رفتن به مطلب

دانلود پوسته IPBFarsi

ارسال‌های توصیه شده

با تشکر

سمت راست نمیشه کاریش کرد که عکس گذاشت؟

کدی چیزی بهش اضاف کرد؟

اون کد سمت چپ تبلیغات هم  مشکل داره نشون نمیده تو پوسته

ویرایش شده توسط فرشید مینایی
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

مشاهده فایل پوسته IPBFarsi سلام دوستان از اونجایی که درخواست هایی بود برای این پوسته تصمیم گرفتیم پوسته رو به رایگان در اختیارتون قرار دهیم   آموزش ها:

پوسته با رفع مشکلات مربوط به فونت در نسخه 4.1.19 آپدیت شد.

سلام دوست عزیز 1. برای لوگو از فونت آیکن استفاده شده میتونید پک فونت آیکن رو دانلود کنید و از آیکن های دیگه استفاده کنید ، دانلود برای تغییر آیکن بزرگ از بیت logo کد زیر رو میتونید تغییر بدی

تصاویر ارسال شده

در در 1395/10/14, 18:18:35، فرشید مینایی گفته است :

با تشکر

سمت راست نمیشه کاریش کرد که عکس گذاشت؟

کدی چیزی بهش اضاف کرد؟

اون کد سمت چپ تبلیغات هم  مشکل داره نشون نمیده تو پوسته

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

• پسند 1
لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام خسته نباشید من خیلی وقته عضو اینجا و جدیدن شروع به ساخت یک انجمن در خصوص گوشی های اکسپریا کردم ، سوالم اینه من چطوری میتونم از این پوسته استفاده کنم اصلا نمیتونم دانلودش کنم ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 3 ساعت قبل، sami7942 گفته است :

سوالم اینه من چطوری میتونم از این پوسته استفاده کنم اصلا نمیتونم دانلودش کنم ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

سلام بر شما

بعد از اینکه سایتتون رو بنا کردین و مطالب درج کردین درخواست کاربر رسمی میدین و ارتقا میابین

• پسند 3
لینک ارسال

در 20 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

سلام بر شما

بعد از اینکه سایتتون رو بنا کردین و مطالب درج کردین درخواست کاربر رسمی میدین و ارتقا میابین

خب من تازه شروع کردم باید حتما مطالب درج کنم؟ اینجوری که خیلی طول میکشه تا انجمن را تکمیل کنم:confused:

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، sami7942 گفته است :

خب من تازه شروع کردم باید حتما مطالب درج کنم؟ اینجوری که خیلی طول میکشه تا انجمن را تکمیل کنم:confused:

سلام

اینجا میتونید قوانین رو بخونید و درخواست ارتقا بدید تا دسترسی شما به بخش های دیگر باز شود.

• پسند 1
لینک ارسال

سلام بنده طبق اموزش استایل دادن به عنواین کاربری پیش رفتم ولی نمیدونم چرا تو این قالب جواب نداد!

لطفا راهنمای کنین :x

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 10 ساعت قبل، AmirSharifi گفته است :

سلام بنده طبق اموزش استایل دادن به عنواین کاربری پیش رفتم ولی نمیدونم چرا تو این قالب جواب نداد!

لطفا راهنمای کنین :x

تاپیک جداگانه بزنید و آدرس آموزشی که از اون پیروی هم کردید رو درج کنید.

• پسند 1
لینک ارسال

سلام و درود 

تشکر میکنم بابت پوسته   IPBFarsi  

متاسفانه امکان اون میسر نشد که تاپیک جداگانه بزنم و ظاهرا محدودیت هایی وجود داره و روی این اصل چند سوال در مورد این پوسته دارم که اینجا مطرح میکنم و امیدوارم پاسخ داده بشه 

1 - به چه نحوی میتونم رنگ نوارهای دسته بندیها رو عوض کنم 

2- ممنون میشم راهنمائی بفرمائید به چه طریقی این امکان رو دارم که مشخصات ارسال کنده مطلب مثل اینجا بشه یعنی در واقع پست بیت مثل سایت ipbfarsi بشه یا ایتکه حداقل بشه امکانات کامل تری رو بهش اضافه کرد.

3- من هر قالبی رو تست کردم متاسفانه در قسمت تاپیک های ایجاد شده برای هر انجمن که وارد میشم در کنار تاپیک ها آیکونی وجود نداره که ممنون میشم این مورد رو هم راهنمائی بفرمائید.

4- در مورد کدهای بنری که گذاشته شده بود برای سمت چپ سایت متاسفانه همونطور که دوستمون قبلا هم گفته بودند عمل نکرد و اگر میسر هستش این مورد رو هم راهنمائی کامل تری بفرمائید.

با سپاس

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...