رفتن به مطلب

خطا در بخش مدیران انجمن

ارسال‌های توصیه شده

وقتی به مسیر زیر میروم با ارور های زیر مواجه میشود

کاربران->مدیران انجمن

OutOfRangeException:  (0)
#0 /home/p30droid/public_html/system/Member/Group.php(107): IPS\Patterns\_ActiveRecord::load(6, NULL, NULL)
#1 /home/p30droid/public_html/applications/core/modules/admin/staff/moderators.php(61): IPS\Member\_Group::load(6)
#2 [internal function]: IPS\core\modules\admin\staff\_moderators->IPS\core\modules\admin\staff\{closure}(6, Array)
#3 /home/p30droid/public_html/system/Helpers/Table/Db.php(402): call_user_func(Object(Closure), 6, Array)
#4 /home/p30droid/public_html/system/Helpers/Table/Table.php(451): IPS\Helpers\Table\_Db->getRows(Array)
#5 /home/p30droid/public_html/applications/core/modules/admin/staff/moderators.php(143): IPS\Helpers\Table\_Table->__toString()
#6 /home/p30droid/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\admin\staff\_moderators->manage()
#7 /home/p30droid/public_html/applications/core/modules/admin/staff/moderators.php(34): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#8 /home/p30droid/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(129): IPS\core\modules\admin\staff\_moderators->execute()
#9 /home/p30droid/public_html/admin/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#10 {main}

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

چه نسخه ای دارید ؟

چه مد هایی نصب دارید ؟

لینک ارسال

در هم اکنون، srfarzad گفته است :

نسخه لایسنس دار 4.1.17 رو دارم

منظورتون از مد کدوم ایتم ها هستش؟

سلام

پلاگین و برنامه هایی که نصب کردید

لینک ارسال

افزون های پیشفرض خود IPS که خریداری کردم اینا بودند forum+commerce+download بودن

بجز اینا convertor رو نصب کردم با تعدادی افزونه مثل اشتراک تلگرام،رنگ نام کاربری

در خود بخش پشتبانی  https://www.invisionpower.com هم سوال خودم رو مطرح کرده اما اونا هم پاسخی نداده اند

در کل افزونه های زیادی را نصب نکرده ام

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، srfarzad گفته است :

افزون های پیشفرض خود IPS که خریداری کردم اینا بودند forum+commerce+download بودن

بجز اینا convertor رو نصب کردم با تعدادی افزونه مثل اشتراک تلگرام،رنگ نام کاربری

در خود بخش پشتبانی  https://www.invisionpower.com هم سوال خودم رو مطرح کرده اما اونا هم پاسخی نداده اند

غیر فعالشون کنید و تست کنید

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 13 ساعت قبل، srfarzad گفته است :

درود.

در صورتی که با کارهایی که گفته شد جواب نگرفتید، جدول Members  را با استفاده از phpMyadmin از هاست بررسی کنید و ببینید که تمامی کاربران فعلی انجمن، با اطلاعات صحیح در پایگاه داده ذخیره شده اند، از جمله مهمترین آنها، باید : "گروه کاربری" کاربران را در جدول مذکور بررسی کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...