رفتن به مطلب

درخواست پلاگین ثابت شدن پست اول

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان دنبال پلاگینی بودم که پست اول به صورت خودکار در هر تایپیک PIN بکنه ! یکی بود باید دستی انجام میدادیم ! 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

متاسفانه بدلیل پاک کردن کپی رایت قالب امکان پشتیبانی از شما وجود ندارد

موفق باشید.

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

متاسفانه بدلیل پاک کردن کپی رایت قالب امکان پشتیبانی از شما وجود ندارد

موفق باشید.

با سلام بنده به دلیل اینکه قالب مشکلی داشت مجبور شدم پاکش کنم با آقای قاسمی هماهنگ کردم ! 

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در ۱ ساعت قبل، iman0511 گفته است :

با سلام بنده به دلیل اینکه قالب مشکلی داشت مجبور شدم پاکش کنم با آقای قاسمی هماهنگ کردم ! 

درود.

بنده هیچوقت چنین چیزی رو به شما نگفتم که "کپی رایت" رو حذف کنید ! :-??

مشکلی که داشتید در رابطه با برخی صفحات "قالب" ای که استفاده می کردید بود و بخش Footer شامل این قضیه نمی شد، حتی در صورتی که بخش Footer نیز مشکل داشت، شما پس از بازگردانی موظفید به صورت دستی کپی رایت را اضافه کنید.

موفق باشید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

متاسفانه ما هنوز درک نکردیم چرا انجمن هایی که مربوط به هک و امنیت و موارد مرتبط با این موضوع می شه کپی رایت رو حذف می کنند. هر بار که ماهم توضیح می دیم و کمک کنیم باز می بینیم بعد از مدتی برداشتن.

لطفا دوست عزیز دقت کنید در صورت تکرار واقعا ما نمی تونیم کمکی بهتون کنیم چون این یک خط قرمز برای ما هست که کاربر نیاز به راهنمایی نداره و در نتیجه ما نباید کمک کنیم. مسایل مربوط به حق و حقوق طراحی و .. بماند!

لینک ارسال

در هم اکنون، علی یوسفلاوی گفته است :

قالب رو دوباره نصب کنید

دوباره مشکل با پلاگین بر میگرده 

برای رفع مشکل باید روی بازگردانی کلیک کنم و وقتی هم کلیک میکنم کپی رایت پاک میشه ! 

لینک ارسال

در هم اکنون، iman0511 گفته است :

دوباره مشکل با پلاگین بر میگرده 

برای رفع مشکل باید روی بازگردانی کلیک کنم و وقتی هم کلیک میکنم کپی رایت پاک میشه ! 

مشکلی که شما داشتید مربوط به topic بوده همون رو برگشت بزنید

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

متاسفانه ما هنوز درک نکردیم چرا انجمن هایی که مربوط به هک و امنیت و موارد مرتبط با این موضوع می شه کپی رایت رو حذف می کنند. هر بار که ماهم توضیح می دیم و کمک کنیم باز می بینیم بعد از مدتی برداشتن.

لطفا دوست عزیز دقت کنید در صورت تکرار واقعا ما نمی تونیم کمکی بهتون کنیم چون این یک خط قرمز برای ما هست که کاربر نیاز به راهنمایی نداره و در نتیجه ما نباید کمک کنیم. مسایل مربوط به حق و حقوق طراحی و .. بماند!

من نمیدونم شما پیش خودتون چ فکری میکنید ولی باور کنید من به صورت دستی کپی رایت برنداشتم ! اصلا سودی نداره برای من برداشتنش ! حالا هم اگر یک آموزش درست بدید من بر میگردونم هیچ مشکلی نیست ! 

در 8 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

مشکلی که شما داشتید مربوط به topic بوده همون رو برگشت بزنید

همون رو برگشت میزنم کپی رایت پاک میشه ! 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...