رفتن به مطلب

مشکل با اتصال به گوگل

ارسال‌های توصیه شده

باسلام

آموزشی بود که تو بخش مربوطه مطالعه کردم ولی نتونستم همونطوری که گفته شده بود تو تاپیک پیش برم ..

تاپیک هم که میزنیم برای رفع مشکل مدیریت محترم تاپیک ما رو میبنده و به بایگانی میفرسته !!!

الان من وارد همون صفحه گوگل میشم که تو آموزش اومده بود ولی خیلی از قسمت هاش بالا نمیاد و فک میکنم اون آموزش برای ورژن قدیم گوگل هست ... با وی پی ان نیز اقدام میکنم ...

من دقیقا باید چکار کنم ؟؟؟ طبق گوگل جدید ...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

شما در بخش درست تاپیک بزنید ، مطمئن باشید بسته نمیشه

الان در مورد IPS 4.1 سوال دارید چرا در گفتگو آزاد تاپیک زدید ؟!

اگر شما از ما توقع پشتیبانی دارید ما هم توقع داریم قوانین رو رعایت کنید

تاپیک به بخش سوالات IPS 4.1 منتقل شد.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

شما الان به احتمال زیاد هم عصبانی و هم از بنده بد تون میاد. هیچ ایرادی نداره و البته حق می دم چون از سایت های پشتیبانی دیگه ای به اینجا مهاجرت فرمودید که بی قانونی در اون ها هست !

علت انتقال به بایگانی این بود که دو تاپیک از تاپیک های شما رو که توی انجمن گفت و گو آزاد زدید و دقیقا سوال تون مربوط به IPS بود منتقل کردم به بخش سوالات و مشکلات.

من فکر کردم که شما سهوا تاپیک زدید ولی تاپیک های بعدی تون نشون می داد نه دقیقا قصد تون انجمن گفت و گو آزاد هست. علت انتقال به بایگانی هم چیزی نیست جز قوانین اینجا. از اونجایی که کاربران از گروه ما توقع پشتیبانی دارند ولی به شرط عدم رعایت قوانین و ما این رو می دونستیم توی انجمن گفت و گو آزاد در ۲ تا جا پیامی با این مضمون قرار دادیم یکی توی صفحه اصلی :

1.png

و یکی هم دقیقا کنار ایجاد تاپیک جدید :

2.png

حالا اینکه توی قوانین هم هست رو کار نداریم و اینکه توی ثبت نام هم نمایش داده شده که کجا سوال بزنید هم کار نداریم !

------------------

آموزش مربوط به ورود از طریق گوگل تا فردا بروز خواهد شد.

در مورد گزارش ارسالی تون در مورد مد Captcha on Login Form :

افزونه ای که اسم بردید آخرین نسخه هست که منتشر شده. منبع . اگر جای دیگه ای نسخه جدیدتری هست بفرمایید که افزونه رو بروز کنیم چون با اطمینان گفتید که آخرین نسخه نیست و باید بروز بشه !

افزونه به درستی کار می کنه و مشکلی نداره. که روی سایت یکی از کاربران سایت @D4NG3R نصب هست که می تونن این امر رو تصدیق کنند.

اگر نمایش داده نمی شه مشکل از سرور می باشد که می تونید با توضیحات کامل تاپیک بزنید تا موضوع بررسی بشه.

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

شما الان به احتمال زیاد هم عصبانی و هم از بنده بد تون میاد. هیچ ایرادی نداره و البته حق می دم چون از سایت های پشتیبانی دیگه ای به اینجا مهاجرت فرمودید که بی قانونی در اون ها هست !

بنده از vb مهاجرت کردم چون ازش خوشم نیومد . تازه چند روزم بیشتر تو اون انجمن ثبت نام نکرده بودم چه برسه به نصب اون انجمن . درضمن کی گفته من با شما مشکل دارم . رو چه حسابی این رو میگین . خداییش اگه قدر یه دونه ارزن مشکل باشه ... حق با شماست بنده اشتباه تاپیک زدم . ولی من فکر میکردم چون انجمن خلوته و کاربر زیادی نداره و من مدام به مشکل میخورم و مجبورم برای رفع مشکلم تو این انجمن مطلب بزنم ، در این فکر بودم که لابد شما فکر میکنین من دارم اسپم و مطالب بی هوده میفرستم و تاپیک بنده رو میبندید ... بله اشتباه از بنده بود . تشکر از یاداوریتون ...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنون از توجه تون

امیدوارم ساعات خوبی رو در اینجا سپری کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

دوستان گرامی ، من طبق آموزش جدید خواستم اقدام به اتصال انجمنم با گوگل کنم . اما مشکل من دقیقا نمیدونم چیه . هم سرعت اینترنت خوبه و هم vpn خوبی دارم ولی باز لامصب google +apI رو نمیاره . یعنی همینطوری در حال لود هست حتی با این اتصال به این خوبی به اینترنت و وی پی باز اصلا بالا نمیاره ...

بنظر شما مشکل از چیه ؟؟؟

لینک ارسال

در 41 دقیقه قبل، PEYMAN گفته است :

دوستان گرامی ، من طبق آموزش جدید خواستم اقدام به اتصال انجمنم با گوگل کنم . اما مشکل من دقیقا نمیدونم چیه . هم سرعت اینترنت خوبه و هم vpn خوبی دارم ولی باز لامصب google +apI رو نمیاره . یعنی همینطوری در حال لود هست حتی با این اتصال به این خوبی به اینترنت و وی پی باز اصلا بالا نمیاره ...

بنظر شما مشکل از چیه ؟؟؟

سلام ، با مرورگر دیگه ای امتحان کنید

لینک ارسال

در 39 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام ، با مرورگر دیگه ای امتحان کنید

تشکر از شما . بله مشکل از مرورگر بود ... تو adblock آدرس گوگل بلاک شده بود apis.google.com

ممنون . الان به طور کامل اتصال به گوگل درست شد و تست کردم .... تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...