردم ولی باز دیدم مشکل حل نشد. حالا امروز یه IPS جدید روی همین سرور نصب کردم و توی اون مشکلی نبود و تصویر ارسال میشد، ولی توی انجمن اصلیم، هنوز ایراد داره. الان مجدد تمام Applicationها و پلاگین‌ها رو غیر فعال کردم و کش رو با قسمت Support خالی کردم بازم تصویر ارسال نمیشه و فقط اسمش ارسال میشه.

چه راه حلی پیشنهاد میدید؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...