رفتن به مطلب

عدم نمایش تصاویر اضافه شده به پست پس از ارسال آن

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یک بار تنظیمات ادیتور رو به حالت اولیه برگشت بزنید و چک کنید ببینید حل میشه یا خیر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 42
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
در 8 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

یک بار تنظیمات ادیتور رو به حالت اولیه برگشت بزنید و چک کنید ببینید حل میشه یا خیر

خیر فرقی نکرد.

اگر نیاز به دستور خاصی دارید بهم بگین. چون دیگه اختصاصیه و به ترمینال و تنظیمات و... دسترسی هست

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام مجدد

با اقای @محمد قاسمی تماس بگیرید.

موفق باشید

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در در 3 دی 1396 در 09:08، وحید نامنی گفته است :

با سلام مجدد

با اقای @محمد قاسمی تماس بگیرید.

موفق باشید

درود.

بنا به صحبتی که انجام شد و مشاهداتی که انجام شد از سمت ایشون با در اختیار قراردادن اطلاعات هاست و پنل مدیریتیشان، CURL بر روی هاستشان فعال نیست.

ارور : " You do not have the cURL PHP extension loaded or it is running a version less than 7.36. Enabling the cURL module provides a more efficient and reliable library for making connections from your website to other websites."

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، محمد قاسمی گفته است :

درود.

بنا به صحبتی که انجام شد و مشاهداتی که انجام شد از سمت ایشون با در اختیار قراردادن اطلاعات هاست و پنل مدیریتیشان، CURL بر روی هاستشان فعال نیست.

ارور : " You do not have the cURL PHP extension loaded or it is running a version less than 7.36. Enabling the cURL module provides a more efficient and reliable library for making connections from your website to other websites."

جناب قاسمی پاسخ رو در خصوصی اعلام کردم بهتون ولی اینجا هم میگم شاید دوستان دیگه هم بتونن راهنمایی کنن. همونطور که گفتم، بعد از ارسال تیکت مبنی بر فعال کردن cURL، این پاسخ رو دادن:

با سلام

curl برروی سرورتان نصب شده است
cURL support => enabled
cURL Information => 7.19.7

و من خودم مجدد که پنل رو دیدم و هنوز ارور وجود داشت، بهشون گفتم ارور هنوز برطرف نشده. و مجدد این پاسخ رو دادن:

دوست عزیز curl برروی سرورتان از همان ابتدا نصب بود
لطفاً از طریق یک برنامه نویس خطا را بررسی نمایید و درصورتیکه نیاز به نسخه جدیدتری از curl دارید و یا موارد دیگری نیاز است برروی سرورتان فعال شود بفرمائید تا بررسی کنیم

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 10 دقیقه قبل، SasanGF گفته است :

جناب قاسمی پاسخ رو در خصوصی اعلام کردم بهتون ولی اینجا هم میگم شاید دوستان دیگه هم بتونن راهنمایی کنن. همونطور که گفتم، بعد از ارسال تیکت مبنی بر فعال کردن cURL، این پاسخ رو دادن:

با سلام

curl برروی سرورتان نصب شده است
cURL support => enabled
cURL Information => 7.19.7

و من خودم مجدد که پنل رو دیدم و هنوز ارور وجود داشت، بهشون گفتم ارور هنوز برطرف نشده. و مجدد این پاسخ رو دادن:

دوست عزیز curl برروی سرورتان از همان ابتدا نصب بود
لطفاً از طریق یک برنامه نویس خطا را بررسی نمایید و درصورتیکه نیاز به نسخه جدیدتری از curl دارید و یا موارد دیگری نیاز است برروی سرورتان فعال شود بفرمائید تا بررسی کنیم

درود.

بهشون بگید : به برنامه نویس گفتم و گفت اگر یک کمی تخصص در ارائه خدمات هاست داشتن متوجه می شدن که در ارور نوشته شده CURL نصب نیست و یا نسخه آن قدییمی تر از نسخه 7.36 می باشد.

موفق باشید.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، محمد قاسمی گفته است :

درود.

بهشون بگید : به برنامه نویس گفتم و گفت اگر یک کمی تخصص در ارائه خدمات هاست داشتن متوجه می شدن که در ارور نوشته شده CURL نصب نیست و یا نسخه آن قدییمی تر از نسخه 7.36 می باشد.

موفق باشید.

بله جدیدا نمیدونم چرا میهن وب هاست انقد سرویس دهیش داغون شده. من یه سرور به اجبار خودشون جابه‌جا کردم هزارتا قطعی چندین ساعته و چندین روزه سر سایت پیش اومد و یه عالمه خرج برام تراشیدن. الانم گفتن برای آپگرید cURL باید 15 تومن بدید که خب خودم رفتم آپدیتش کردم. :confused: الان نسخه‌ش از 7.19.7.52 به 7.57.0 آپدیت شد و اون اروری که فرمودید هم رفع شد. ولی مشکل درج تصویر هنوز پابرجاست.

لطفا مجدد بررسی کنید.

لینک ارسال

در در 4 دی 1396 در 18:13، محمد قاسمی گفته است :

درود.

موفق باشید.

سلام. وقتتون بخیر. جناب قاسمی مشکل انجمن ما به جایی رسید؟

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام

دسترسی ارسال کنید

فقط زمانش که چک کنم معلوم نیست شاید تا عصر یا شب زمان ببره ، دیشب شیراز بارون اومد هم برق رفت و هم تلفن قطع شده ، adsl هم طبیعتن قطع شده:Bandaged_head:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...